Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Szóval a lényeg: klikk klikk klikk helyett X X X :)

A Slime draws near! Command?

(#2) oriic válasza ldave (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy érzem megnő a joy árusok forgalma. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) kapeti07


kapeti07
senior tag

Konzolon a Dio3... Vannak még meglepik :)

Xbox: kapeti

(#4) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Ez egy jó hír, talán még jobb is élményben egy kényelmes fotelből játszani. Nyilván a hardcore játékosoknak ez a verzió nem való...

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#5) lapuli


lapuli
tag

Pcn mert nem lehet ketten játszani szemetseg van két monitorom egerem billem :-D

Jaaa spricce dóze maximum

(#6) oriic válasza olbaidhun (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként én is erre gondoltam.

Ami érdekes lesz az az RMAH, tippre kiveszik majd a játékból.

Live-Die-Respawn

(#7) Depyangel


Depyangel
tag

1-2 funkició még talán jobban is néz ki mint a PC-s verzióban. Pl.: Waypont rendszer, sokkal varázslatosabban néz ki így mint a PC verzióban, hogy csak egy sima listából kell kiválasztani :W

(#8) mephi666 válasza oriic (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

üzletileg viszont az lenne a legjobb nekik, ha közös lenne pc/konzol fronton :K mert végülis miből tartana megvalósítani? sokkal könnyebben el tudom képzelni, mint a pc/konzol közös coopot...

ui: már várom, mikor jelentik be boxra is ;] ez a 4fős splitscreen coop jó móka lenne (elsősorban single-ben játszok mindennel, multiból meg a splitscreen jön be legjobban)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) oriic válasza mephi666 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cross platformot tuti el lehet felejteni.

Live-Die-Respawn

(#10) lapuli


lapuli
tag

De itt vajon hogy lesz a négy játékos mindenkinek kell account vagy elég egy és kész ?

Jaaa spricce dóze maximum

(#11) mephi666 válasza oriic (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

érdekelne, hogy hogy oldják ezt meg konzolon:

ugyanúgy battle.net acc kell, mint pc-n és folyamatos netkapcsolat? ebben az esetben 1 konzolról be kell lépni 4 külön accról, hogy mehessen a 4fős coop? vagy totál offline coop: 1 accról legyártasz 1-2-3-4 karaktert és lehet velük menni, aztán darálni?

csomó kérdés felvetődik bennem... az ah megoldhatóságát érzem legkönnyebbnek, ha folyamatosan jönnek a frissítések konzolra is, mert akkor csak ugyanazt az adatbázist kell mögé rakni és annyi...

ui: igazi fun az lenne, ha bárhonnan be tudnék lépni egy xbox360/xbox720(?)/ps3/ps4-ről is a profilommal és ugyanúgy menne minden... akkor aztán lenne " :R blizzard!" :DDD csak hát itt megint új kérdés: kellene vennem akkor minden platformra egy példányt a játékból?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) oriic válasza lapuli (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem kelleni fog négy acc.

(#13) Giinos

Maradjunk a stílusnál. Ott van pl Xbox-on a Torchlight. Mindenki ismeri, tudja hogy milyen és szerintem tökéletesen irányítható.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem kontrollerrel is lehet tökéletesen irányítani, kb olyan mintha a Bayonettát iránytanánk csak madár nézetből...a skilleket ,azt a 6 db-ot el lehet osztani a joy gombjain...szóval akár még egy remek port is lehet belőle...ha kiveszik az AH-t és egy fasza dropot beleraknak még siker sztori is lehet belőle.

(#14) oriic válasza mephi666 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tippre folyamatos online kapcsolat ugye kelleni fog. Mivel csak találgatni tudunk, nem lehet pontosan megmondani hogy mégis mit terveznek.
Szerintem egyébként lesz közös része a játéknak a pc-s adatbázissal, de külön fogják kezelni a pc-s és konzolos játékosokat. Vagyis nem valószínű hogy használhatod az acc-odat ugyanúgy számítógépen, ahogy ps-en.

A Blizzard szerintem összehozott egy olyan rendszert a PSN-el, amivel nem lesz gond.

Live-Die-Respawn

(#15) HosCincer


HosCincer
csendes tag

arra lennék kíváncsi ez a "konzolokra" mit jelent? ps3/ps4 vagy ps/xbox? mert eddig ezt sehol nem mondták/írták.

Let's fall in love with music | PSN: HosCincer

(#16) oriic válasza HosCincer (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel pontosan nem is tudja senki. Ami biztos egyelőre hogy PS3-ra és PS4-re jön a játék. Xbox-os változatról nincs még hír. Sem az hogy jön, sem az hogy nem.

Live-Die-Respawn

(#17) mephi666 válasza oriic (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

én pl ez alapján egy sörbe mernék fogadni, hogy az egyik legközelebbi kapcsolódó rendezvényen bejelentik a boxos verziót is :K (meg wilson áradozott róla korábban, hogy mekkora király xbox360 controllerrel irányítani a játékot)

#18: kizártnak tartom, hogy kiadják ps-re és boxra pedig nem, holott abból sem 100db-ot adtak el :DDD csak hát hivatalosan nem jelentették még be az új boxot: majd ha megteszik, a blizzard ott is bejelenti a d3at :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) oriic válasza mephi666 (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-s változat nem támogatja xbox-os joyt? Lehet arra értette. De egyébként igazad van, legalábbis reméljük hogy jön box-ra.

Ha meg lesz RMAH is, akkor megvan a mellékállásom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19) ldave válasza mephi666 (#17) üzenetére


ldave
félisten

Nem csak ezen múlik, még a Valve nyilatkozta a Portal 2 kapcsán, hogy a 3rd party szolgáltatások terén a PSN sokkal nyíltabb, mint az Xbox Live, PS3-ra meg is oldották, hogy PC-s és PS-es játékosok együtt tudjanak játszani a Steam-en keresztül. Lehet, hogy most is ez van, a Sony beengedni a Battle.net-et a PSN-re, míg az MS-nél pedig még nem tudni.

A Slime draws near! Command?

(#20) oriic válasza ldave (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen MS ebből a szempontból mindig komolyabb volt. De tippre ők is engedni fognak majd.

Live-Die-Respawn

(#21) #57919488


#57919488
törölt tag

Akkor már legalább lehet tudni, hogy miért volt ekkora butítás Diablo 2 után. Könnyebb legyen az egész konzolokon.

(#22) Def26


Def26
félisten

Épp itt az ideje, hogy kijöjjön konzolra is. PC tábor már szépen letesztelte a béta játékot ;] , remélhetőleg konzolra már egy tökéletes verzió jön.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23) oriic válasza Def26 (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A gonoszság netovábbja vagy de tényleg. :DDD

(#24) K_mester

Valószínűleg,de nem érdekel pc nekem kimaradt, így csak élvezni fogom a játékot, már ha jön x-re is. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#24) #57919488 válasza oriic (#23) üzenetére


#57919488
törölt tag

De igaza van ;] :P

(#25) Glenda válasza #57919488 (#21) üzenetére


Glenda
addikt

A Diablo 1 is megjelent PS-re.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#26) Mister_X


Mister_X
nagyúr

"A Playstation Meeting 2013 egyik legnagyobb bejelentése volt, hogy érkezik konzolokra a Diablo 3. "

Dafuq? What Diablo III? El lett cseszve az egész univerzum, nekem már a Dio 2 is csalódás volt és a harmadik rész is csak pár órára kötött le az újdonság varázsa miatt. Azért kíváncsi leszek a PS-es verzióra. Xboxos necces lesz, mert a Blizzard ragaszkodna a szervereihez, odaát meg ugye a Microsoft végzi ezeket...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#27) Def26 válasza Mister_X (#26) üzenetére


Def26
félisten

"odaát meg ugye a Microsoft végzi ezeket"

Ezért is stabilabbak...

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28) Mister_X válasza Def26 (#27) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egy szóval sem mondtam, hogy ez rossz. Csak a Blizzard nem hinném, hogy kiadná ezek felügyeletét.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29) ldave válasza Mister_X (#26) üzenetére


ldave
félisten

OMG, mikor kijött a Dio2 te mennyi voltál? 6 éves? És csalódás volt? Azért remélem nem sírtál :)

A Slime draws near! Command?

(#30) Glenda válasza ldave (#29) üzenetére


Glenda
addikt

Ez gonosz volt ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#31) icons


icons
addikt

"PS4 mellet"
Lesznek mellei is? ;]

(bocs, ma szarkasztikus napom van :( )

(#32) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#29) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

;] ;] ;]
Ha jól emlékszem, pont azon a héten jött ki a diablo 2, amikor a technikusi oklevelem megkaptam. Tizenkét év után is simán előszedhető, szerintem a másik két rész a közelébe sem ér. Inkább ezt a vonalat követték volna...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#33) Mister_X válasza ldave (#29) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Húúúú ;]
Amúgy az első ismerkedés szerintem számít. 2005-ben kiegestül megkaptam és mindenki istenítette. Hát nekem nem jött be, pedig Dio 1 is a polcon volt és imádtam. És azt sem lehet mondani, hogy olyan nagyon el voltam eresztve az akkori játékkínálattal, a Warcraft III volt a legkomolyabb, ami elfutott a GF2MX400-zal megtámogatott 1Ghz-s Tuás Celeronomon. Valahogy nagyobb ugrást képzeltem el a két rész között.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#34) ldave


ldave
félisten

Pletykák szerint nem lesz cross-play Battle.net és PSN között :( Legalábbis egyelőre nem tervezik. Ez rossz hír, mert ha tolhatnám a PC-s haverokkal, akkor talán megvettem volna PS3-ra, de így szinte biztos kimarad.

A Slime draws near! Command?

(#35) Mister_X válasza ldave (#34) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hüpp, és akkor én kivel fogom játszani ezt a szutykot? :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36) #57919488 válasza Mister_X (#35) üzenetére


#57919488
törölt tag

A Public annyira jó, hogy 5 perc után sokkal jobb egyedül :((( :DDD

(#37) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Tetszenek a képek. Régi nagy kedvenc volt PC-n mindkét rész, most pedig jöhet a konzolos verzió. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#38) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Maga a játék nekem csalódás volt, két hét után meguntam. Viszont jó olvasni egy olyan hírt végre, hogy a konzolosoknak kellett várni majd egy évet.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#39) ldave válasza KubanitoS (#38) üzenetére


ldave
félisten

De jó, remélem ma szépeket fogsz emiatt álmodni.

A Slime draws near! Command?

(#40) KubanitoS válasza ldave (#39) üzenetére


KubanitoS
veterán

Remélem te is jobban érzed most már magad, hogy ideírtad ezt a nagy semmit. Nagy az isten állatkertje...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#41) leslieke válasza KubanitoS (#40) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nagy az isten állatkertje.

:W :W Ezt pont te mondod? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42) KubanitoS válasza leslieke (#41) üzenetére


KubanitoS
veterán

Olvasva azt, hogy egy fórumon le mertem írni mit gondolok, erre egyből ketten agresszív kismalac módjára belekötnek ok nélkül, azt hiszem jogos, amit írtam.

Vagy talán ez egy PS3 only forum? Kötve hiszem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#43) Def26 válasza KubanitoS (#42) üzenetére


Def26
félisten

Nem, nem az. Viszont a flame nem megengedett. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44) Mister_X válasza KubanitoS (#38) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, a PC-sek voltak a beta teszterek, jöhet az igazi játék ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.