Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) m4rc!


m4rc!
őstag

Hoppá-hoppá, új reménysugár tűnt fel a horizonton :)
Bár még így is évek kérdés, hogy mikor jelenik meg...

We are analog players in a digital world

(#2) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hát most még erősen SC2-vel foglalkoznak szóval tippre olyan 2009 vége-2010...de Blizzard nem szereti elkapkodni a játékait, így inkább "When it's done" :D

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ezaaaaz...mostmár csak idő kérdése..lehet évtizedek mulva de TUTI lesz:D
Ezaaaaaaaaaaaz :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) alien_


alien_
őstag

Ájm szó ikszájtid :C
Hogy a fenébe lehet bevezető (szürke mezős) szöveget írni úgy, hogy az csak ott szerepeljen, ne legyen duplán?

Sirandrish: Te nem voltál munkatársam? =D

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#5) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Kiváncsi lennék, hogy mennyiért vették meg a domain nevet.

(#6) Wolverine válasza Sirandrish (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne legyél benne biztos. Starcraft: Ghost sem készült soha :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Ezt is mióta húzzák halasztják ideje lenne már kidobni...
Nem mintha akkora Diablo fan lennék de azért megnézném mit produkálnak!

(#8) Darth_Revan válasza Misi 007 (#7) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Battle.net-en még mindig elég sokan játszák a Diablo 2-t, szerintem ezért is nem adták még ki a 3at :)

(#9) Pompi válasza alien_ (#4) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Hogy a fenébe lehet bevezető (szürke mezős) szöveget írni úgy, hogy az csak ott szerepeljen, ne legyen duplán?"

Nem tudom, hogy ti mit láttok pontosan, de nálam az írásnál van egy Bevezető mező, értelem szerüen ebbe kellene godnolom írni a bevezetőt és akkor nem lesz kétszer.

Feel Good Inc.

(#10) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Azt szerintem mindenki tudta, hogy lesz Diablo 3. Én mindenesetre nem bíznám el magam ennyire. Majd ha a hivatalos bejelentés megtörténik, ráérünk örömködni. :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) L_ajos


L_ajos
őstag

Egyáltalán nem bizakodom... :O ( :D )

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#12) Sirandrish válasza alien_ (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hol melóztál?:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Sirandrish válasza Wolverine (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah ne idegelj..meg fog jelennio és Ütni fog mint a 2:)
akarom..akarooom..A-ka-rom..."szájhabzás" akarooooom:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) alien_ válasza Pompi (#9) üzenetére


alien_
őstag

Vak vagyok? Pedig tuti, hogy valahol itt van előttem.

Sirandrish: Nikon? Valam ilyesmi volt exkolléga nickje is :U

Wolverine, L_ajos: Nem is baj, hogy vannak szkeptikusok, legalább lesz kinek mondani, hogy "Na ugye!" :P

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#15) drizzt1666 válasza Wolverine (#6) üzenetére


drizzt1666
tag

De igen! :(((
Mobilra :DDD

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#16) Sirandrish válasza alien_ (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor nem valószinü:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Darth_Revan válasza drizzt1666 (#15) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Elkészült mobilra? :F Nem is tudtam :)

(#18) Sirandrish válasza Darth_Revan (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

gondolom átütő siker:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Polacheck válasza alien_ (#4) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

így gondoltad?

less qq more pewpew!

(#20) LucifeI2 válasza LucifeI2 (#5) üzenetére


LucifeI2
őstag

Update - Some gaming news sites are reporting that Blizzard "purchased" the diablo3.com domain from me. This is not the case. As I stated in the above post, if it was my intention to make a profit off of the domain, I could've sold it years ago, but I didn't. When Blizzard spoke to me about their interest in the domain, I was happy to give it to them since they had no problems with us moving the site to diablofans.com and will now be working more closely with us in the future. So yeah, I just wanted to clear that up... there is no monetary exchange taking place, I'm simply giving Blizzard the diablo3 domain.

(#21) Wolverine válasza LucifeI2 (#20) üzenetére


Wolverine
félisten

Sőt: "Valójában már tavaly ősz óta vásárolgatja össze a cég a rajongói oldalak által lefoglalt címeket, nem csak diablo3-asakat, de egészen a hetes sorszámig felfelé az összeset (mondjuk a .hu-t pont nem vették még meg)."

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22) L_ajos válasza alien_ (#14) üzenetére


L_ajos
őstag

No nem azért :D de má a f@kszom tele van hogy mindig örülne az ember de a végén sír... amugyis mindig kell vitapartner ;) Most bevállalom :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#23) Darth_Revan válasza Wolverine (#21) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy mennyit fizetnek egy domainért :)

(#24) Viktor77


Viktor77
titán

Nesztek életjel.

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25) Darth_Revan válasza Viktor77 (#24) üzenetére


Darth_Revan
veterán

OMG! Kíváncsi vagyok milyen gép kell majd, hogy ezt a grafikát elvigye :Y Nagyon büntet !!

[ Szerkesztve ]

(#26) Levin01


Levin01
őstag

A D3 lenne az a játék ami talán újra képes lenne játékra bírni hosszabb távon. Mostanában nem tudom a játék lekötni. :(

(#27) L_ajos


L_ajos
őstag

jó ez a videó, halálra röhögtem magam rajta :DDD

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#28) Gyuri27 válasza Levin01 (#26) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem ilyen gondom nincs. Mivel a kölök 13. Így lehet vele a 2-el nyomulni. Hell egész érdekes :DDD
A hármat meg már nagyon várom. Remélem valami új fivér is előkerül. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#29) Huma


Huma
addikt

Nekem nem jön be a videó. (Mármint, hogy nem műxik)

D3-ra én is kíváncsi lennék. Remélem azért bővítenek a karaktergeneráláson. Gondolok itt arra, hogy pl nem lehetett nemet ill. bőrszínt választani. Valamint van aki a hosszú hajat van aki meg a tükröződő felszínt preferálja. Én ha játszok valamivel szeretem beleélni magam a főhős szerepébe és ha történetesen a kedvenc kasztomat egy néger nő bitorolja akkor elég nehezen megy.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Én már sok jót nem várok a blizzardtól. Szvsz abból él, hogy kiadja a régi játékait új grafikával. De ne legyen igazam :)

(#31) Winner_hun


Winner_hun
félisten

állásírdetésekre
egy h betű kimaradt;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#32) Wolverine válasza doktordrog (#30) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem kevered te őket az EA-vel? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33) Darth_Revan válasza doktordrog (#30) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Inkább az ellenkezője érvényes a Blizzardra...kevés játékot ad ki, de azokból pedig csúcs minőséget!

(#34) alien_ válasza Winner_hun (#31) üzenetére


alien_
őstag

Thx, javítva!

Swarm is coming.

(#35) Sirandrish válasza doktordrog (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

te valamit nagyon benéztél :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) AMD Power válasza m4rc! (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Istenem de jó lenne ha lenne. Az első rész etalon volt nekem. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#37) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

én arra vagyok kíváncsi, hogy milyen újítást akarnak beletenni...mert ma egy point n click játék nem nagyon állná meg a helyét...vagy igen? :U

(#38) Rigó válasza Darth_Revan (#37) üzenetére


Rigó
csendes tag

Ismerve a Blizzard-ot biztos nem adna ki a keze közül olyan játékot ami nem állná meg a helyét. Igy szvsz nem point n click lesz. :U

(#39) alien_ válasza Polacheck (#19) üzenetére


alien_
őstag

Ez az, köszi =)
Ezt mezei user is meg tudja csinálni?

Swarm is coming.

(#40) Gyuri27 válasza Darth_Revan (#37) üzenetére


Gyuri27
félisten

De. Sok karakter kell. Sok képesség. Több lehetőség a fejlődésre. Még jobb sztori. Bár az nehéz lesz. Meg pl ló vagy egyéb hátas alkalmazása.

Amd - Radeon - Ryzen

(#41) Rigó válasza Gyuri27 (#40) üzenetére


Rigó
csendes tag

Milyen ló?!? SÁRKÁNY :DDD :DDD

(#42) Gyuri27 válasza Rigó (#41) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egy nekrónak vagy boszinak. De egy barbárnak egy rinó jobban állna szvsz. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#43) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Vagy nekem van defektes ízlésem, vagy nem tudom :)
SC2 = SC új grafikával, semmit nem újítanak benne a látottak alapján
Diablo2 - Loller játék nagyon, de picit több ész is lehetne benne :D Természetesen a tehenes pálya mindent visz
WoW = pénznyelő automata
Warcraft3 - na az tényleg jóra sikeredett, de a történetétől agyvérzést kaptam :)

Úgy olvastam vhol, hogy valamilyen programozókat kirúgtak még valamikor a Blizzardtól, és abból lett a Giuld Wars, ami asszem szintén egy MMORPG, csak havidíj nélkül.

Most lehet oltani :DDD

(#44) LucifeI2 válasza doktordrog (#43) üzenetére


LucifeI2
őstag

Mivel SC1 k*rvajó volt, ezért elég nehéz gyökeresen megváltoztatni. Ami tökéletes, annál nehéz jobbat csinálni.

Nekem eddig a Warcraft 3 története tetszett a legjobban az összes játék közül, de ha te tudsz jobbat kiváncsian várom, mert szeretem az érdekes történetű játékokat.

(#45) doktordrog válasza LucifeI2 (#44) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Pedig a W3-ban sikerült behozni az újítást. Elkezdtem játszani vele, vittem a sztorit, de amikor megbukott a szőke paladin, az nekem kicsit erőltetett volt. NWN I-ben ugyanúgy megbukik egy paladin, de ott elhittem, hogy ez lehetséges. Próbáld meg azt :)

(#46) LucifeI2 válasza doktordrog (#45) üzenetére


LucifeI2
őstag

WC3-ba sikerült, de azért WC2 nem volt japánban nemzeti sport. Nekem pont az volt a kedvenc részem, ahogy lemészárolta a királyt a saját fia. :DDD NWN-n gondolom a Neverwinter Nights, megnézem majd milyen játék, még nem játszottam vele.

(#47) Gyuri27 válasza doktordrog (#43) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szvsz nem értesz hozzá. Vagy mi több millióan nem értünk :DDD
Mindegyik olyan játék amit az ember 5+ év után is elővesz. Én pl a gyerekel diablózom. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#48) Rigó válasza doktordrog (#43) üzenetére


Rigó
csendes tag

Lehet bizony. Van amivel egyetértek pl wow, viszont ne mai szemmel nézd ezeket a játékokat. Abban az időben überállat volt mind a kategóriájában szvsz. De még ma is megállják a helyüket.
SC2 - hát nemtudom, amilyen nagy megelégedettsége van az 1-nek, én sem biztos, hogy sokat változtatnák rajta.
W3 története meg, izlések és pofonok. Legalább van történet, nem mint némely játékoknál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.