Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) jozsi252


jozsi252
veterán

Hát marha jó... lemondtam az előfizetést, erre persze hogy levonja a havidíjat :W

Van valami magyar support szerintetek a deezer-nek?

iPhone 13 Pro Max

(#152) Thusor válasza jozsi252 (#151) üzenetére


Thusor
őstag

Én írtam nekik anno angolul, hogy miért nem tudják normálisan megcsinálni a Sony Xperia Tipo telefonhoz a szoftverüket, mert nem képes felismerni a memóriakártyát így csak a telefon belső memóriájára tud zenéket menteni. Ez pár hónapja volt, azóta se írtak vissza. Szerintem nem valami megfelelő a supportja.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#153) zaugheek


zaugheek
tag

Nem tudom, ki hogyan van vele, de szerintem a zenelejátszó hagy némi kívánnivalót maga után, pld. hiányzik a tekerés gomb. WP-s appon belül képtelenség tekerni. Andrioid-on, iOs-en is ilyen?

(#154) Polllen válasza zaugheek (#153) üzenetére


Polllen
nagyúr

ios-n lehetett tekerni, ha jól emlékszem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#155) rudymester válasza zaugheek (#153) üzenetére


rudymester
senior tag

Tekerés gomb? A lejátszó csúszkáján ahova koppintok, oda ugrik a zene.

Thusor ZTE Blade 3 esetében a belső memóriába nem volt hajlandó letölteni a zenéket, csak forogtak a kék nyilak, de nem töltött. Memokártyát beraktam és a következő indításnál fel is ajánlotta, hogy talált nagyobb tárhelyet és szeretnék-e váltani. Váltottam, azóta letölt rendesen mindent.

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#156) Thusor válasza rudymester (#155) üzenetére


Thusor
őstag

Kipróbálom, kikapcsolom a telefont és kiveszem-visszateszem a memóriakártyát.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#157) Thusor válasza Thusor (#156) üzenetére


Thusor
őstag

Továbbra sem érzékeli a memóriakártyát. Mintha nem is lenne benne. Xperia összes modeljénél előfordul állítólag ez a probléma.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#158) Polllen válasza Thusor (#157) üzenetére


Polllen
nagyúr

Lehetséges, h sony-k valami speckó beállítást használnak az belső memória+SD csatolására. :(

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#159) Thusor válasza Polllen (#158) üzenetére


Thusor
őstag

Elképzelhető...de azért a Deezer, mivel már hónapok óta felhozzák ezt nekik hibaként, jó lett volna ha javítanák. Nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne ezt orvosolni.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#160) jozsi252 válasza Thusor (#152) üzenetére


jozsi252
veterán

Szia

Ma írtak nekem vissza. Az accom átrakták free-be. És írták hogy nézzem a bankszámlámat. Azt látom hogy az összeg még mindig zárolva van a számlámon. Aki járt már így, nem tudja véletlenül megmondani hogy az összeg meddig lesz zárolva? Mikor kerül vissza a számlámra?

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#161) zaugheek


zaugheek
tag

Csősztök!

Van egy érdekes észrevételem. Fizettem egy csomagot (Deezer Premium+ 6.99 EUR Hitelkártya Dátum: 24.02.2013, 23h54). Tehát nagyjából több mint 1 hónapja. Na most nézem a profilomat, és látom, hogy ezt írja: Jelenlegi csomagom
Deezer Premium+ csomagot veszel igénybe 2013-03-28 óta a következő időpontig: 2013-03-30 23:54.

Most akkor nem értem. Ha nem fizettem elő, csak tárgyhótól, tárgyhóig, akkor ez a 28-30-as előfizetési időszak hogy valósulhatott meg? Nem láttam a számlámon semmilyen terhelést erre az időszakra...
Várom az ötleteket.

Ja, még annyit hozzátennék, hogy az előfizetés elvileg 02-24 -> 03-28-ig szólt. Ezért nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#162) jozsi252


jozsi252
veterán

Az lenne a kérdésem hogy tesómnak olyan előfizetése van a telenornál, amiben benne van a Deezer szolgáltatás. Azt tudom hogy 2 eszközön lehet a Deezert használni. Szerintetek amikor ő nem használja, akkor én tudom használni iPad-en az ő accjával a deezert? Vagy telenoros elérést csak 20-as számú készüléken lehet használni?

iPhone 13 Pro Max

(#163) rudymester válasza jozsi252 (#162) üzenetére


rudymester
senior tag

Nem kell hozzá az ő száma, csak tudd a profilja jelszavát.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#164) kakuk.tamas válasza zaugheek (#161) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Sorry, hogy egy egy hónapos topik rántok fel, de.....

Nekem is fura a Deezer-em.
Bevan állítva az OTP-s webkáryám, amin per pill 35 magyar forint heverészik.
Nahmost. Tegnap (is) jött sms az OTP Direkt-ről a sikertelen vásárlásról, ami ugyebár annyit tesz, hogy a Deezer megakarta hosszabítani a fiókom.
Dehát pórul jártak, mert nem sikerült. DE! A fiókom megintcsak meghosszabodott 15 nappal (ez már kb a 4. hosszabbítás :D).

Ez az eset már többször is megtörtént, a sikertelen levonás ellenére mindig kitolódik a prémium fiókom 15 nappal. :DD

Megnéztem a számlám a Direkten, és semmi nyoma a Deezer próbálkozásának...

Konklúzió: állíts be egy bankkártyát, amin sosincs pénz, és mindig kitolják a prémium+ csomagod 15 nappal! :DD

Ez a fiókom már 1 éve megvan, és még sose fizettem a Deezernek... Merthát minek?!

(Történet:egy éve kipróbálás céljából megcsináltam a fiókom. Lejárt a free korszak, nem akartam fizetni, ezért lesz@rtam. Kb másfél hónapja feltettem a telómra az appot, megint kaptam 15 free days-t, lejárt, mondom beállítom a webkáryám, mert akkor kapok még 15 free days-t. Nahés azóta mindig kapom.)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#165) kakuk.tamas válasza kakuk.tamas (#164) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Képek:

SMS1
SMS2
Deezer

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#166) ajani


ajani
aktív tag

Nálatok megy rendesen a szolgáltatás? Nálam tegnap este óta se kép, se hang :(

''Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.'' - Rejtő Jenő

(#167) Thusor válasza ajani (#166) üzenetére


Thusor
őstag

Gondolom UPC az internet szolgáltatód. A hálózatukon belül volt egy kis gond, most már minden jó.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#168) zedii


zedii
aktív tag

na, kipróbáltam sokadszor, és végül deezer jött be a legjobban.

igényeimet pont kielégíti, régóta hiányzott egy zene forrás, ahol böngészhetek jobb minőségben mint mondjuk a youtube vagy strukturáltabban, mint a soundcloud, google stb.. Egyszóval nekem kényelmes luxus volt, ami havi költsége felér egy mozijegy árával és cserébe az arcomba tolja stílus szerint a számomra érdekes előadókat, amiket nem is ismerek vagy nagy valószínűséggel nem is ismernék meg, mert nincs akkora keletje, hogy hozzám a populáris csatornákon eljusson.
(szükség esetén még mindig meg tudok venni, ha épp támogatni akarnám ennél jobban az előadót és birtokolni akarnám a merevlemezen is albumát)

Szóval előfizettem, erre bumm két hét után eltűntek a korábbi listáim. :U Erre tud valaki valamit? :F nagyon örülnék, ha az a szolgáltatási szint ami miatt előfizettem valóban stabilan működne, mert számomra nagyon jó megoldás volna. :K

(#169) zedii válasza zedii (#168) üzenetére


zedii
aktív tag

..na írtam a deezernek, és mára minden meg is került, juhéjj :K :DD

(#170) cranley


cranley
csendes tag

Én arra lennék kíváncsi, hogy hova menti a letöltött tartalmakat? Se PC-n se telefonon nem találom. :( Csak az appon belül.

(#171) Thusor válasza cranley (#170) üzenetére


Thusor
őstag

Nem is igazán fogod megtalálni. Én egyszer már megtaláltam de akkor sem érsz semmit vele, valami olyan kiterjesztést és kódolást használ ami megakadályozza azt hogy bármi mással lejátszhasd. Tehát csakis a deezer alkalmazáson belül tudod használni.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#172) cranley válasza Thusor (#171) üzenetére


cranley
csendes tag

Sajnálatos. :(
Köszönöm a választ!

(#173) Rambovits


Rambovits
senior tag

Sziasztok,

ma kaptam az előfizetésem mellé Deezer szolgáltatás, regisztráltam is a csomagot, feltelepítettem az appot, azonban nem tudok bejelentkezni. E-mail címem és jelszavam természetesen jól van beírva. Lehetséges, hogy még nem aktív a fiók, vagy valami ilyesmi? (Telenor, lumia 925)

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#174) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Lenne egy kérdésem a Deezer-rel kapcsolatban.
Ugye elméletileg mobilon csak a fizetős változat használható. Feltelepítettem a mobilos progit a telefonomra, és nincs semmilyen Deezer előfizetésem, és mégis megy rajta az online stream. Ez így rendben van? Azaz így kell működnie?

(#175) Bluerainbow válasza lugosi (#174) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Igen , nemrég változtattak. Mostantól Androidon és Pc-n ingyen lehet hallgatni (reklámokkal) a teljes dalokat. A prémium előfizetés reklámmentességet és offline zenehallgatást kinál , valamit további eszközökön - pl okostv is elérhető (ha az támogatja)

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#176) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Üdv!

Egy napja képtelen belépni a Deezer.. Valaki tudja mi lehet a gond? Egyfolytában csak pörög a "Bejelentkezés", de nem történik semmi... Újratelepítettem, és még mindig semmi... Android 4.4.2-n vagyok

Tekmen

(#177) Bluerainbow válasza Tekmen (#176) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

A win 8-as alkalmazás se megy tegnap óta.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#178) cigam válasza Bluerainbow (#177) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

Nekem a telóm azt írja nincs rá engedélxem :( Gyakran van ilyen hiba?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#179) Bluerainbow válasza cigam (#178) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nem tudom , jelenleg Androidon működik.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#180) Polllen


Polllen
nagyúr

Nem tudjátok, mikor került ki a premium előfizu a kínálatból? Már csak premium+ van, meg az ingyenes. Most akartam volna spotify-ról visszatérni. :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#181) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Üdv, valaki mondja már meg, hogy lehet pc-n kilépni belőle, mert véletlenül a gyerek fiókjával léptem be, az enyém helyett.

Alister from Hell

(#182) zedii válasza Alastair' (#181) üzenetére


zedii
aktív tag

jobb felső sarok katt a kis karikára

(#183) Alastair' válasza zedii (#182) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nincs a jobb felső sarokban kis karika, csak a kereső ikonja.

Alister from Hell

(#184) zedii válasza Alastair' (#183) üzenetére


zedii
aktív tag

hát ha nincs nincs. nekem van épp a kereső felett. ha nincs ,akkor nem tudom neked hol lehet..

(#185) Alastair' válasza zedii (#184) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nem a webes felületre gondolok, hanem a 8.1-es app-ra.

Alister from Hell

(#186) F1DO


F1DO
senior tag

Sziasztok

mp3-ra le lehet menteni valamelyik jobb zeneszolgáltatás számait? (spotify, deezer, stb.)

(#187) djpety válasza Thusor (#171) üzenetére


djpety
tag

Azért van megoldás :): http://deezer.link

[ Szerkesztve ]

https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

(#188) jozsi252


jozsi252
veterán

Egyre jobban elqrják az egész programot a sok semmirevaló frissítéssel!

Most spec pörgetni nem tudok az adott zenébe iOS alatt.

iPhone 13 Pro Max

(#189) PBalázs


PBalázs
csendes tag

A Deezer-ön ugyan a végtelenségig lehet zenét hallgatni, de csak az első számot lehet kiválasztani. Ha vége a kiválasztott számnak, akkor a Deezer kiválaszt egy számot, ha annak is vége, akkor megint kiválaszt egyet, s a végtelenségig folytatja. Ha valaki egy teljes albumot akar kattintgatás nélkül végig hallgatni, annak fizetnie kell. Hiába olcsó egy havi díj, ha egyszer valakinek nincs bankszámlája. Én azért veszek CD-t, mert azt boltban meg lehet venni, s készpénzzel ki lehet fizetni. Sem az Itunes, sem a Deezer igénye miatt nem nyitok számlát semmiféle bankban (se CIB, se Raiffeisen, se UniCredit). A banki költség meg az Itunes vagy a Deezer havi díja egy összeg, mi pedig nem vagyunk Wellhello.

[ Szerkesztve ]

(#191) PBalázs válasza #20749568 (#190) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Vannak, akik gyámság alatt vannak.
Én készpénzben szoktam zsebpénzt kapni.

(#192) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Regisztráltam a Deezer applikációba.Nem kért telefonszámot.
Nem kért telefonszámot, jelenleg próba "csomagom" van.
Ha ez lejár, akkor áttér automatikusan fizetősre?
Ha igen hogy tudom lemondani?

(#193) B1T3


B1T3
addikt

Üdv!

Sikerült véletlenül túlcsúsznom egy újabb hónap előfizetésbe 1500 Ft-ért. Hogy ezt elkerüljem, lemondanám most, de kérdés, hogy ezzel a már kifizetett időszakot is bukom, vagy csak az újabb havi előfizetéseket? (A megfogalmazás nem egyértelmű.)
Azért ha már kifizettem, odaadnám valakinek, hogy használja. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.