Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) mephi666 válasza Diabolis (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

F-nél én a 2-esből kaptam főleg... 240ért raktam ki először hahu-ra és ilyen 130-150es árral nyitottak látatlanban :DDD (aki meg utána komolyan gondolta, az próbakör végéig nem is beszélt árról: állapotról kérdezett pár dolgot, jött, megnézte és akkor tért az árra, miután látta, hogy mit akar venni...)

...ja és én úgy nyitottam, hogy direkt beírtam hahu-s hirdetésbe, hogy elsősorban emailben érdeklődjenek, mert telefont nem tudok akármikor felvenni, de emailre 1-2 órán belül válaszolok napközben... (meg hát ha valaki értelmes stílusban tud írni, az sokat elárul róla) ...erre csörgött a telefon randomra vasárnap 12:00 és hétköznap 22:00 közti időpontokban összevissza :U aki megvette, az fb marketplace-en talált meg és egész addig itt kommunikáltunk, míg pestről el nem indultak kecskemétre kocsit nézni (egyszerűbb is volt: toronycsapágyak állapota érdekelte leginkább, fotóztam, küldtem...)

ui: ha most állnék ugyanott, ugyanezt csinálnám annyi difivel, hogy ismeretlen számokat alapból nem vennék fel... ha valakit komolyan érdekel a gép, írjon már 3 sort... (annyiból is szeretek írásban kommunikálni, hogy az megmarad és a félreértések elkerülhetők)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.