Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Remélem nem foglalkoznak a PC verzióval és arra koncentrálnak, hogy a konzolos kiadás jó legyen, mert nagyok az elvárások. Teljesen felesleges egy platform-exkluzív játékot más platformokra is erőltetni, mások se nagyon csinálják.

(#2) mlinus válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


mlinus
őstag

már bocs, de mi?
egy AAA fejlesztőnek nem okoz különösebb gondot a 2 konzol verzió mellé a PC verzió elkészítése, főleg az egyik legnagyobb kiadóval a háttérben.

Az első részt 4 platformra adták ki, ebből 2 (X360/PS3) erősen visszafogta a PS4/X1 verziót.

[ Szerkesztve ]

(#3) trufa12 válasza mlinus (#2) üzenetére


trufa12
addikt

Hát igen ebben van valami,

ami meg érdekes hogy állítólag manapság pcre fejlesztenek. De hát kitudja mi igaz , jönnek mennek a hírek...
Nekem igazából már mind1. A héten vettem egy alap ps4-et , van pc is . Szóval arra adják ki amire akarják .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#4) Jhonny06 válasza mlinus (#2) üzenetére


Jhonny06
veterán

"egy AAA fejlesztőnek nem okoz különösebb gondot a 2 konzol verzió mellé a PC verzió elkészítése"

Ha követed a játékpiac történéseit, akkor pontosan tudod, hogy ez nem igaz. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Csapoati válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az UWP-vel meg már az nem nagyon igaz, amit te írtál. :D Jó, tudom, a FH3-mal is voltak gondok, de csak javul már a párhuzamos fejlesztés.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) AGE-T válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


AGE-T
senior tag

Első kézből mondhatom, hogy PC-re lényegesen könnyebb kitolni egy játékot. Mint mondjuk egy konzolra ráerőltetni, abból a max teljesítményt kicsikarni, optimalizálni. Nálunk még nem sírt senki, hogy jajj a gyenge PC-re de nehéz optimalizáni bármit is.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#7) Zedz válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Zedz
addikt

Remélem foglalkoznak majd a PC-s verzióval, mert a trailer alapján a játék megérdemel stabil 60 fps-t, 4k-t, és mindent ami jó. ;] ;] ;]

(#8) lofagi válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


lofagi
addikt

Szeretem az ilyet, hogy annyira szimpatizálunk másokkal! :D

A Destiny első részét szerintem nagyon sok PC-s szerette volna megkaparintani, s sokan bíznak a 2. rész megjelenésében. Biztos vannak akik így vélekednek, mint te is a PC-s táborban, de ez nem túl szíp.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9) oriic válasza lofagi (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Attól függetlenül hogy igazad van, én azért óvatosan figyelném a Bungie-t, mert túl sok PC-s fejlesztési tapasztaltuk nincs szerintem. Mindössze 6 játékuk jelent meg PC-re (Marathon 2, Mith 1-2, ONI, Halo 1-2), ezekből is a Haloknál az MS segített be nekik. Kíváncsi vagyok hogy mit alakítanak most Destiny 2-vel, remélhetőleg egy rendes PC-s verzióval jelentkeznek majd.

Live-Die-Respawn

(#10) FefeeX válasza Csapoati (#5) üzenetére


FefeeX
veterán

A Halo Wars 2 az első komolyabb patchig PC-n egy nagyon rossz, akadós szar volt.
Azóta szerencsére ez megváltozott, és azon kívül, hogy nincs benne az összes multi lehetőség, ami a konzolosban, én sokkal jobban szeretem. A napi küldetésekért mondjuk még sokszor most is XB1-on kell bejelentkeznem...

AGE-T: igen, mert PC-re fejlesztés közben nem is ismerik a fejlesztők az optimalizálás fogalmát. Hányszor volt már erre példa? Most hadd ne kezdjek felsorolni, mert akkor mindenkinek oldalakat kéne áttekernie :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Zedz válasza FefeeX (#10) üzenetére


Zedz
addikt

A fejlesztők ismerik, de a marketing meg a többi habzó szájú nem fogadja el, hogy jó munkához bizony idő kell. :)

(#12) duvi válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


duvi
nagyúr

- Ez "némiképp" elfogult és másokat semmibe vevő álláspont :) Előfordult már a fordítottja is a játéktörténelemben. Pc-re jött ki és utólag készült/készül belőle konzolos port.
- "Teljesen felesleges egy platform-exkluzív játékot más platformokra is erőltetni, mások se nagyon csinálják." Erre azért mondanék pár címet. Pl. Witcher 3 vagy Elite Dangerous (utóbbinál pont a fordítottja történt/történik) ;)

(#13) gyuribácsi88 válasza Zedz (#7) üzenetére

Na igen, sajnos a 30 fps eléggé lehangoló egy ilyen fps játéknál, nem bánom ha nem jön pc-re, viszont akkor konzolon is legyen 60 fps, a raid-ek meg a többi még elment az első részénél, de mikor multiztam, hát ott olyan volt a 30 fps mintha kínoznának.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#14) wjbhbdux válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ezúttal nem kell xbox 360 és ps3 változatokat csinálniuk.. ezzel elég sok erőforrás szabadult fel a PC porthoz.

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.