Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolás


Zolás
addikt

Ööö izééé szóvall:
Akarom most és áááááááááááááááááááááá :DDD
Hát remélem hamar jön és végre lesz valami amivel le tudom kötni magam. Mostanába semmi értelmessel nem találkozom.
Mondjuk még a Ubisoft féle Avatart várom nagyon :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Itt valami nem stimmel, a Blizzard nem szokott cinematic videot csinálni a játék enginnel. Na meg ilyen rövid ingame videokat sem.

[ Szerkesztve ]

***

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ez az ami nagyon kéne már...más nem is érdekel de ezt bírnám nyomatni reggeltől estig:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Integra


Integra
titán

wazz, mikor jön már????

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) Sirandrish válasza Integra (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sajna nem mostanság:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) LaMotta válasza ollie (#2) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Volt már ilyen cinematic trailer a Wizarddal is, meg A Barbárral is rémlik valami.
Ez meg nem rövid in-game videó, hanem rövid skill-bemutató :).
Minden nagyon is rendben van... Csak így tovább :C.

(#7) adam320


adam320
senior tag

Második részével sokat játszottam

(#8) Vistaboy


Vistaboy
veterán

"...a Blizzard nem tartja kizártnak a játék konzolos megjelenését sem, ami azt jelenti, hogy akár PS3-on és Xbox360-on is megjelenhet."

Szegény konzolosok, lehet hogy a több száz kiadásra váró, nagynevű játék közül egy (!!!) nem lesz konzol-exkluzív? :W Vazze, egyből nyújtsanak be petíciót, ez tarthatatlan állapot!

MOD: :C

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) Vistaboy válasza Integra (#4) üzenetére


Vistaboy
veterán

A Hardwired értesülései szerint úgy 2011 tájékán.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10) savior válasza Vistaboy (#9) üzenetére


savior
őstag

ez nem a blizzard, ez az activision-blizzard

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#11) zsolt1129 válasza adam320 (#7) üzenetére


zsolt1129
addikt

Én is. Azt valahogy nagyon eltalálták. Remélem ez sem lesz rosszabb :DDD .

(#12) Finwe


Finwe
őstag

Hát én nem vagyok megelégedve a grafikával :( Elég szögletesek a dolgok. Régen sem tetszett amikor a tuti 2D-ről (szépen nézett ki) áttértünk a mocskosul szögletes 3D-re csak mert az "jobb" (és ocsmányabb...) Remélem a HUD is fejlődik még mert eddig az is gyengusz.

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#13) Vistaboy válasza savior (#10) üzenetére


Vistaboy
veterán

Úgyis az számít, amit a kiadó akar. :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14) DeckardCain válasza ollie (#2) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Hát nem.. a játék engine-nel készült videókat el kellene felejteni.. Rém gáz..
Monk-ról még nem tudnunk sokat, de nekem amit láttam az nem tetszett.. Gondolok erre a "dragon ball" stílusra..Remélem azért lesznek más olyan használható skill-ek, amelyek értelmesebb build-et tesznek lehetővé.
Megjelenés meg 2011, ez most már egyre inkább nyilvánvaló..
Csak a véleményem írtam le, kéretik nem betámadni :P

(#15) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Áhh, jelenjen már meg!! :DD

(#16) Skizz


Skizz
addikt

Már így videókon keresztül is megvan a 2 feelingje. :R

Lehet megint neki is kezdek. :D

(#17) Sirandrish válasza savior (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

attól még a Blizzard dönt mindenben:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) aram01


aram01
nagyúr

hah,nem gyenge,azt hiszem majd kitoljuk :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#19) Sirandrish válasza aram01 (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

úgy 145ször :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Nem akarom megbántani a rajongókat, de nem unjátok még ezeket a tűzlabda dobálásokat, villámszórásokat? Semmi újítást nem látok felfedezni benne, még a grafika sem az a hú de fasza, szerintem. :U
Max a karakterfejlesztés ami érdekes, de egy profinak már az is a kisujjában lehet.

(#21) Gyuri27 válasza Mikiller (#20) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jaja. Meg milyen snassz, hogy van neki lába, meg füle. Mekkora flessss lenne egy félszemü, falábú, kampókezü egyén. Lehetne a neve kalózdzsek. A legerősebb támadasá meg az lenne, ha rumos lehelettel rálehelne a monsztára.

Amd - Radeon - Ryzen

(#22) mephi666 válasza ollie (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah... fura... és nem vagyok másnapos, de így reggel megnézve ezt a monkot: fura ez a neo-songoku karakter :( valahogy ez már nem adja vissza a régi hangulatot, hanem ilyen: "tömjüktelea10évespistikeszáját az effektekkel-csilivilivel-körbepörgőrúgással-atomvillanással" :( oké, hogy ez egy egyszerű hack 'n slash, amiben csépelni kell ezerrel, de ez nem lett az igazi... :(

...mondom ezt úgy, hogy játékidőben szerintem a diablo1-2vel töltöttem legtöbb időt...

mellesleg, innentől már 99%, hogy valami íjász lesz az utolsó karakter:
barbár=harcos
wizard=mage
monk+witchdoctor=2 "érdekes" karakter... wd a nekrót pótolja... a monk meg egyébként nem rossz közelharcra... kicsit assassin beütése van a hiperkombóival...
aztán kell egy távolsági karakter íjakkal meg minden hasonlóval és kész is... kiegben jöhetnek azok, amikért sírnak: pl "palahelyettes" kari... szerintem ez sokaknak hiányzik...

mod: mellesleg mielőtt bárki is flémkeltési szándékot látna a kommentemben: kib@szottul várom ezt a játékot :) puding próbája az evés... majd kiderül milyen, amikor a kezemben lesz és pár álmatlan éjszakát okoz :DD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) ChromeX válasza mephi666 (#22) üzenetére


ChromeX
addikt

amugy mondták már hány class lesz? tehát még lehet egy kettő, amazon? :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#24) Skizz válasza Mikiller (#20) üzenetére


Skizz
addikt

Ott kezdődnek a problémák, hogy neked tűzlabdadobálásból meg villámszórásból áll az egész. Ez mindent megmagyaráz veled kapcsolatban. :)

(#25) Vistaboy válasza mephi666 (#22) üzenetére


Vistaboy
veterán

"mellesleg, innentől már 99%, hogy valami íjász lesz az utolsó karakter"

Remélem is, az Amazon-nak is kell utódja.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#26) mephi666 válasza ChromeX (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

5öt ígértek... (mint az alap d2ben ;) ) aztán szerintem később kieggel jön még pár... plusz új terület meg minden...

#25: jaja... nekem is egyik kedvenc... sokan hülyének néztek, hogy multiple shot+life/mana leech+pierce-es amazont gyártottam előszeretettel... aztán akkor is pislogtak, amikor jól felszerelve (mindenféle dmg-el) hell-en gyalultam a bocikat, mint a vadállat... hp+mana jött vissza dögivel... el sem fogyott soha :) szerintem van olyan überbrutál, mint a sorci...
itt a d3-nál helyből wizard-dal indítok szerintem meg ha bejön a tippem: az amazon utódjával :) (már csak arra vagyok kíváncsi, milyen néven jön) kiegben meg jöhetne pala+druida utód... szerintem azt is sokan várnák...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) vendingo


vendingo
veterán

Örülnék, ha bejelntenék a gépigényt :)
Most vettem gépet, és ha nem fog futni rajta, akkor.... :S

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#28) TazLeacher válasza vendingo (#27) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

....veszel másikat.

Nekem egyelőre nem tűnik forradalminak. Lehet nagyon király lesz, meg minden, de nekem valahogy még nem jött át. De legalább nem 800x600-as. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#29) Nunder


Nunder
őstag

Ez az új karakter sem lesz gyenge. Azt nem tudom, hogy fogják megoldani, hogy egyszerre ilyen gyorsan válthassuk a skilleket, mert ez bizonyosan nem egyfajta támadás. Nagyon tetszik, kár hogy még legalább 2 év mire kijön.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#30) Skizz válasza mephi666 (#26) üzenetére


Skizz
addikt

Dudu utód kell a francnak... :D

(#31) DeckardCain válasza vendingo (#27) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Nem tudom milyen gépet vettél most, de totál felesleges ezen agyalni még most. 1,5 - 2 év nagyon hosszú idő. Addigra meg például egy HD 4890 tudású kártya igencsak középkategória lesz szerintem, teljesítményben és árban is.

Paladin nagyon hiányzik.. Monkból remélem ki lehet hozni valamilyen holy caster-t:) Nem csak a piffpuff.. :D

szerk: 12 perces gameplay jó minőségben, tessék megnézni..

[ Szerkesztve ]

(#32) mephi666 válasza Nunder (#29) üzenetére


mephi666
nagyúr

lehet, hogy hasonló kombókat lehet majd csinálni, mint a sacred-ben... :) aztán 1 gombot nyomsz és az egész kombót megcsinálja... (habár ez már szerintem kicsit túlzás lenne... én elvoltam a kattogtatóversennyel...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) Gyuri27 válasza mephi666 (#22) üzenetére


Gyuri27
félisten

A Necro hiányzik nagyon. Amúgy ez az öt kaszt szerintem csak az induló kit. Szvsz majdani kiegészitőben lesz még 2-3 új is.
Nekem mondjuk ami szimpi lenne ha a dio2-ből át tudnán hozni régi viharvert kakartereinket. Na akkor lenne nagy a Blizz.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#34) Exhodus


Exhodus
tag

Egy szó: KELL! :)

A jóöreg necro nekem is hiányzik, de lesz helyette witch doctor, tudásra majdnem azonos feelingre sajna nem.

[ Szerkesztve ]

Benedico omnes armaturas! Benedico digitabula et brachiales, cataphractes atque pectorales!

(#35) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Diablo-ról videót, MOST! Eddig még nem is mutatták, milyen lesz az új formája. :O

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#36) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

hát nem tudom...kövezzetek meg, de ez nagyon egyhangú. mész-kombó-gyilkolsz-mész.

én a golden ax-al kiéltem magam ezen a téren.

Aurea mediocritas

(#37) HardSanyeee válasza mephi666 (#26) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Csatlakozom, wizard + amazonnal kezdek, ha lesz, amúgy wizard+barbár :D

Viszont remélem, hogy most nem lesz ultimate karakter (ezalatt a hammer palát értem), amivel gond nélkül megölsz mindenkit hellen még 8 playernél is, elrontaná a játékélményt :U

(#38) orbano válasza ollie (#2) üzenetére


orbano
félisten

ez nekem sem tetszik, remélem a játékban ilyen nem lesz, baromi illúzióromboló...

A vér nem válik VAZZE!™

(#39) orbano válasza AXisBOLD (#36) üzenetére


orbano
félisten

abban még nem volt loot és skilltree :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#40) Mikiller válasza Skizz (#24) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Veled kapcsolatban meg ez a beszólás....

(#41) thunder6230


thunder6230
tag

Nézzetek hülyének de sztem a d2ben is mentél és csapkodtál aztán elértél a questitemhez és vissza a faluba. mi olyan meglepő ebben az 1 is iylen volt a 2 is a 3 miért ne lenne ez?

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom

(#42) Sirandrish válasza Vistaboy (#35) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az engem is érdekelne:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43) Duree


Duree
veterán

Hát ez nem semmi

duree54

(#44) LaMotta válasza TazLeacher (#28) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Igen, ez egy jó kulcsmondat: "nekem valahogy még nem jött át". Épp ezért várom a végkifejlettet :)...
De amíg nem áll össze, addig sok kicsi izgalmas, érdekes információ...
Sok idő van még.. Addig majd átgondolnak ezt-azt :)

(#45) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Remelem speed breaker lesz benne mert sz@rt se latok olyan gyorsan mozog.... :D

(#46) HardSanyeee válasza Hedgehanter (#45) üzenetére


HardSanyeee
őstag

A Wizardnak van ilyen varázslata :D De csak maga körül és bizonyos ideig :D Amúgy meg ez nem NFS ;)

(#47) and1ao


and1ao
őstag

Nos hogy is mondjam!
Játszani akarok vele

Guild Wars2!

(#48) vendingo válasza DeckardCain (#31) üzenetére


vendingo
veterán

Laptopot vettem. Necces lesz bele 2 év múlva is egy videókari :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#49) ChromeX válasza mephi666 (#26) üzenetére


ChromeX
addikt

nekem a druidám volt a d2ben az nagyon szerettem, remélem lesz valami itt is, amugy az egyik vidit nem tudom megnézni HD-ben :(

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#50) Sirandrish válasza and1ao (#47) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem hiszem hogy egyedül vagy ezzel:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.