Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72) Chaser válasza potyautas (#70) üzenetére


Chaser
titán

ezer éve mikor katona voltam, egy taxis bácsival beszélgettem, idézem:
"kádárnál is lehetett lopni, de módjával"
no ez megszűnt
egyébként ha már katonaság, egyik legnagyobb pénz pocsékolda, semmi értelme - tudom, sokan felesküdtek a haza védelmére blabla, de 10-ből 9-et nyakon vágnék ketté csuklik:d és ha háború lenne mindenkinek mennie kellene, akár felesküdött akár nem -
viszont a századosunknak lett szép háza amit összelopott a laktanyából, és sorkatonák építették neki, a laktanya parancsnok lányának meg szép esküvője volt, természetesen honvédségi - állami - ktsg-en
az egyik főtörzs se volt szégyenlős, ami mozdítható volt vitte
ha valaki jól csinálja és mindent bejelent jól jöhet ki belőle, kérdés csak a könyvelő, de legtöbb abból is kontár
régiónként nagy szakadások vannak, erre pesti faluban kb bármerre mégy építkezések vannak, kisebbek-nagyobbak, lakás felújítások, kell az ember, ingatlan árak nagyon magasak, sok külföldi tőke győzi, magyar elit is, no meg ott vannak a hitelek, eu-s pénzek, én ha borsodi szakmunkás lennék nem külföldre pályáznék hanem pesti faluba:) ha valaki csak bontást vállal, abból is szépen megél, amiket nekem mondtak árakat horror volt, csak bontásból is kényelmesen megvan havi 0,5m-fél m ft, és nem nagy beruházás kell hozzá
- jó magam 2-2,5 tonna kohósalakot egy nap alatt szedtem fel, erre 50e alatt nem jött ajánlat ( : -
cserépkályhát is legalsó hangon 40-ért bontották és vitték volna el, de ehhez nagyon sokat kellett telefonálnom, 50-60e standardek voltak előtte, pár óra alatt kézikalapáccsal megvolt, sittes zsákokkal, sitt szállítókkal elvitetve is bőven megvolt 40e alatt, a sitt szállító srácok is napi 20e körül keresnek mellékessel, ők dolgoznak is érte keményen

szerk: Lauda
ne nevettesd már ki magad...:)
álszentség fenn van, ismerek nav_igátorost, aki számla nélkül újíttatta fel a lakást, mert úgy olcsóbb volt, na pfffff ( : villanyász bácsi meg sok nagy emberről beszélt, akik az óriás medencéjüket gondolnák megoldani "olcsón" - áramot lopva -
kis ember meg próbál megélni
az megvan, h tojás darabja alsó hangon 40ft? jellemzően 50, de az internet áfáját csökkentették ((((((((((( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.