Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Akheron


Akheron
senior tag

Őszintén megvallom, nekem egyetlen egy bajom van a cigivel: hogy túl lassan öl. ;)

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#22) #64791808 válasza Akheron (#21) üzenetére


#64791808
törölt tag

Hát igen. A .45-ös USP már elég gyorsan ölne, csak kevés az öngyilkosság.

Elvtársak, nem kellene propagandát indítani, hogy a bunkó dohányosok lőjék főbe magukat? Ez lenne ám a reality show! Én bizti nézném! :D

(#23) SP!T válasza szucsi (#9) üzenetére


SP!T
addikt

Ennél jobban ezt leírni, nem is lehetett volna! :R :DDD

There's a device that I've been using called a whoop.

(#24) DeadMeat válasza #64791808 (#22) üzenetére


DeadMeat
veterán

mind1 folosleges....


[Szerkesztve]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#25) degu válasza dragonfx (#1) üzenetére


degu
senior tag

Tevedsz!
Anarchia! :Y

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#26) jasszer válasza #64791808 (#22) üzenetére


jasszer
senior tag

Szerintem legyen inkább zárt szoba, kiéheztetett (vérbunkó) dohányosokkal. Középen egy szál cigi, egy öngyufa és mindenki kap egy vödör benzint.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#27) chop


chop
őstag

6 evig cigiztem, fel eve hagytam abba, es bizony csak most vettem eszre, hogy milyen rohadt idegesito, amikor egy nemdohanyzonak egy legterben kell lennie egy dohanyzoval! Eddig ugye nem tudtam (lehet, hogy nem is akartam) felfogni, hogy miert is rossz a fust (mert hat egy dohanyzonak nem rossz az), de most, hogy csak passziv dohanyos vagyok (sajnos ezt szinte lehetetlen kikerulni), hihetetlenul szembeotlo a pofatlansag, amit a dohanyosok megengednek maguknak! (Anno en is termeszetesen, es tisztelet a kivetelnek.)

Es az a legrosszabb az egeszben, hogy 10-bol 9-nek, ha raszolsz, akkor o van felhaborodva, es megsertodve. Hihetetlen.

(#28) lapa válasza Remington (#3) üzenetére


lapa
veterán

noigen, a manapság kapható, cigarettának árult hulladékok ledekkeléséhez még különösebb eszköz se kell, elég párszor megpöckölni a tövét és már ki is hullik a vége. van amikor akkora finánclábak figyelnek benne, hogy magától leesik. mondjuk a lepöckölős műveletet egy jobb fajta dohányból készült mezítlábassal már nem egyszerű megcsinálni, de itt m.o.-on ez marginális jelentőséggel bír. meg különben sem bkv-zom (már).

(#29) rup1u5


rup1u5
nagyúr

na az ilyeneket basznám tarkón baseballütővel. :(((

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#30) REDeath


REDeath
őstag

kissé elavult már a topik de mind egy : )
Ma eggel, egy szőkére festet öreg nénit látam a buszmegállóban Halásztelken (Csepel).
Elszívta a cigijét, és a csikket, nem a tőle 30 centire lévő kukába dobta, hanem hosszas szertartás után a kikövezett buszmegáló köveire dobta...
(ilyen gyökereket le szoktam baszni, de ma olyan álmos voltam, hogy csak egy szánalmas fejjel felszálltam a buszra)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#31) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Miért nem írtam még ide, pedig olvastma már az írást :F
Minden esetre, én ilyen szempontból próbálok figyelni másokra, mint dohányos. PL. tipikusan nálam ez úgy zajlik, ha pont cigizek busz indulás előtt, hogy mielőtt fellépnék kifújom a fűstöt, hogy ne vigyem fel a buszra. Pedig még így is érzik majd rajtam a bagószagot és jópáran már ezt se szeretik :( .
Szóval én általában figyelek arra, hogy eme rossz szokásommal ne zavarjak másokat.

- http://pazsitz.hu -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.