Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Def26 válasza sonar (#19) üzenetére


Def26
félisten

Igen, nagyon jól sikerült. Millióan voltak és megérte de azért azt kell mondjam, hogy 50k/fő kell ide, mert átlagosan 30 eurót ott kell hagyni egy boltban ahhoz, hogy elégedetten gyere haza.
Voltak nagyon nagy akciók amik egész érdekes hatottak ránk. pl Benetton...

Amikor itthon meglátsz egy kirakatot amiben 70% off szerepel simán elsétálsz mellette, mert tudod, hogy nagy része átbaszás. Na ez itt nem így van, a 70% az annyi is.
Benetton -ban 3 felsőt vettünk 25 euró -ért. Tommy hilfiger -ben szintén nagy akció volt, pl. pólók 10 euró, galléros pólók 15 euró, nadrágok farmer/szövet 20 eurótól.

Lacoste ingek 25-30 eurótól, adidas szabadidő alsó+felső 30 euró, női fehérneműk (intimissimi) 3 melltartó/ 2 bugyi 28 euró, stb. stb.
Biztosan belefutottatok itthon olyan dolgokba, hogy hiába volt a márkajelzés az adott terméken, de az anyagán nem éreztétek a minőséget. pl. egyszerű átlátszó pólók, durva piaci jellegű pulóverek, na ez itt nincs. Olyan pamut pólókat vettem aminek SÚLYA van. Érezni, hogy "van benne anyag". :D

Rengeteg magyar eladó, de tényleg minden boltban magyarul beszéltünk, rendesek aranyosak voltak. Mindenki segítőkész és külön felhívták a figyelmünket az extra jó árakra.

Nagyon sok magyar vásárló is volt, nem értem hol van itthon a válság, ha odakint meg költekeznek :D

Egy valamit nem kaptunk csak, a levi's farmert mérethiány miatt. Ezért begurultunk pestre.

Én nagyon ajánlom mindenkinek.

Tavasszal megint megyünk. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.