Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

:)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) Kasya


Kasya
nagyúr

Kedden vagy szerdán tervezünk menni. Majd beszámolok, ha addig más nem teszi meg :)

(#3) marositech


marositech
senior tag

Osztrak arak, azaz veszettdragak. Nem eri meg.
Ajanlom neked a Polgari M3 Outlet Centert.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#4) sonar


sonar
addikt

Nőknek kánaán :Y

Kirándulással egybekötve jó lehet, de ha csak jó áron vásárolni akarsz akkor csalódni fogsz.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#5) htomi85


htomi85
tag

3-4 havonta járok, a cuccaim 80%-a onnan van.
Néha iszonyat jó dolgokat lehet kifogni de szerencse is kell.
Példák: Ralph Lauren ingek 30 euro, Calvin Klein táska 50 euro.

Nem ugyanaz a célközönség, mint egy polgári outletben. Olcsó kategóriában az Esprit bolt van csak amibe mindig érdemes betérni.
Az osztrák árakról annyit, hogy a Desigual cuccok pl. 30-40%-kal olcsóbbak mint pesten.

[ Szerkesztve ]

(#6) sompetike


sompetike
aktív tag

Tommy hilfilger,camel,timberland ruházat is sokkal jobb árban van kint...

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#7) sonar válasza htomi85 (#5) üzenetére


sonar
addikt

Csak add hozzá az utazási költséget és úgy kalkulálj egyet.
Nem mindegy, hogy ki honnan megy.
Én mikor kint voltam (nyár végén) csak az volt olcsó ami gagyi is volt. A vicc az volt, hogy bécsi h&m-ben nem volt méret az ingből, de a győriben igen, és még olcsóbb is volt.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#8) htomi85 válasza sonar (#7) üzenetére


htomi85
tag

Pestről 10 ezer az üzemanyag, plusz magyar matrica.
Nem sok, ha pl a Gucci-ban tételenként fogsz 50 ezret.
Céges autóval meg mégjobb.

Az outlet attól outlet, hogy nincs mindig teljes készlet.

(#9) sonar válasza htomi85 (#8) üzenetére


sonar
addikt

Nos igen, ez az amit mindenkinek magának kell eldönteni, hogy mit akar venni és mennyit szán a kiruccanásra.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#10) Def26 válasza htomi85 (#8) üzenetére


Def26
félisten

Céges autó pipa. :D

Gucci -ba nem akarok menni de tommy hilfiger, benetton, jack wolfskin, levi's -ba pl igen. Kettőnkre kb. 400 euro -t szánunk. Nem akarok nagy dolgokat de pólót pulóvert akarok venni.

Az itthoni outlettel is az a baj, hogy a népszerű méretekből semmi nincs.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11) Kasya válasza Kasya (#2) üzenetére


Kasya
nagyúr

A mai reggel sikeresen atalakult a program, es megsem Becs fele megyunk, igy kimarad az outlet is :/

(#12) Mr.Csizmás válasza marositech (#3) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kb. az albérletárakat leszámítva mindenben jobb az ár/vásárlási index :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) sonar válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


sonar
addikt

Ezt mire alapozva mondod?
Ha az ottani fizüt hasonlitod, hogy abból mit lehet venni igen. De átlag magyar polgárnak nem biztos, hogy megéri mindent ott vásárolni (jelen euro/huf árfolyam mellett)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#14) Mr.Csizmás válasza sonar (#13) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem az árfolyamra gondoltam :N btw. vannak olyan cikkek, amiket így is megéri, pl. mennyiségi (n+1), páros akciók, stb.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) sonar válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére


sonar
addikt

Olyan mindig van.
Bár ritka a normális. Amiket én szoktam látni az a 3 - 5 eurós egyszerű mintás és márkás pólók. amit akkor vennék fel ha teenager lennék. Normális cuccokat ott is elhordják gyorsan v nem akciózzák le annyira. (ők is értik a kapitalizmust)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#16) Def26 válasza sonar (#15) üzenetére


Def26
félisten

Nekem az ilyen pólók tökéletesek. :D Remélhetőleg az anyag és szabásán is látszik, hogy márkás, nem csak egy plecsni lesz rajta. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17) sonar válasza Def26 (#16) üzenetére


sonar
addikt

Boltja/márkája vállogatja.
Azért majd egy rövid beszámolót írjál, hogy te hogyan láttad a dolgokat.
btw: kint lehet kapni red bull cola-t azt érdemes lehet megkóstolni.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#18) Def26


Def26
félisten

Na hát most indulok. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19) sonar válasza Def26 (#18) üzenetére


sonar
addikt

Na sikerrel jártál?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#20) Def26 válasza sonar (#19) üzenetére


Def26
félisten

Igen, nagyon jól sikerült. Millióan voltak és megérte de azért azt kell mondjam, hogy 50k/fő kell ide, mert átlagosan 30 eurót ott kell hagyni egy boltban ahhoz, hogy elégedetten gyere haza.
Voltak nagyon nagy akciók amik egész érdekes hatottak ránk. pl Benetton...

Amikor itthon meglátsz egy kirakatot amiben 70% off szerepel simán elsétálsz mellette, mert tudod, hogy nagy része átbaszás. Na ez itt nem így van, a 70% az annyi is.
Benetton -ban 3 felsőt vettünk 25 euró -ért. Tommy hilfiger -ben szintén nagy akció volt, pl. pólók 10 euró, galléros pólók 15 euró, nadrágok farmer/szövet 20 eurótól.

Lacoste ingek 25-30 eurótól, adidas szabadidő alsó+felső 30 euró, női fehérneműk (intimissimi) 3 melltartó/ 2 bugyi 28 euró, stb. stb.
Biztosan belefutottatok itthon olyan dolgokba, hogy hiába volt a márkajelzés az adott terméken, de az anyagán nem éreztétek a minőséget. pl. egyszerű átlátszó pólók, durva piaci jellegű pulóverek, na ez itt nincs. Olyan pamut pólókat vettem aminek SÚLYA van. Érezni, hogy "van benne anyag". :D

Rengeteg magyar eladó, de tényleg minden boltban magyarul beszéltünk, rendesek aranyosak voltak. Mindenki segítőkész és külön felhívták a figyelmünket az extra jó árakra.

Nagyon sok magyar vásárló is volt, nem értem hol van itthon a válság, ha odakint meg költekeznek :D

Egy valamit nem kaptunk csak, a levi's farmert mérethiány miatt. Ezért begurultunk pestre.

Én nagyon ajánlom mindenkinek.

Tavasszal megint megyünk. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.