Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elhalasztva a cross-save.... :W

Live-Die-Respawn

(#2) oriic válasza oriic (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

21:30-kor indul elvileg. [link]

Live-Die-Respawn

(#3) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

35 euró ,bnetes 12 dolcsi volt már :D

1 Oct, 2019

most kell a crossave-et erőltetni valóban :D

(#4) wjbhbdux válasza PunkZoli (#3) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A 35 eur egy új kiegészítőhoz ad hozzáférést + 1 season passt.

/s

(#5) xeon forever


xeon forever
addikt

Most vettem meg(1 honapja) a season passt. Akkko nekem megint kell koltenem 35Eurot? :W

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#6) wjbhbdux válasza xeon forever (#5) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Mármint, az Annual Pass-t? Az a Forsaken utáni 3 seasont (Forge, Drifter, Opulence) tartalmazza.

A Shadowkeep különálló része lesz a játéknak, nem kell hozzá semmi korábbi rész, és 4 Season lesz amiből 1 jár az alap kiadás melle, mind a 4 a Deluxe mellé, vagy majd veheted őket egyesével amikor játszani akarsz, ha kellenek.

Amikor kijön a Steamen ingyenes lesz az alapjáték, illetve az eredeti Season Pass tartalma (Warmind, Curse of Osiris) is + a PVP módok a gambittal + minden eddigi és jövőbeli kiegészítő bolygóján a kinti tevékenységek és a strikeok. Fizetős marad a Forsaken + annual pass egy csomagban 40 EUR asszem, de ez kihagyható lesz ha nem akarsz onnan farmolni valami fegyvert armort stb.

[ Szerkesztve ]

/s

(#7) xeon forever válasza wjbhbdux (#6) üzenetére


xeon forever
addikt

Az de akko is. Mennyi zset AKARNAK meg? 21K volt a deluxe,+4.5K a pass(akciosan)

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8) wjbhbdux válasza xeon forever (#7) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez egy olyan üzleti modell hogy minden évben fizetni kell ha az új dolgokat akarod elérni. Talán a WoW kiegészítőkhoz meg havidíjhoz hasonlítható de annál kevesebbre jön ki azért.

A jó hír hogy az Activision nélkül nincsenek belekényszerítve a 3. rész kiadásába így ezt bővítgetik majd, nem kell megint 60 eurót adni és előről kezdeni. Engem ez győzött meg hogy a sok év kivárás után belevágjak, persze aki eddig rendszeresen fizetett nem jár túl jól de ez van, most tiszta lappal indulnak önálló fejlesztőként.

Az álom hogy az eddigi legjobb ilyen témájú játék lesz belőle, és csak csorogni fog a nyálunk hogy mi lenne a Blizzard játékaival ha ők is kiszabadulnának a rabságból.. Már ha ügyes lesz a Bungie.

[ Szerkesztve ]

/s

(#9) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Simán ment a cross-save beállítás, PC-n is elérem azt, amit konzolon. \o/ (Minden maxon, 1080p/60FPS megvan)

[link]

Live-Die-Respawn

(#10) pzstm


pzstm
titán

cross save nálam azt jelentené, hogy tényleg cross, vagyis:
Xbox-PS-PC közt ármelyikhez ülök le ugyanott folytatom.....

vagy csak én nem értettem jól és már most is ez van?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11) oriic válasza pzstm (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen ez az. PC-re is megvettem és minden cuccom megvan amit Xbox-on elértem. (Ha lenne PS4-em akkor azon is nyilván)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12) pzstm válasza oriic (#11) üzenetére


pzstm
titán

:C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13) laceszgamer válasza wjbhbdux (#6) üzenetére


laceszgamer
addikt

Maygarul ha az ember a teljes játékot szeretné akkor az annualt és a shadowkeepet kell emgvenni, feltételezve, hogy van egy alap + season pass játék amit átvisz?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14) Yodamest


Yodamest
addikt

ennyi erővel cross platform is lehetne már a játék....

(#15) D1Rect válasza xeon forever (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Jah, ennyire azért nem jó a játék.

(#16) oriic válasza laceszgamer (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha nem kell a Forsaken sztorija és az ott megszerezhető fegyverek armorok, akkor elég ha az ember a Shadowkeepet veszi Steamen. (Abban benne lesz Alap-Warmind-Osiris csak Forsaken nem, viszont egyből 750-re lehet tenni minden karakterünket. (Így viszont nem drága szerintem)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.