Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bteebi


bteebi
veterán

A képminősége biztos ennek megfelelő (=nagyon gyenge), aminek egy képmegjelenítő eszköznél van jelentősége, bár a legtöbb embernek még valószínűleg így is megfelelne, még Japánban is. Cserébe viszont megdöbbentően olcsó, pláne azt figyelembe véve, hogy ez a japán ára. Mondjuk az is kérdés, hogy a legtöbb japán otthonba beférne-e egy 50"-os TV - valószínűbb a nem. Mindenesetre ha bírják majd gyártókapacitással, akkor szerintem nagy sikere lehet.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#2) Duree


Duree
veterán

Gondolom az Európai megjelenés nem opció.

duree54

(#3) elefant válasza Duree (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

Van amerikai kirendeltségük, és azt írta egy japán site, hogy a nemzetközi piacokat szeretnék meghódítani. Van rá példa, hogy ezekből a modellekből egy pár széria eljut Európába is.

(#4) Soybex


Soybex
őstag

Érdekes márkanév, imádtam a mesét :DD remélhetőleg Eu-ba is eljut mert nem tűnik rossznak.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#5) PistiSan


PistiSan
addikt

Végre egy tv amiben nincs ott a senkinek sem kellő, lassú, szinta használhatatlan okostv rendszer, kíváncsi lennék egy rendes tesztre, simán vennék ilyen tv-t, ha legalább 2hdmi csatlakozója lenne, a cikkben erről sajnos nem volt szó.

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csak aztán nehogy szélmalom-harc legyen a vége. :)

Live-Die-Respawn

(#7) komi77 válasza Duree (#2) üzenetére


komi77
senior tag

A cikk szerint a világot akarják vele meghódítani, úgyhogy jönnie kell ide is. :K Azért jobb nevet is találhattak volna. Ez a Donkihóte tv nem jön be.

Szegény ember kézzel nőz.

(#8) Csapoati válasza oriic (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy majd megnyerik Csepregi Évát reklámarcnak. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) oriic válasza Csapoati (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még reklámzenét sem kell írni hozzá! :D

Live-Die-Respawn

(#10) madgie válasza Csapoati (#8) üzenetére


madgie
titán

Ebédre egy fárasztó riposzt: bekapcsolni meg egy rövid Bob Marley dalrészletre fog: az lesz a csepp' reggae ;]

(#11) Hobbbyt válasza madgie (#10) üzenetére


Hobbbyt
őstag

b+
:DDD

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#12) elefant válasza madgie (#10) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

aztaqqq

(#13) opr


opr
veterán

Na, egy ilyen kene, jofajta panellel, hdr-el.
Ugy ertem, hogy a sok, semmire nem valo baromsagot kiszorni belole.

Letezik egyaltalan olyan tv, hogy:
- kb 50"
- fasza panel, hdr
- vagy 6 hdmi port
- es semmi mas. Se tuner, se smart, se semmilyen vezeteknelkuli baromsag, se hangfal (ez nem fontos, ha van benne pruntyogo, akkor van), se semmi, csak egy taviranyito, amin kb annyi gomb van, hogy be/kikapcs, hdmi1-2-3...n?

madgie #10: uristen... Akkor most asszem tartok egy ebedszunetet. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14) Csapoati válasza madgie (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Rekteltük a hírt. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) Németh Péter válasza opr (#13) üzenetére

Mire kell annyi hdmi port egy TV-re?

(#16) opr válasza Németh Péter (#15) üzenetére


opr
veterán

Mondtam egy szamot, azert. Pont nem az a lenyeges resze. Minimum ketto azert legyen, mert sose art, de a hozzaszolasnak ez nagyon nem a lenyeges resze. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17) L3zl13 válasza opr (#13) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha nincs benne tuner, akkor az nem tv.

Aki hülye, haljon meg!

(#18) Németh Péter válasza opr (#16) üzenetére

Kiemeltél három lényeges tulajdonságot, erre kiderül abból az egyik mégsem az. Hát rendben.

(#19) opr válasza Németh Péter (#18) üzenetére


opr
veterán

Ok, jogos.
A hozzaszolas lenyege az volt, hogy dobjanak ki belole minden marhasagot, viszont a lenyeg, a panel az legyen jo minosegu. Ennyi.

L3zl13: akkor micsoda?

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#20) #52588800 válasza opr (#19) üzenetére


#52588800
törölt tag

Monitor.

(#21) dabadab válasza Németh Péter (#15) üzenetére


dabadab
titán

"Mire kell annyi hdmi port egy TV-re?"

Kábeltuner, HTPC, X1, PS4, Switch, ARC az erősítőbe.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#22) opr válasza #52588800 (#20) üzenetére


opr
veterán

es -=RelakS=-:
Volt regebben egy PH! cikk egy tuner nelkuli TV-rol, ott eleg alaposan ki lett vesezve ez a tema, es ha jol emlekszem, ott az lett a konkluzio, hogy attol meg, hogy tuner nincs benne, nem lesz monitor, mert nem csak ennyi a kulonbseg.
Nem ertek a temahoz, csak olvaso mukedvelo vagyok (vagy meg az sem), de ott eleg meggyozoen irtak a szakik, hogy miert TV a TV akkor is, ha nincs benne tuner, es miert nem monitor.

Szoval akkor most kinek van igaza? :)
Ha gondolod, megkeresem a forumtemat es linkelem ide.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#23) -=RelakS=- válasza opr (#19) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Lehet, hogy amire gondolsz, az a monitor?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#24) madgie válasza dabadab (#21) üzenetére


madgie
titán

Általában az erősítőn van egy raklap HDMI, onnan egy kanóc megy már csak a tévébe, nem?

(#25) dabadab válasza madgie (#24) üzenetére


dabadab
titán

Azt is lehet használni, de azzal mindig nyűgösebb szokott lenni, egyrészt azért, mert ezt a tetves HDMI szabványt nem sikerült úgy megcsinálni, hogy csak normálisan lehessen implementálni, másrészt meg az erősítő azért jobban bírja az idő múlását, mint a HDMI szabványok.

DRM is theft

(#26) #52588800 válasza opr (#22) üzenetére


#52588800
törölt tag

Mert monitorhoz képest gyengék voltak a paraméterei és elnevezték tuner nélküli TV -nek?

(#27) dabadab válasza #52588800 (#20) üzenetére


dabadab
titán

Monitorban nem nagyon szokott lenni mondjuk mozgásinterpoláció vagy deinterlacer, TV-hez viszont kell ez is.

DRM is theft

(#28) BoWDaN


BoWDaN
tag

Azert mar nallam uhd 4knal alap az oled vagy a led vagy a poled

Az igazi fekete es az elenk szinek

PocoPhone F1; i7 8700K 4.4GHZ, 1080TI G1 Gaming, 16GB RAM 3200Mhz, 4TB HDD, 250GB SSD

(#29) bem13 válasza PistiSan (#5) üzenetére


bem13
csendes tag

(#30) bteebi válasza bem13 (#29) üzenetére


bteebi
veterán

Hát ez elég érdekes kombó lett... bár akár még elegendő is lehet, de alapjaiban véve szuboptimális. Mondjuk az 1.3a elég furcsa tenyészet... Gondolom azért nem 1.0 lett az, mert olyat már egyáltalán nem lehetett kapni ;].

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#31) PistiSan válasza bem13 (#29) üzenetére


PistiSan
addikt

Köszi, én meg néznék egy ilyen tévét élőben, lehet még vennék is, a kérdés a garancia körül van még, jobb szeretek olyan termékeket venni amire viszonylag közel tudok garanciát érvényesíteni.

(#32) Duree válasza komi77 (#7) üzenetére


Duree
veterán

A név valóban eléggé hülye, remélem ha jön hozzánk valami jobb nevet találnak neki,és persze jobb árat is.

duree54

(#33) kromatika


kromatika
veterán

Jo a név.Szimpatikus a termék is.Sok sikert nekik.

(#34) Sinisi


Sinisi
senior tag

Ez elég fapadosan hangzik így... de azért az nem mondom, hogy mission impossible...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.