Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #68237056


#68237056
törölt tag

Randa... És 440watt.. Cö-Cö... :C

(#2) elefant válasza #68237056 (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

nem olyan csúnya, na. Vannak ennél sokkal borzalmasabb darabok is.

(#3) Zimmy88 válasza elefant (#2) üzenetére


Zimmy88
tag

De a 440 wattos teljesítményre akkor is kíváncsi lennék :)

FZR2000 ®

(#4) Duree


Duree
veterán

Szeretném meghallgatni,utána mondanék véleményt.Nem szép igaz,de attól még jól szólhat.

duree54

(#5) ROBOTER válasza Zimmy88 (#3) üzenetére


ROBOTER
addikt

Formája alapján lehet, hogy ez valójában egy fűtőventillátor, 400W csak a fűtőszál teljesítménye.

Kapcs. táp + D osztályban ma már miniatűr méretben lehet 400W körüli erősítőt építeni, de arra a hangsugárzóra kiváncsi lennék, ami ezt a teljesítményt ekkora méretben el is viseli.

(#6) caprine


caprine
aktív tag

A puding próbája.... azért egy jó kis instrumentális zenével meghajtanám.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#7) imibogyo válasza Duree (#4) üzenetére


imibogyo
veterán

Persze szólhat jól és azt is tudom, hogy zenei teljesítményről van szó a cikkben is, meg a cégek brossúráiban is, de akkor is parasztvakítás az egész. Számomra mindig is ez a dühítő az ilyen termékeknél, meg a Soundbar-oknál is. Azokból is hallgattam már jópárat, de valahogy nem jött be ezidáig egy sem.

Szarkazmus ON:
Csak tudnám a sok hülye audiofül, mit szarakszik és miért költ el rengeteg pénzt 2x20 W-ra, amikor vehetnének a jelenlegi rendszerükhöz képest aprópénzért ilyen 400W-os csodát is. Kiműtenék belőle az erősítő részt és már csak két jó hangfal kell, meg két jó hangváltó. Sok bolond, ha ezt tudnák.... ;]
Szarkazmus OFF

(#8) hibavissza


hibavissza
veterán

hiányzott szegény bakelit lemezjátszónak ez a gettoblaster mint mókusnak az erdőtűz

(#9) Peter13 válasza hibavissza (#8) üzenetére


Peter13
senior tag

:)
Lehet hogy ez is egy effekt: jön egy nagyobb szinusz-kukac, dobbant a láda, ugrik a tű...

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#10) Peter13 válasza ROBOTER (#5) üzenetére


Peter13
senior tag

Na ja. Arról nem is beszélve, hogy etetni és kéne valahogy, és sehogy sem tudom képzeletben beletuszkolni a megfelelő minőségű tápot is abba a dobozba a mélynyomó, a 2 szélessávú (?) hangsugárzó meg az elektronika mellé.
(az ezeréves RXV 450-emben egy kb 200 wattos cucc van, kitölti a nem kis doboz kb harmadát)

Fűtőszál lesz ebben :K

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#11) Duree válasza imibogyo (#7) üzenetére


Duree
veterán

Én is utálom a Soundbarokat,üres marketing az egész.

duree54

(#12) Robert07


Robert07
aktív tag

Kíváncsi lennék a max. áramfelvételre. :D
Amúgy nem is olyan apró, lehet, hogy jó hangja lesz, bár szerintem nem hi-fi rendszerek ellen szánják. :D

(#13) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Ceruzaelemről működik? ;]

(#14) bakagaijin válasza Peter13 (#10) üzenetére


bakagaijin
tag

https://images.indiegogo.com/file_attachments/731292/files/20140720150428-dp-bt02-explo-white.jpg?1405893868

Az egyik kisebb sugárzó mögött lehet, a doboz maga 16.4cm mély és 36cm széles a fenti rajzon az arányok végett.

(#15) szp1


szp1
addikt

Ha nekem egy ilyen lemezjátszóm lenne, valószínűleg nem ezt venném hozzá....

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#17) Tirexi válasza #32839680 (#16) üzenetére


Tirexi
addikt

Lehet, hogy nagyobbak, de ugyan olyan jól is szólnak és hangosak is?
Ez a kérdés még válaszra vár. :K

Én csak azt nem tudom hogyan jön ebből ki a sztereó? :D

Meg ha PC-hez akarom használni akkor hova rakom? A monitor elé vagy mögé? De lehet hogy fölé kéne. :DDD

Végre egy termék aminek felfelé megy az ára nem lefelé. :DDD

(#18) dabadab válasza Tirexi (#17) üzenetére


dabadab
titán

Ez az elorendeles bizalmi dolog is, marpedig komoly gyarto nem kamuzik a teljesitmennyel.

Van egy 90 wattos szintierositom, az majdnem haromszor ennyit nyom es eleg hangos ahhoz, hogy a dob mellett is rendesen hallatszon. Ezek utan eleg egyertelmu, hogy a 400 watt kamu (egyebkent ertelme se volna sok, az mar a rendezvenyhangositas kategoriaja).

DRM is theft

(#19) Aucor


Aucor
senior tag

Ez inkább 4 watt... Persze, ettől még lehet hangos, és jó is. De valószínűtlen.

[ Szerkesztve ]

(#20) BigBear


BigBear
senior tag

A sok kis fikázós inkább nézne kicsit utána. :U
Nem, nem találkoztam vele én sem személyesen, a minősége számomra is kérdéses, de nem biztos, hogy nem szól nagyot.
Az elődje (Deepblue) spec. szerint 140W-os fogyasztással bírt, amiből azért ki lehet csiholni némi hangot. Ha D osztályú erősítő, akkor pedig meglehetősen miniatűr méretben összehozható, nem kell tonnákat nyomnia.

Abban is és ebben is 1x 6,5" hosszúlöketű mély, 2x 3" közép és 2x 1" magas hangszóró van. Még egyszer, a hangminőséget hifi szemmel erősen kétlem, de, hogy hangos, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#21) Auratech


Auratech
őstag

HARMAN/KARDON Go+Play sem kutya.
Hatalmasat tud szólni egy ilyen jól megépített kütyü.
8db góliát akku az aljába és kb 4-5 órán át bömböl...
Ja és örök darab..

Auratech Field Recording

(#22) Thauxeeb


Thauxeeb
tag

Oké, 440 watt megvan, de érdekelnének a hangszórók paraméterei is... (pl.: érzékenység)

[ Szerkesztve ]

(#23) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Vmi másra asszociáltam a névből. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#24) dabadab válasza BigBear (#20) üzenetére


dabadab
titán

Nagy teljesitmenyu D osztalyu erositot tenyleg kis helyen ossze lehet hozni, viszont - ahogy mar irtak elottem - olyan hangszorok kellenek, amik el is viselik azt a teljesitmenyt, marpedig 440 watt az messze tulmutat azon, amit 7 kiloba bele tudnak rakni.

(#23) fi:zi'k: En meg egy masik masra :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#26) dabadab válasza #32839680 (#25) üzenetére


dabadab
titán

Ez 2x50 watt es 18 kg.

DRM is theft

(#28) BigBear válasza #32839680 (#27) üzenetére


BigBear
senior tag

Nos, az én állódobozaimban tök normál hangszórók vannak, ugyanekkorák. 100W terhelhetőséggel. Egy régi Yamaha RX-V620-as házimozi erősítőm van hozzá. Nem torzít semmi.
Nézz meg pár autós hangszórót, ott hasonló felépítésűek a mélyek, mint ami ebben a kütyüben van. Bőven 100W terhelhetőség felettiek is vannak.
A 450W biztos, hogy zenei lesz itt is, nem a névleges.

(#29) ROBOTER válasza BigBear (#28) üzenetére


ROBOTER
addikt

Mégis hol a bűbánatban használod ki azt a 2x100w-ot?

Becsületes méretű termet "diszkó" hangerővel be lehet hangosítani ekkora teljesítménnyel. Ja persze nem hetvenix dB/W/m érzekenységnél,10cm-es sugárzókkal.

És te még azt is hallod, hogy nem torzít....

2 x 2W körül van az erősítőm (RMS), 20nm-es nappaliban nehéz túlkiabálni.

400W-ból ha akusztikai teljesítmény lesz, lebontja a házat. Ha hő, felgyullad ez a cipősdoboz. Sehogyan nem stimmel. És a zenei teljesítménnyel is ugyanez a helyzet a hangusgárzó oldalán, nem enyhítí a helyzetet.

(#30) Mezga Aladár válasza ROBOTER (#29) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

"2 x 2W körül van az erősítőm (RMS), 20nm-es nappaliban nehéz túlkiabálni."

Max. ha a doboz érzékenysége 100 Decibel fölött van. Nem sok ilyen van.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#32) Thauxeeb válasza #32839680 (#31) üzenetére


Thauxeeb
tag

Majd röhög amikor meghallja hogy csak 50 wattos a HiFi-d, aztán meg néz nagyot mikor a hangját is meghallja... Amikor meg megmutatod, hogy a kilowattos autós erősítőjébe 10 amperes biztosíték van, el is sírja magát. :D

(#34) Thauxeeb válasza #32839680 (#33) üzenetére


Thauxeeb
tag

:R

Arra meg kíváncsi lennék, hogy a nagy dübörgések közepette mennyire hallják a kürtöket/szirénákat...

Azt írja, hogy 102dB egy méterről, azaz masszív 78.6dB a hangsugárzók érzékenysége... :C

(#35) kromatika


kromatika
veterán

Szerintem is kizárt a 450 watt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.