Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Na ez érdekel. Remélem fel lesz szerelve minden földi jóval. :)

(#2) roli543


roli543
őstag

Kár a kameralyukért, szerintem a K20-ba pont az volt a jó, hogy teljes kijelző.

Ami hiányzik a cikkből, hogy ugyanúgy lesz Pro is, felsős vassal. Amúgy ne tudom mire ez a durván nagy rohanás, hogy még idén ki akarják dobni.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ennek most annyira nem látom sok értelmét.

A K20 (Mi 9T) még bőven kiszolgálja az igényeket, ugyanazzal a vassal pedig nem sok értelme van kiadni két lyuk miatt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) SkyLine3000 válasza roli543 (#2) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ezt én sem vágom. Ha a K20-at meg tudták oldani lyukak nélkül, akkor itt minek visszalépni?

(#5) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

A lassan már szokásosnak mondható Xiaomi logika alapján készült ez a telefon is...

Minden szavam magánvélemény!

(#6) Silεncε


Silεncε
őstag

Minek? A K20 is most jött ki nemrég nem?

(#7) RoBos válasza SkyLine3000 (#4) üzenetére


RoBos
senior tag

Valszeg a kijelzőpanel gyártók tömeggyártása a legfőbb indok!
2019 a noccsról szólt legfőképp, 2020 meg a kameralyukról fog, szinte minden gyártónál!
Szal ideje mkinek megbarátkoznia ezzel, mert sztem csak ilyen telókkal (80-90%) fogunk találkozni jövőre.

(#8) RoBos válasza Silεncε (#6) üzenetére


RoBos
senior tag

De ők úttörők akarnak lenni az 5G-s telók piacán és erre esett a választásuk! :P

(#9) joey04


joey04
titán

Pont a notch nélküli, kameraluk nélküli kialakítás miatt volt sokak számára szimpaikus a széria.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) SH4D0W2011 válasza tothmaxy182 (#5) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Egy lépést előre, kettőt hátra? :DDD Egyre kevésbé szimpatikus ez a trend, meg a teljesen feleslegesen lassan félévenként megjelenő új modellek.

(#11) Schuler888


Schuler888
senior tag

Nah meg egy s10+ :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#12) WeaponX válasza roli543 (#2) üzenetére


WeaponX
újonc

Pont ezért szinte biztos vagyok abban, hogy nem utód lesz és nem ezen a néven fog megjelenni. :)

(#13) RoBos válasza WeaponX (#12) üzenetére


RoBos
senior tag

Te megnézted a cikkben szereplő képeket?! Vagy gondolod oda photoshoppolták a Redmi K30 feliratot? :U

(#14) Graphics válasza RoBos (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én tudok ilyen jól Photoshoppal dolgozni :)

Van aki ennél jobban is

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) RIC5I


RIC5I
tag

ez is meg az új one plus is mi ez a hülyeség a pop out kamera elhagyásával ? vagy van valami bökkenő vele amiről nem szóltak a gyártók ? :F :F

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#16) karmaresz


karmaresz
senior tag

Ha maradt volna a teljes kijelző, lehet hogy megvárom. Mivel a selfie egység csak minimálisan érdekel, sőt a tudat, hogy a motorikus verziónál biztosan tudom, hogy mikor van használatban, megnyugvással tölt el. Mivel más számomra releváns előrelépést nem látok, így még nyugodtabban tervezhetek a MI 9T Pro-val, mint az LG V20-amat váltó telefonnal. Mire kosárba rakom, talán a szoftveres hibái nagyobb részét is maga mögött tudja majd.

[ Szerkesztve ]

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#17) Noukoum válasza RIC5I (#15) üzenetére


Noukoum
veterán

Lehet hogy nem hozza az elvárt eladásokat. Sokan félnek a mozgó alkatrészektől.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#18) RIC5I válasza Noukoum (#17) üzenetére


RIC5I
tag

én annyira nem használok selfie kamarát hogy amióta meg van 1 szer sem használtam munkatársaim imádják nyitogatni mert nagyon tetszik nekik én annyit látok ebből hogy van egy számomra haszontalan dolog ami elvan dugva ami 10/10 megoldás így nekem :C

remélem nem mondanak le erről a jövőben mert a notch és a kamera csepp engem nagyon idegesít remélem 3 év múlva amikor eljön a "kötelező" telefon frissítés ideje akkor már a notch nélküliség lesz az alap

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#19) dementor


dementor
senior tag

Biztosan a gyártót választom a következő készülékcsere alkalmával, de egyre nehezebb a dolgom. :U

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#20) *RLaci* válasza RIC5I (#18) üzenetére


*RLaci*
addikt

+1 Három hete használom a 9T Prot, eddig egyszer bújt ki a kamera, akkor is azért mert vmelyik appom használta :D . Ez a nocss, csepp, luk,edge mentes sík kijelző pedig felbecsülhetetlen számomra a mai világban.

(#21) Alarikman


Alarikman
senior tag

Valahol azt olvastam, hogy két okból lesz kameralyuk a telón:
1. Az 5G modem miatt kevesebb a nyákon a hely és ezért a mechanikus kamera nem fér el(nem biztos, hogy igaz, hiszen integrált lesz elvileg. vagy nagyobb a chip?)
2. A Samsung engedélyezte a lyukasztott amoledes panelek nagyobb mennyiségben való eladását(ezt sem tudom, hogy igaz-e) és most ez a trendi, szerintem meg sz*rabbul néz ki mint a kameracsepp
Na lehet ezeken is gondolkodni.

(#22) RoBos válasza Alarikman (#21) üzenetére


RoBos
senior tag

A közép, felső-közép és flagship kategória 2020-ban szinte biztos, h a punch hole-ról fog szólni. A notch max. a belépőszintnél marad meg, a popup meg a mechanikus alkatrészek időtállósága miatt valszeg kihullik a piacról, max. 1-2 verzió marad meg belőle, de a tömegtermékekbe a punch hole lesz az uralkodó.

(#23) margithid


margithid
veterán

Vajon a nemzetközi verzió is megjelenik hamarosan?
K20-nál ha jól emlékszem kellett várni 1-2 hónapot, nem?

(#24) Griff55


Griff55
senior tag

A Mi10-ről lehetne már valami infó

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.