Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#159) #90088192 válasza Geller72 (#150) üzenetére


#90088192
törölt tag

Na ezt mar szeretem :R

Pont azért írtam az előzőben, hogy velem ez történt, mert a 60/80 azt jelenti, hogy ahol kereszteződés van ott 80 ahol lakott terület ott 60. De nincs minden 5km-en falu, jó ha volt 3 db az egész úton ami nem hosszabb 2-3km-nel, így gyakorlatilag nincs mit veszteni azzal ha be tarod a szabályokat és lelassítasz. A másik ugye úgy kell megválasztani az útvonalat/indulás időpontját, hogy ne hajszálra érjünk oda ahova kell....Szerintem....
Az hogy Te nyersz 4 órát szép dolog, de belegondoltál abba ez milyen terheléssel jár rad nézve is? Mennyire romlik a reakcióidőd?
Vagyis pont hogy sietsz és pont hogy folyamatosan fáradsz vagyis egy mire hazaérsz addigra kb egy mosott fos leszel aki egy 130-160-al száguldó dobozban ülsz.
Szerintem ennél nagyobb marhaság nincs amit pénzért lehet csinálni, DE a TE Dolgod(mert engem hidegen hagy ebből a távolságból) amíg nem jársz úgy mint az ukrán/román/magyar kamion és buszsofőr, a szerencséd hogy lehet csak TE adod be a kulcsot, ha nem akkor majd a hírek lesznek tele veled.

Tudod hányan halnak meg olyanok mint te pl Ausztráliában mert azt gondolta 1500km egy napra neki jó? Nézz utána majd meglátod, egyenes útszakaszon semmi sem indokolja a csokrokat és mégis minden fele ezt latom....

Az hogy miért kell repülő, mert reggel 1.5-2 óra alatt ott vagyok ahol kell kipihenten, munkára készen, és sokkal olcsóbb mintha egy autót tankolnék, illetve fizetnek az óradíjam amíg vezetek :K
Vagyis csak nyerek ha nem vezetek, és ugye a statisztika, mennyi az esélyem hogy a közúton halok meg és mennyi egy repülőgép szerencsétlenségben?
Ezert írtam gondolkodni!!!!

Vagyis TE kockáztatod a saját és mások Életet azért hogy időt és pénzt nyerj a saját kis szakálladra
Pont az az életben a mivel nem tudsz mit kezdeni, csak a kontroll freak hozza ki az emberből, hogy akkor is én uralom az időt, mert megtehetem.
A pénz meg egy sokadik létszükséglet, ha beledöglesz ebbe a mutatványba megérte a családodnak? Ha jó életbiztosításod van akkor inkább akaszd fel magad vagy menj egy kicsit nyaralni amerikásba tuti lelőnek amilyen szerencséd van úgy egyszerűbb, és tuti mást nem fogsz kikészíteni, ha erre hajtasz. :R

Van alternatívád, de te valamiért a rossz döntést hozod meg, gondolkodj rajta szerintem megéri :R

Ha akarod később folytatjuk akar privátban is mert tényleg off így ebben a formában és remélem nem sértésnek veszed :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.