Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Domxc:] My opinion. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Magyar állampolgárok, innentől fogva magyarok. Vagy maximum kettős identitásúak.
Ráadásul én meg fele osztrák-német vagyok, másik felem meg szerbo-horvát. Ettől függetlenül magyar vagyok.

Topik zárható.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) h3lios válasza Иван (#1) üzenetére


h3lios
addikt

Nincs igazad és ugorj le a magas lóról.
Te szerintem nem szoktad ezt hangoztatni az utcán, de én "sajnos ?" most költöztem olyan környékre ahol elég sok roma él. Minden nap elhangzik, hogy cigánynak nevezik egymást. Ugye ezt is törvény tiltja, mert a hivatalos megnevezés a roma. Ugyanakkor, ha rájuk vetek egy pillantást, már rögtön jön a felháborodás, hogy mit nézel bajod van azzal hogy cigány vagyok ?
Kérem szépen sokszor felmerül, hogy rasszista aki emlegeti őket és a helyzetüket. De ha ők élnek vissza a helyzetükkel azzal mit lehet tenni ? A legnagyobb gond az, hogy ők úgy érzik, mintha ők lennének itt többségben. :(

B-tag: H3lios#2825

(#3) Иван válasza h3lios (#2) üzenetére


Иван
őstag

Miért tiltaná a törvény? :F Linkeld már az idevágó passzusokat.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4) h3lios válasza Иван (#3) üzenetére


h3lios
addikt

Nem egyszer hallottam híradóban, hogy aki az utcán nyíltan cigánynak nevezi a kisebbséget és ezt bizonyítani lehet azért pénzbüntetés jár. A hivatalos megnevezés a roma.

B-tag: H3lios#2825

(#5) Иван válasza h3lios (#4) üzenetére


Иван
őstag

Ja, hogy hallottad. Az más.

Azért ha a Btk-ban megtalálod véletlenül (mert gondolom nagyon sokat lapozgatod), akkor szólj.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#6) h3lios válasza Иван (#5) üzenetére


h3lios
addikt

Nem ez a hozzászólásom lényege, kiragadtál egy mondatot.
A maradékával mi a helyzet ? Ők büntetlenül hangoztathatják, hogy ők a kisebbség és ezáltal provokálhatják a többi embert. De fordítva nem lehet, mert az rasszizmus, hogy is van ez ? :F

B-tag: H3lios#2825

(#8) Иван válasza h3lios (#6) üzenetére


Иван
őstag

Valóban nem a hozzászólásod lényege, csak ne írogass olyanokat, amikről fogalmad sincs.

De te se reagáltál az én első HSZ-emre. Ők magyar állampolgárok, innentől kezdve ugyan azok az egyéni jogok járnak nekik, mint nekünk. 15. sz-ban jöttek? Igen. És akkor most mit akarsz? Fordítsuk őket vissza Indiába? Vagy mi a megoldás? Minket meg visszaküldenek a szlávok Levédiába, mert 896-ban idejöttünk? Ezt csak azért mondom, mert réges-régen mi is elvettük valakiktől ezt a földet, sőt, terrorizáltuk a környezetben élőket. Ettől függetlenül most már itt vagyunk, és ezért nem ítélnek el minket.

Engem is visszapenderítenél ilyen alapon Horvátföldre? Vagy Ausztriába (ezzel mondjuk kiegyezhetünk, nagyon nem járnék rosszul)?

Ítéld el azokat az embereket, amelyek bűnöznek, függetlenül bőrszíntől, vallástól, de faji alapon ne süss rá egy egész csoportra bélyeget. Ha ilyen alapon el kell ítélned a cigányság 80%-át, akkor azt dobta a gép. De ne kollektíven mind a 100%-ot.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#9) N€T0X|N válasza Domxc (#7) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Még gyorsan oltogassátok egymást 2-3 hsz-en keresztül, mert a cucc önmagában is zárásra/törlésre van ítélve.
Tökmindegy, hogy ki mit gondol.

Sent from my keyBoard

(#11) Иван válasza N€T0X|N (#9) üzenetére


Иван
őstag

Ezért sem értem egyáltalán minek feldobni a témát. Mindenki tudja mi a vége, felesleges flém szítás.

Shame on you domxc.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#12) Domxc válasza Иван (#11) üzenetére


Domxc
senior tag

Ő nem a flém szításról beszélt, hanem az oltogatásról, amit Te meg a kedves barátod kezdett el. Erről nem én, hanem maximum Te meg a barátod tehet.

Ha szerinted felesleges hülye bejegyzés, akkor... Scorpioooon.

15: Normális keretek között, lehet témákat feszegetni. Arról nem én tehetek, hogy vannak olyan emberek akik erre nem képesek. (nem feltétlen Rád célzok, hanem akik miatt a többit bezárták)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#13) beefjeez


beefjeez
senior tag

Nem érdemlik meg hogy sajnálja őket bárki is.
Nekem van szerencsém sűrűn belakott környéken élni, és én nem tudnék ilyen kultúrált bejegyzést írni erről.
Felőlem maradhatnának, mert én nem adnék nekik egy fillér segélyt sem. Akkor nagyrésze rablásért sitten lenne úgyis, a maradék dolgozna, és lehet változna.
De én nem hiszek ebben, Franciaországnak meg big up.
Ezzel a magyarállapolgár hülyeséggel meg ne gyertek...

(#14) lapa


lapa
veterán

utolsó! remélem nyerek.

upd 1: vagyizé, utolsóelőtti.

upd 2: francba.

[ Szerkesztve ]

(#15) Иван válasza Domxc (#12) üzenetére


Иван
őstag

Nem (feltétlenül) felesleges hülye bejegyzés, csak a logout nem ez az a fórum, ahol ezt feszegetni kell. Ráadásul mindezt úgy teszed, hogy láttad már mi történt a hatezer ehhez hasonló bejegyzéssel.

Ja, hogy én már oltogatok, mert nem értek egyet a bejegyzés tartalmával? Ráaádsul azért oltogatok, mert mond valami hülyeséget, aminek a bizonyítása az, hogy "hallotta"?

De ez már off-off.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#16) N€T0X|N válasza Domxc (#12) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Flame keltésről kár is volna írni, hiszen a bejegyzés már önmagában is az.

Az "1. eset". részig nem volt az, még azt is gondoltam, hogy huh végre egy rendhagyó írás, hogy hogyan is alakult ki az, ami ma van... mondjuk arról is nehéz volna írni a logout adta keretek közt, mert a történelem során ez mindig is forró téma volt, csak nem mindig úgy állt hozzá az ország vezetősége, ahogy ma (pont ezért nem is lehetne leírni).

Sent from my keyBoard

(#17) koxx


koxx
MODERÁTOR

Nincs szükség ilyen feszültségkeltő témákra, zártam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Domxc:] My opinion. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.