Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Várjuk :D

(#2) bok92


bok92
addikt

Micsoda meglepetés, és örömhír.... :DDD

(#3) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Amúgy ebben nem az új nano sim lesz?Mert a cikk micro simről ír...

(#4) Magnum_ válasza bok92 (#2) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:K

I humbly and respectfully decline™

(#5) Black Dragon válasza NeRo28 (#3) üzenetére


Black Dragon
addikt

Valószínűleg nano sim lesz benne, de amíg be nem mutatják senki sem tudja biztosra mondani.

(#6) kriszpontaz válasza Black Dragon (#5) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ennyi erővel programozható IC-t is tehetnének bele és meg lenne oldva a SIM probléma. Se foglalat, se kártya, csak egy szolgáltatói aktiválás.

(#7) blade zte


blade zte
őstag

Drága-zárt os-siri eddig semmit sem ért.Azért ha olcsón adnák azért jó lenne.De 200ezret semmeik telefon sem ér meg.irtózatos felár.De ez csak az én véleményem.Mennyivel többen vennék ha átlag áron adnák...

Oppo find 7 astro black

(#8) Magnum_ válasza blade zte (#7) üzenetére


Magnum_
nagyúr

így is veszik elegen...

I humbly and respectfully decline™

(#9) hyperspace válasza Magnum_ (#8) üzenetére


hyperspace
őstag

oo igen.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#10) L4mie válasza blade zte (#7) üzenetére


L4mie
veterán

Jó, de akkor nem is lenne villantós telefon ha 80-100k-ból meglenne.

Amúgy meg: Indulhat a hype!

"nem ezek azok a droidok amiket kerestek"

...jaah bocsi rossz jedi szöveg

"...ez az iphone kell neked..."

:DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#11) Narasim válasza blade zte (#7) üzenetére


Narasim
aktív tag

de ők tudják, hogy kell bakkecskét fejni! :) ha ingyen adnák, akkor sem vennék apple cuccot! mert (ahogy a fórumon mondták) én egy ilyen elvetemült, agyalágyult vadállat vagyok:), vagy nem, de az biztos!
igazából utálom, hogy (mivel win7 van a gépen) nem tudok rá külön progi nélkül másolgatni. i-podot szerettem volna régen és emiatt nem vettem. unoktesómé az idegbetegség szélére kergetett. mondom neki, másoljunk már át pár zenét; hát az nem lehet, mert ideprogi-odaprogi. tudom, meg lehetett volna oldani, de épp adatkábel sem volt (vegyél 5e-ért egy fos usb-s szart), meg amúgy sem volt kedvem x kört futni egy perces problémáért.

jó a 200.000 ár is, csak nem itthon. barátom írországban nem fog gondolkozni rajta, hogy megvegye-e, hanem bemegy a boltba és kér egyet. pedig csak egyszerű melós...

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#12) Black Dragon válasza kriszpontaz (#6) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ez is lehetne, de akkor miért akarta volna ennyire bevezetni a nano simet, amit be is vezetett?

(#13) bigkrisz96


bigkrisz96
tag

Rendben várjuk... ;]

(#14) freeknight


freeknight
őstag

"...az okostelefonok új generációját jelentő iPhone..."

kíváncsi vagyok, hogy tényleg új generációt jelent majd, vagy csak hoz egy új dizájnt, nagyobb méretű kijelzőt és nagyobb felbontást ;]

(#15) BoC1ka válasza freeknight (#14) üzenetére


BoC1ka
senior tag

EEEEES ezzel le is irtad a galaxy csalad tortenetet:D

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#16) Misály


Misály
addikt

Egeszen fura, hogy az MS-Nokia beelozott mindenkit a bemutatokkal. Erdekes lesz az idei osz.

(#17) Straw válasza Black Dragon (#12) üzenetére


Straw
senior tag

Mindkét megoldás szóba került anno, én úgy emlékszem még cikk is volt róla MA-n, de akkor tényleg kevesebben vennék, mert hozzá lennél kötve a szolgáltatódhoz, nincs sim kártya csere, és ha esetleg tönkre megy akkor nem az van hogy bemész és kérsz egy új kártyát hanem viheted a telót a szervízbe. Na meg így el lehet mondani hogy mi használtunk elöször nano simet és hogy mi milyen innovatívak vagyunk. Aztán a iPhone6ban meg jön az integrált SIM ugyanezzel a szöveggel.

42

(#18) bepe79


bepe79
addikt

"...az okostelefonok új generációját jelentő iPhone..."

Vajh' mitől is lesz majd új generáció? :F Csak nem attól, hogy iPhone? Én szurkolok neki, mert a millió nemszeretem tulajdonsága közt van a harapott alma telefonjának olyan is, ami bejön (smooth iOS, gyors és pontos GPS chip, erős és stabil WiFi-vevő), és remélem, tud villantani valami tényleg generációváltás szagú dologgal, pl. vezetékmentes töltés, vagy hasonló.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#19) #19158016


#19158016
törölt tag

Már 10-én fölkerült a netre.A helyi komák kis csúszásban vannak... ;]
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_5-4910.php

(#20) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Mar varom nagyon! Remelem 21-en mar meg is tudom venni!

Szerintem -ha igaz- a kijelzo novekedes szamomra felesleges, a kulsovel meg tudok baratkozni ha a pletyka szintu kepek valosak. Viszont kivancsi leszek az ujdonsagokra, hogyan oldjak meg az uj tolto csatit, valamint mennyivel lesz nagyobb a mostaninal.

(Valamint kivancsi vagyok arra is, hogy mikor jlennek meg a haterek offolni)

(#21) Specter válasza bepe79 (#18) üzenetére


Specter
tag

Jaj te ezt nem érted.
INNOVÁCIÓ!!!! :D

(#22) Psytech


Psytech
senior tag

Akkor ezek szerint Szeptember 12-21 időszakban rekordmennyiségű eladó Iphone 4/4S lesz aprón is :DDD Az eddiginél jóval alacsonyabb áron ;]

[ Szerkesztve ]

(#23) Richard válasza Psytech (#22) üzenetére


Richard
őstag

Szokás szerint még kb fél évig nem fog csökkenni az áruk....

(#24) bepe79 válasza Touch-ko (#20) üzenetére


bepe79
addikt

Pl. ezt a töltőcsati lecserélést hogy nomyják / nyomták le az user-ek torkán? Mert ugye a nagy többség csak megvétel után szembesül majd vele, hogy 'há e meg nem mögy bele az ájpigembe bözsi he'. Vagy úgy gondolta a harapott alma, hogy szarik a több százmillió userére, és mind-mind vegyenek szépen új dokkolókat, új hangkeltő masinákat, amibe belemegy?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#25) dlaj


dlaj
őstag

A ppi szinte ugyanaz, 1GB RAM, 4X1,2 GHz. De ránézésre nem sokat változott.

(#26) bepe79 válasza dlaj (#25) üzenetére


bepe79
addikt

Az a hosszúkás gomb az előlapon eléggé nyomorék, nekem nagyon nem jön be. A 640 x 1136 pixel-es felbontás meg nem tűnik valami hűde szabványosnak, na meg az app-okra is kíváncsi leszek, hogy dolgozzák fel a változást.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#27) Black Dragon válasza dlaj (#25) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ez a kép is annyira igaz, mint a többi.

(#28) scyllarus válasza bepe79 (#26) üzenetére


scyllarus
veterán

Kíváncsi vagyok, tényleg úgy fog-e kinézni, ahogy a "kiszivárgott" képeken. Az eddigiek mind nagyon tetszettek külsőre.
Az meg nem érdekel, belsőleg változtattak-e rajta. Akkor sem használnám, ha ingyen adnák :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#29) sagit válasza scyllarus (#28) üzenetére


sagit
addikt

persze, a skate-et le nem cserélnéd ha kapnál egy ingyen iPhone-t

na hagyjuk már

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#30) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Jöjjön csak így a többi ára végre lejebb megy nem lesz eszement áron beárazott 3g 3gs...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#31) sagit válasza domperke (#30) üzenetére


sagit
addikt

kb

3g ér kb 25k-t egy 3gs meg 30-33k-t

nem 35 és nem 50k az értékük :(((

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#32) Tibee86 válasza sagit (#31) üzenetére


Tibee86
veterán

Ezt folytatva akkor mennyit ér a 4/4S? 50/70-et??

#35 : Nincs semmi kövezés, csak kíváncsi voltam, hogy szerinted mennyit ér. :D
Jön a folytatás, mert ezek után érdekelne, hogy az S1/2/3 szerinted mennyit ér? Vagy azoknak rendben van az áruk? :U

[ Szerkesztve ]

(#33) manchester85


manchester85
addikt

Egyébként őszintén szólva fogalmam sincs, hogy ez a 16:9 mire lesz jó. Rosszabb lesz tőle egy kézzel használni a telefont (status bar), a böngészés viszont semmivel se lesz jobb, ha széltében nem változik semmi. Persze, ha valami exkluzív szolgáltatás kihasználja, akkor oké, de az eddig ismert tartalomszolgáltatáshoz nem tudom, mit fog tudni hozzátenni, ha csak hosszában növekszik...

Sagit!

A 3GS hivatalos ára 110 ezer. Ennyiért adja az Apple. A használt árának miért kene akkor 70%-kal kevesebbnek lennie? Persze, hogy tartja az árát, ha az új is tartja...

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#34) Octi


Octi
aktív tag

(#11) Narasim
Úgy bírom az ilyen okos kommenteket, amikor egy mondatban le tudnak degradálni pár száz millió vásárlót. Most például sikerült mindegyiket bakkecskének kinevezni :O

igazából utálom, hogy (mivel win7 van a gépen) nem tudok rá külön progi nélkül másolgatni
WP7-es telóra talán tudsz? Ott nem kell külön progi? Ott még olyan "kerülő" megoldások sincsenek, mint az utált szifonon. Valahogy mégsem látom egy WP7-es cikknél sem, hogy emiatt milyen szar, és használhatatlan. Rohadt unalmas már ez a papagáj viselkedés :W

(#26) bepe79
...na meg az app-okra is kíváncsi leszek, hogy dolgozzák fel a változást
Ahogy az új iPadnál is feldolgozták. Pár héten belül, minden normálisabb progihoz készen volt az update a retina kijelzőhöz ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#35) sagit válasza Tibee86 (#32) üzenetére


sagit
addikt

a 4 ér 65 körül reálisan szerintem, az i4s még bőven 100 felett megy
és lehet kövezni :))

manchester: elég szomorú hogy van oylan hülye aki vesz 110k-ért egy 3 éves elavult készüléket

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#36) Magnum_ válasza sagit (#31) üzenetére


Magnum_
nagyúr

dehoogyben,,, a 3GS egy nagyon jól használható telefon, mai napig megállja a helyét a felső középkategóriában. persze, ha nem csak a nyers specifikációt nézzük összehasonlító oldalakon, hanem a használati értékét.

egy mai középkategóriás kacat-tucat adnroid sehol sincs a 3GS-hez képest.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#37) Touch-ko válasza bepe79 (#24) üzenetére


Touch-ko
őstag

Lesz hozza atalakito. Akinek pedig kihangositoja van iPod-hoz, az meg nem fogja sajnalni a par ezer forintot egy atalakitohoz.

(#38) sagit válasza Magnum_ (#36) üzenetére


sagit
addikt

ha fejreáltok sem ér az újan 110k-t
egy vicc az ára

sebességben meg egy "kacat-tucat" live with walkamn is hozza a szintjét használtan 25, újan 50k-ért

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#39) blade zte válasza sagit (#35) üzenetére


blade zte
őstag

Csakis azért van hogy ne jusson hozzá a sok androidos ingyenélő. ;]

Oppo find 7 astro black

(#40) manchester85 válasza sagit (#35) üzenetére


manchester85
addikt

Mégis támogatott OS szinten a mai napig. :)

Egyébként egyetértek, tényleg pofátlanság ennyiért adni, de ezzel magad is beláttad, miért ér egy 3GS közel 50 ezret.

Sagit!

Ha újonnan ennyibe kerül, akkor ér. Egy 15 milliós autó se fog 2 millióba kerülni használtan csak azért, mert szerinted túl van árazva. Ha annyi az ára, akkor megvan nagyjából a használtpiaci értéke, ami nagyban függ az új árától.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#41) sagit válasza manchester85 (#40) üzenetére


sagit
addikt

de nem ér :U

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#42) Richard válasza Magnum_ (#36) üzenetére


Richard
őstag

Az lehet, de egy középkategóriás kacat-tucat android kijelzője láttán nem kap el a hányinger mint a 3GS esetében. Ne vedd támadásnak, elejétől fogva volt iPhone-om (sima, 3g, 3gs, 4) egészen decemberig, de a 3GS-t erős túlzás felső-középkategóriába tenni.

(#43) scyllarus válasza sagit (#29) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, nem cserélném le. Egyidőben volt nálam egy Samsung Galaxy Mini és egy "sima" 4-es, még a Minit is szívesebben használtam. És azóta nagyon nagy kompromisszum lenne már a 3,5"-os kijelző maga is.
Nem mondom, ha hozzámvágnának egyet, elfogadnám, de menne egyből a Vaterára, az is biztos. Én nem mondom, hogy egy használhatatlan vacak, sokan megveszik, biztos jó, de hogy én megutáltam egy életre, az biztos. Ez teljesen szubjektív vélemény, nem alapigazság.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#44) FET-MEN válasza manchester85 (#40) üzenetére


FET-MEN
veterán

már nem is találni normális állapotút..ráadás egérmozi kijelző,gyenge hardver, 30 at sem adnék érte. inkább sgs 40 ér.

Iphone 7

(#45) domperke válasza sagit (#31) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Éppen ez volt a fejemben. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#46) Touch-ko válasza Narasim (#11) üzenetére


Touch-ko
őstag

Oke, oke de mi az az i-pod?

Birom, hogy fikaznak valamit aminek meg a nevevel sincsennek tisztaban...

Egyetlen egy program kell hozza, ami ingyen letoltheto, kell hozza USB csati, (minden mp3-hoz kellett, foleg regen, ahogy irtad, ezen nem tudom miert lepodtel meg:) ...)

Tovabba nekem Mac-em van, es ugyanugy kulon program kell, hogy adatot tudjak ra masolgatni - iTunes.

(#47) manchester85 válasza FET-MEN (#44) üzenetére


manchester85
addikt

Mit nem lehet megérteni azon, hogy 110 ezer újonnan? Evidens, hogy magasan marad a használt ara, ha az új is drága. Nem azon kene vitatkozni, hogy használtan mennyit ér, hanem azon, hogy újonnan. Ha valaki megvesz valamit 110 ezerért, az szerinted arra számít, hogy másnap 35 ezret ér a telefonja?

i6 Silver

(#48) sagit válasza Tibee86 (#32) üzenetére


sagit
addikt

s1 40
s2 75
note 95
s3 125-130

manchaster: mondom ha ezért ad valaki 110et annak úgy kell

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#49) GabeCivic válasza Magnum_ (#8) üzenetére


GabeCivic
csendes tag

"instant get" ahogy az eddigi összes, a premier napján. Szerintem 452€-ért nagyon nem drága... ( 1 év szerződés, egyben kifizetve, havi 0.99€ előfizetési díj)

Elnézést ha nem válaszolok vagy nem reagálok, ritkán vagyok aktív.

(#50) Magnum_ válasza sagit (#38) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bitch please.. nem akarok fejreállni ;] :P

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.