Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a játék is visszafele fejlődik. Tavaly még így nézett ki. De tagadhatatlanul szép azért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) wolfman válasza .LnB (#1) üzenetére


wolfman
veterán

Azt ne mond, hogy elhitted, hogy a korábbi ingame? Full hihetetlen!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) .LnB válasza wolfman (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én elhittem mert az ùj konzollal együtt mutatták be. Azt hittem ez lesz a next gen. Aztán mára kiderült, Hogy nem az, csak átverés.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Japán béta jövő hónapban. Európa nem hiszem, hogy idén már kap valamit, holott februárra (japán PS4 debütre) ígérték a béta rajtot.
Kár, vártam! Köszi Capcom.

(#5) wolfman válasza .LnB (#3) üzenetére


wolfman
veterán

Azért nem ez a videó bizonyította be, hogy az új konzolok még nem tartanak ennél a minőségnél.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6) SkyS1gn válasza .LnB (#1) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pedig ez ingame kellett hogy legyen...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#7) .LnB válasza SkyS1gn (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen azt mondták, az is volt de azóta butítottak rajta.

(#5) wolfman: Szép ez így is. De így csak szép, tavaly meg a bokám le*****-tam tőle :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) SkyS1gn válasza .LnB (#7) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Akkor ezentúl hozzá kell szokni?! Nem csak félkészen de lebutítva fogják eladni a játékokat?! FC3... WD... The Division is tuti butítva lesz mert most brutálisan néz ki...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9) Chapel válasza .LnB (#1) üzenetére


Chapel
addikt

Aliennel indult ez a trend, viszi a Watchdogs is...most már minden úgy lesz, hogy jön egy CGI szintű "aztmondjukhogygameplay" videó, amitől mindenki bekekszel, majd jön egy ahhoz képest 60-70%-os game? Hurrá új generáció.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#10) .LnB válasza Chapel (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem Aliennel indult, sokkal régebb sztori ez csak az Alien nagy sajtóviszhangot kapott. A PS3 (vagy PS2?) megjelenésekor is volt egy nagyon durva kamuja a Sony-nak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Chapel válasza .LnB (#10) üzenetére


Chapel
addikt

Jogos, kimaradt az "újra" szócska, persze nem új keletű ez, csak régebben a konzol oldalt abszolút nem követtem, most mivel váltás van pc-sként jobban odafigyelek.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#12) mentoloshypo válasza .LnB (#10) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Mi volt az a nagyon durva kamu?

(#13) oriic válasza .LnB (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Killzone-ra gondolsz: :D

Live-Die-Respawn

(#14) Chapel válasza oriic (#13) üzenetére


Chapel
addikt

Ha a 2005-ös E3-as videóra gondolsz, akkor ott pont az lett hogy mutattak egy scriptelt "überállesz látványú" játékot...majd kijött a játék és szebb lett. Legalábbis emlékeim szerint, de majd mindjárt megtámogat egy konzolos kolléga :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#15) .LnB válasza oriic (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, Killzone 2 volt a PS3 debütálásakor. Meg lehet találni trailert. A Sony állította, hogy real-time. Volt is belőle cirkusz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) #08052480 válasza .LnB (#15) üzenetére


#08052480
törölt tag

En nem emlekszem tul nagy cirkuszra, Tretton az E3-on azt mondta real-time, par napjara ra pedig Guerillaek cafoltak. Hype volt nyilvan, durvan festett, de azert ez galaxisokra van az Alientol, ahol csak kiadas utan derult ki, hogy kamuztak.
Na persze abban nyilvan igazad van, hogy ez nem most kezdodott, viszont mostansag szokas mar ket evvel a megjelenes elott gameplay-t mutogatni, ha a valos termek meg nem er fel a kezdeti ambiciokhoz a jatekosok atverve erzik magukat.

(#17) .LnB válasza #08052480 (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs azzal baj ha mutogatnak 2 évre előre. De míg régebben 2év alatt fejlődött a játék. Manapság csak rondább lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) #08052480 válasza .LnB (#17) üzenetére


#08052480
törölt tag

Az a kulonbseg, hogy regebben nem voltak olyan fejlett technologiak, amik megfelelo vassal cg szintu real time grafikara lennenek kepesek, a korlatok a fejlesztes soran jonnek, a latvany pedig ahhoz igazodik. Nyilvan ha ket evvel a kiadas elott mutatnak valamit, akkor nem azon fognak agyalni, hogy ez es az majd lehet nem fog osszejonni, ugyhogy inkabb kapcsoljuk ki.
Masreszt, regebben nem volt ennyire konzol-orientalt a jatekipar, ha olyan latvanyt hoztak ossze amihez nem volt elegseges vas, akkor bevartuk az ujabb hw-t, konzoloknal ez nyilvan nem jarhato ut.

(#19) wolfman válasza .LnB (#7) üzenetére


wolfman
veterán

Hát én egy percre nem hittem el, hogy ez így fog kinézni. Nagyon messze van még az a grafika, amit láttunk a legelső nextgen promo vidóban. Vagyishát nézhet ki, de nem ingame, az biztos!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#20) D3xter27 válasza #08052480 (#16) üzenetére


D3xter27
csendes tag

Azért hatalmas felháborodás volt belőle, többek között Én is bedőltem a "real time" videónak :DDD
Csak mielőtt még kiderült volna ment a szokásos savazás, hogy a sony a best és minden konzolt megeszik reggelire. És amikór kiderült a fiaskó akkor kimerült a beszélgetés a "ne beszéljünk róla" hozzászólásokban :U
Ettől güggetlenül a Deep Down még mindig szép, csak nem annyira mint a szintén ingame...első videóban :K

[ Szerkesztve ]

Xbox Gamertag: D3xter27HUN

(#21) mentoloshypo válasza .LnB (#17) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ha tudnád, hogy hány Watch Dogs hárdkór fan kíván most téged elevenen máglyára. :DDD

(#22) saelin válasza .LnB (#1) üzenetére


saelin
veterán

Teljesen megértem hogy ingame-nek nézted, sokan jártak így, ezt előre eltervezték. A videó alatt többször mutatnak gui-t, ahol fegyvert vagy pajzsot választanak. Ezért jó, ha az ember megvárja amíg kijön a játék és valaki leteszteli. Nekem a murdered soul suspect volt ilyen... habár az nem a grafikán bukott el.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.