Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #13110016


#13110016
törölt tag

Hogy mennyi??? :Y
Nagyon jó ár! Nem csoda a plecsni.

(#2) ZP67


ZP67
tag

Koszi a tesztet!
Várható a pro-rol is?

(#3) helixP


helixP
nagyúr

Köszi a tesztet!
Ez simán vállalható egy butatelefonról átálló új usernek!

"Mindenki azt hiszi, hogy telefonokat tesztelni irtó menő és jó móka" Azért hadd ne sajnáljunk :DDD

(#4) GIJoe


GIJoe
addikt

forradalmian új, az irónia detektor serceg ;]

(#6) #13110016


#13110016
törölt tag

Munkás telefonnak hibátlan. Úgy is unom az 520-at...

(#7) Tomy007


Tomy007
tag

Az eustock oldalán
http://eustock.hu/shop/okostelefon/doogee-x5-pro-okostelefon-fekete-reszletek
ez található a pro verzió .

Viszont az más , és az is csak 30ezer, viszont ezt nem találom fent az oldalon.
Erről tudtok valamit akkor ?

(#8) persil


persil
nagyúr

Hát a fényképek nem kimondottan kurva rosszak, hanem aránylag szarok. Viszont! Amikor olvastam, hogy a kamerában sem lesz köszönet, akkor azért felkészítettem magam egy 25 ezres kínai telóra, de azt mondom, hogy a videó egész vállalható. Oké, oké, én sem ehhez vagyok szokva... De ennyi pénzért, ez már majdnem, hogy jó.

Kölöknek hazaszólni, nagyinak a biztonság kedvéért, melóban elejteni, meg egyéb dolgokra, ennyi pénzért tényleg remek. És az igazán izzasztó, hogy ugyanezt mondjuk egy sony, samsung, vagy bárki, minimum 40-50ért adja.
Nem csoda, hogy ajánlott.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9) szabi820 válasza helixP (#3) üzenetére


szabi820
tag

Ha én lennék az a user,biztos,hogy inkább egy középkategóriával kezdenék.

(#10) nyirog


nyirog
tag

nem rossz, de a Pro verzió 4G-vel, 2Gb rammal és 16 gb belsőtárral, 85$-ért, még inkább best buy :)

(#11) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Plusz egy ötösért inkább a Pro szerintem is, a combosabb MT6735P és a 2 GB RAM simán megéri.

<< Heimdal >>

(#12) #13110016 válasza Retekegér (#11) üzenetére


#13110016
törölt tag

Annyival több a Pro?

(#13) Tomy007


Tomy007
tag

Valaki használ már ilyent vagy a pro változatát ?

Edigitalon pont tegnap fejezték be a forgalmazását :)

(#14) Kékes525


Kékes525
félisten

Ez nagyon olcsó. Feladta a leckét a többi gyártónak. Tessék az árban + a tudásban versenyezni vele.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#15) fornettisuti


fornettisuti
veterán

szódával elmegy -melós telefonnak
(inkább lenne 500ft-al drágább, de lenne rendesen magyarítva a szoftver)

a pro verzió érdekelne.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16) Retekegér válasza #13110016 (#12) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A belső tárhely is duplája, ahogy már korábban írták, vagy az árat kérded?

<< Heimdal >>

(#17) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ennyiért szerintem is jó, eddig mindenellenes voltam, de már lassan az élvonalbeli kínaiak is elhasalnak, mert a kicsik nagyon jól tolják.

Én az X5 Pro-ra vagyok kíváncsi, elvileg délutántól már nyomkodhatom is, éles tesztben fog lenavigálni 300km-t, plusz egy erdőtúrát is végig fog asszisztálni.

:)

@locaLpatrioT: X5 Pro : 29990 Ft :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) gabancs


gabancs
addikt

"Ennek ellenére a fényerő nem túlzottan erős..." 511 nit

Na, most, hogy is van ez?

(#19) helixP válasza szabi820 (#9) üzenetére


helixP
nagyúr

De nem Te vagy :)
Az elmúlt 2-3 hónapban 3 haverom is kérte tanácsomat, hogy harminc alatti telefont szeretne, semmi másra, csak böngetés, e-mail, esetleg navigáció, csak egy kikötés volt: a jó kijelző. Itthonról, garival, újat.
Szerintem ezek mellett az érvek mellett ez elég jó ajánlat.

Update: vagy a pro-t, amit most láttam csak :)

[ Szerkesztve ]

(#20) nyirog válasza fornettisuti (#15) üzenetére


nyirog
tag

azért annyira nem tragikus ám a helyzet.
Nekem Y100 Pro van, gyakorlatilag ugyanezzel a szoftverrel, és csak és kizárólag az OTA update magyarítása nem sikerült, mint ahogy itt is látható a képen
Szerintem ha megkérjük a szerzőt hogy mutasson még egy rosszul magyarított menüpontot, akkor nem biztos hogy tudna :)

(#21) Paul119


Paul119
addikt

Mali 400 :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

már nem azért de ha jól tudom,az mt6582 is kezeli az FHD Videókat.
vagy csak dekodolni tudja?

(#23) Bog válasza gabancs (#18) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Javítva, thx :R

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) s4tch válasza Paul119 (#21) üzenetére


s4tch
veterán

60 dollárért / 25 ezer Ft-ért mi ezzel a baj? Tudsz jobbat ennyiért?

(#25) #13110016 válasza Retekegér (#16) üzenetére


#13110016
törölt tag

Árat, mert nekem munkahelyi telefonnak jó lenne. De ha annyival drágább cska akkor inkább választanám azt.

(#26) nyirog válasza Bog (#23) üzenetére


nyirog
tag

most viszont kimaradt az "erős" szó
:)

(#27) FATtila78


FATtila78
tag

"Jó áron" és "Itthon is forgalomba kerül" kombinációt nem sűrűn olvasom a Mobilarenan :))) Bár ezen inkább sírni kéne. Igaz, aki megteheti, úgyis úgy cserélgeti a flagshipjeit, mint más az alsógatyát. De a kisembereknek lehetne 50ezer forint alatt több épkézláb készülék :(

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#28) Graphics válasza Paul119 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ennyiért bőven megéri.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) fornettisuti válasza nyirog (#20) üzenetére


fornettisuti
veterán

a harmadik oldalon a menü is full angol...az sincs magyarítva

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#30) nyirog válasza fornettisuti (#29) üzenetére


nyirog
tag

Igazad van. Nálam magyar. Akkor mégsem ugyanaz a szoftver

(#31) Csapoati válasza Graphics (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lesz róla írás? :)
A Pro mellett nem sok értelme van szerintem a sima X5-nek 5 ezerrel olcsóbban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) Graphics válasza Csapoati (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vasárnap érek haza, ha erőm engedi, akkor személyes bejegyzést írok róla mindenképp , tesztfotókkal, és GPS és egyéb adatokkal :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) GIJoe válasza s4tch (#24) üzenetére


GIJoe
addikt

Persze hogy van jobb:Bluboo Xfire, 4Gt is tudja...
Mivel tesztet nem láttam, csak a nyers adatok alapján jobb... Jó Omnivision Senzor, jó akku, jobb cpu...

[ Szerkesztve ]

(#34) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

"Összegzés. Ennyi pénzért ez kábé ajándék." én 16e-ért vettem, megérte?

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#35) kelly416


kelly416
veterán

Én nagyon kíváncsi vagyok a PRO változat tesztjére, most szemezgetek vele. Gondolkoztam a Meizu M2 Note-on (a sima M2-t nem találom sehol), de az nagy, ez jó alternatíva lenne, vagy a Metál. :DDD

(#36) s4tch válasza GIJoe (#33) üzenetére


s4tch
veterán

Ez 76 dollár, itthoni áron ~30 körül lenne. Kb, mint a 3 dollárral drágább X5 Pro - de annál már nem jobb.

(#37) nyirog válasza GIJoe (#33) üzenetére


nyirog
tag

Viszont az csak QHD 540*960

(#38) Graphics válasza GIJoe (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Izé, a kettő között van egy bazinagy eltérés..

Nincs garancia, van garancia...

Akkor meg amennyibe az megáll, megveszem az X5 Pro-t és kész... Ahhoz képest a Blúbó meg sehol..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) wayteq


wayteq
csendes tag

Sziasztok!

Igen, nos a magyarítással kapcsolatban:
A gesztusvezérlésre vonatkozó 3 menüpont angol a Beállítások menüben. A ROM globális módosítása hónapokat venne igénybe, ha mi belenyúltunk volna és megcsináljuk, akkor viszont a felhasználók az OTA frissítés lehetőségétől estek volna el. Úgy éreztük, a gyorsaság és a frissítés lehetősége előnyösebb a felhasználók részére, mint a 3 angol menüpont "elviselése" :) Reméljük, jól döntöttünk és Ti is egyet értetek velünk ebben.

A kamerákkal kapcsolatban:
Mi is tisztában vagyunk az interpolálással, de a gyártó állításai ellenére (8 MP + 5 MP) az oldalunkon mi direkt a valós felbontást tüntettük fel :)

A készüléket egyébként rövidesen a TESCO-ban lehet majd megvásárolni, illetve az Extreme Digitalban mától újra lesz elérhető készlet, fekete és fehér színben.

Üdvözlettel:
WayteQ Team

WayteQ Europe

(#40) Sick Boy válasza Turbobacsi (#34) üzenetére


Sick Boy
őstag

Külföldről, 3 hét postával, ÁFA-s számla, Artisjus és garancia nélkül 16 ezerért? Szerintem nem érte meg :)

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#41) wayteq


wayteq
csendes tag

:)

[ Szerkesztve ]

WayteQ Europe

(#42) Csapoati válasza kelly416 (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát izé, azért ettől hardveresen és szoftveresen is nagyon messze áll az m2 note. Az m2 már közelebb áll, csak a szoftver... :

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43) Turbobacsi válasza Sick Boy (#40) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

Artisjus :DD

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#44) wayteq válasza Turbobacsi (#43) üzenetére


wayteq
csendes tag

Artisjust sajnos fizetnünk kell :O

[ Szerkesztve ]

WayteQ Europe

(#45) kelly416 válasza Csapoati (#42) üzenetére


kelly416
veterán

Nem értem, mit takar a "csak a szoftver..." kifejezésed.
Ott is nagyon vacillálok, lehet, hogy inkább egy Moto G 2014 lesz a befutó, mégiscsak jobban ismerem azokat a készülékeket, de kíváncsi vagyok a gyökereiben megváltoztatott android felületekre is.
Anyagi válság miatt most kénytelen vagyok "visszaesni" Fadfone Infinity 2-ről eddig, és amúgy is érdekel, mennyire állja meg a helyét egy ilyen vas az én kezemben. Másfél év z1c, egy hónap z3c, majd egy hónap PF I2 után meg végképp kíváncsi vagyok, milyen lesz ez... :DDD

Az m2 note-ra még futná, sőt, gondolkoztam a redmi note 2-n is, de ha ez fél áron (azokhoz képest) megállja a helyét, akkor több marad a zsebemben, ami sajnos most nagyon fontos szempont.

(#46) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

+5K-ért mindenképp a Pro verzió javasolt. :R

(#47) Sick Boy válasza Turbobacsi (#43) üzenetére


Sick Boy
őstag

Artisjust fizetnie kell rá az importőrnek :-/
Az ár-összehasonlítás miatt írtam. Vagy nincs igazam? :F

Nyilván ,ha kintről rendeled, nem fogsz önként sorban állni, hogy fizethess. Végfelhasználónak talán nem is kell.

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#48) #13110016 válasza ^Clown (#46) üzenetére


#13110016
törölt tag

Akkor az lesz! :R

(#49) Sick Boy válasza Sick Boy (#47) üzenetére


Sick Boy
őstag

Szemét dolog az Artisjus díj meg az ÁFA, csak sokszor ezt elfelejtik a felhasználók, hogy egy magyarországi cégnek ÁFA-t kell fizetnie, Artisjust, meg adóznia, meg a kínai valószínűleg nem küldi el ingyen, szóval szállítási költség is lehet.

A kínai nyers ár összehasonlítása az itteni ÁFA-s, Artis-os árral + még garanciát is adnak rá...

nem beszélek le senkit, én vásároltam már itthon és kintről is, de mindenkinek el kell döntenie, mit preferál.
Én egyre jobban a gyorsaságot (azonnal akarom) és a gart.
Aki kintről rendel, nyilván ezzel tisztában van és bevállalja.

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#50) berek21


berek21
senior tag

OppenDot killer. :)

LG Velvet eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.