Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adam12221


adam12221
tag

Nálam még ME is van használatban, nemhogy XP :D A frissítéseket meg sose használtam egyébként se. :)

(#2) lezso6 válasza adam12221 (#1) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"A frissítéseket meg sose használtam egyébként se."

Az ilyen - már megbocsáss - hüly(es)é(ge)k miatt vannak botnetek. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) adam12221 válasza lezso6 (#2) üzenetére


adam12221
tag

Nem vagyok rá büszke, ezzel csak arra utaltam, hogy eddig sem használtam, így nem igazán vagyok érintett a megszűnésében. :)

Van egy olyan "perverzióm", hogy a régi hardvereket a gyűjtésen kívül szeretem használni is, éshát például letöltős gépnek be van állítva egy Tuás konfig. Nem igazán zavar, ha valamit összeszedek, csak format c: és újratelepítés. Linuxozhatnék rajt, de ezt szoktam meg.
Aztán ott van a retro "gémer", (egy vízhűtéses ST6E, de ez most lényegtelen) , tök jól megvagyok a Milleniummal rajt, nincs is bent hálókártya se, max ha lanpartyra megyek, így nem szedek össze semmit. (kopp-kopp) :))

Persze amíg a fő gépemen is XP -t használtam, nem voltam ilyen bátor, bár gépem gyengesége miatt vírusirtót nem használtam, de amikor néha napján ellenőriztem, általában nem volt semmi probléma, max egy-két gyanús fájlt talált a Panda. De a frissítések megvoltak. :)

Szóval hülye azért nem vagyok. :D

A sose egy kicsit azért túlzás volt, na. :B

[ Szerkesztve ]

(#4) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

lol

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#5) nakos1212 válasza adam12221 (#1) üzenetére


nakos1212
senior tag

nálam a DOS is.
arról a vizezett st6e-ről majd dobsz fel néhány képet vagy cikket?

(#6) adam12221 válasza nakos1212 (#5) üzenetére


adam12221
tag

Persze, amint összeáll a házikója :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.