Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

sz.v.sz. nagyon jó a játék. Grafika, irányítás minden:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#2) sz.mich válasza GegeWarrior (#1) üzenetére


sz.mich
tag

Ugyan már... van benne 10 pálya amit 140x megvariáltak.

Csak kp., az ár fix.

(#3) v!ct0y válasza GegeWarrior (#1) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az első rész sokkal jobb volt szvsz.
Össz- vissz 2 ralli szakasz jutott egy országra az tényleg röhej. Itt inkább csak a dx11 re mentek.

(#4) bpx


bpx
őstag

single tényleg elég egyhangú, multiban azért szívesen kipróbálnám
no nem ennyiért, felezzék meg mégegyszer és kiegyezünk :D

[ Szerkesztve ]

(#5) ZBO válasza sz.mich (#2) üzenetére


ZBO
tag

Egyetértek, továbbá nincs esős, havas pálya, sem aszfalt, és sokára lehet kilépni a játékból! Olyan, mintha félkész termék lenne, csak gyorsan ki kellett már adni. A 2005 és a Dirt1 jobb volt.

[ Szerkesztve ]

(#6) sz.mich válasza ZBO (#5) üzenetére


sz.mich
tag

Majd lesznek havas meg aszfaltos pályák DLC formákban, ugyanis 2 ezekből már név szerint benne is van a játékban csak még nem elérhető.

Az meg hosszú távon valóban lehangoló, hogy a versenyek előtt hosszasan töltöget, míg egy szakasz tejesítése után a faszikám még jól körül is néz mielőtt visszamenne a kocsiba a térképhez. Egyébként én azzal sem vagyok kibékülve, hogy díjként vagy extra valamiként nyerhetsz illatosítót meg ilyen kis figurát az autóba vagy épp más festést. Mikor ezt megláttam behaltam... hiszen ha ilyen kell akkor elmegyek a boltba és veszek, de nem nyerek. :D

A rally részét viszont nagyon élveztem, csak kár, hogy olyan nyúlfarknyira sikeredett.

Csak kp., az ár fix.

(#7) Enton


Enton
addikt

Nem rossz nem rossz!
Viszont még egy felezés simán beleférne az árba, ha már annyira akciózni akarnak.
Plusz kétezerrel többért már fogható példány is van:
[link]
Szóval nekem aki jobban szereti a dobozos kivitelt simán nem éri meg ez az akció. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8) D1Rect válasza Enton (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is így voltam, de mostmár nem veszek semmi dobozosat. Vagy sokkal olcsóbbnak kell lennie a box verziónak. Tiszta macera a lemezzel való vacakolás.

(#9) sz.mich válasza D1Rect (#8) üzenetére


sz.mich
tag

Végül is ha azt vesszük, a dobozos verziónál még posta költség is van, így jobban átgondolva a te hozzáállásod jobb. :)) Ellentétben nem gyönyörködhetsz a dobozban... de hát azt meg maximum nyomtatunk és beleragasszuk a kódot. :D

Csak kp., az ár fix.

(#10) D1Rect válasza sz.mich (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha azt vesszük, hogy kivágtam a gépből a DVD olvasót, akkor ja. :DDD
Az utolsó valamire is való dobozt a First Decade-hez kaptam.
Csak a szívás van a dobozos játékokkal...

(#11) mad1 válasza D1Rect (#10) üzenetére


mad1
veterán

Azert en szeretek gyujteni kezzel foghato csomagolasban jatekokat,persze nyomdai minosegben. :)Az mar mas kerdes hogy a jatekelmenyen semmit nem valtoztat.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#12) D1Rect válasza mad1 (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is így voltam. :)

(#13) mad1 válasza D1Rect (#12) üzenetére


mad1
veterán

Virtuális,birtoklasi vágy. :P

Ne szemetelj ! = Steam

(#14) arty


arty
veterán

the hut

17.73 x 303.4ft = 5372ft (itt megjelenés óta ennyi, a posta pedig 1 font, azaz 303ft)

ugyhogy a steam elmehet a ..... , most "akciosan" kerül annyiba a játék, mint máshol a dobozos - megjelenés óta!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#15) Ari18


Ari18
őstag

Annyira nem lett jó, hogy fizessek érte. Kb 10percet játszottam vele. :U

[ Szerkesztve ]

(#16) ollie válasza bpx (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Steam 20USD-ért árulja az amerikaiaknak, az már baráti ár (teljes ára 40USD). Szóval itt még rosszabb az arány, mint a szokásos.

***

(#17) Gomez86


Gomez86
őstag

Lehet hogy érne még ennyit is, ha a G25-el hajlandó lenne rendesen működni. De azért nem veszek autós játékot hogy bill-el játszak.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#18) HaaS válasza Gomez86 (#17) üzenetére


HaaS
addikt

Vista? Csak egy Driver update elméletileg (külföldi fórumról).

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#19) Gomez86 válasza HaaS (#18) üzenetére


Gomez86
őstag

Win7. De úgy emléxem ezt csekkeltem (mármint a driver update-et). De majd megnézem mégegyszer.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.