Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) DeFranco válasza darál0w (#3) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Áh, most nincs kedvem hozzá :) Öregecskén elteázgatok, meg mindjárt ebéd (meg sem mondom mit eszek, mert kiutáltok :DDD ).

A vicc az, hogy eddig mélyen hallgattam, nehogy elkiabáljam, de idén már fennen hirdettem, hogy mindenki szedjen béres cseppet, mert amióta szedem, nem vagyok beteg. Erre tessék :DDD Murphy törvénye. Mondjuk az átlagom így is nagyon jó.

@deicide: minden nap egy alma, attól nő a kebled halma izé... az orvost távol tartja. Én vidéken nőttem fel, de pár évvel ezelőttig tényleg rendszeres volt az évi októbertől áprilisig takonykór. Ettől függetlenül háziorvosnál betegség miatt én sem voltam 10+ éve, kivéve egyszer, de az komoly volt, alogpyrinre felment a lázam ahelyett hogy lement volna. Pirinallergia valószínűleg, de tesztelni kellene, mert 7-8 éve volt, lehet elmúlt.

A fehérvérsejt hiány jobban zavar, mert az vagy csontvelő gond, vagy inaktív immunrendszer, vagy mittudomain. Az immunrendszeremmel semmi gond, a vérképem egyébként OK, kivizsgálni meg a magyar egészségügyben... pfff... Utolsó tippem szerint egy vesegyulladásra (ez volt az egyetlen komoly bajom, majd írok róla, vicces sztori) szedett Uroxal miatt lehet, akkor viszont csontvelő.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.