Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Addig legalább kiderül milyen lett a játék. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Wesder válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Lassú séta-túlélőszimulàtor. Akinek ez nem tetszik így jàrt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) 30z.Samu válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én 3 óra stream-et néztem meg belőle és szerintem még így is nagyon az eleje a játéknak. Amit eddig levontam, hogy a játékmenet tényleg elég lassú, viszont érdekel annyira a story, hogy úgy érezzem, megér egy misét. Szerintem a későbbiekben meg is veszem konzolra, amit ott láttam, az grafikailag untig elég Nekem.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4) DiamondBack válasza 30z.Samu (#3) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Az a gond hogy szívesebben nézem mint játszanám szerintem. Ahol storyt streameltek az érdekes és izgalmas volt de amint elkezdődött a köveken bukdácsolás ott inkább elkapcsoltam, ahhoz nekem nem sok kedvem lenne. Értem én hogy apokalipszis meg minden de hova lettek az utak?
Egyébként a story jöhetne filmként, nem is kell élőszereplős elég animációsnak ezt több helyen láttam a chatfalon is.

[ Szerkesztve ]

(#5) 30z.Samu válasza DiamondBack (#4) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, első sorban engem is a story érdekelne, de a játékmenet sem áll távol tőlem számomra. Csak valahol mégis félek, hogy megunnám egy idő után ezt a játékmenetet. Szóval teljes áron biztos nem veszem meg, várok egy kicsit.

Sic Parvis Magna

(#6) DiamondBack válasza 30z.Samu (#5) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Ez az oda-vissza mászkálás hegyeken völgyeken számomra inkább idegesítő kínlódás még nézni is nemhogy játszani.
De amennyiben meg tudnak egyezni a steam wallettel egye fene jöjjön :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

A minap voltam moziban, még ott is reklámozzák a film előtt ezerrel. Olyan nagy képernyőn nem nézett ki rossznak ;]

(#8) Gaber.


Gaber.
lelkes újonc

Tudom hogy 2020 nyara az még viszonylag messze van,de egy Death Stranding és egy Cyberpunk gépigényre kíváncsi lennék lassan.Mert hát a jelenlegi konfig biztos nem elég a medium-high 1080p 60fps-hez.Es nem ártana ha lassan kiderülne milyen vasat kell beszerezzek hozzájuk. :(

(#9) 30z.Samu válasza Gaber. (#8) üzenetére


30z.Samu
félisten

A vas "hagyján", sikerül-e normálisan optimalizálni és nem az lesz, mint a RDR 2-nél. Bár a Kojima szerintem nem arról híres, hogy félkész munkát ad ki a kezei körül.

Sic Parvis Magna

(#10) Gaber. válasza 30z.Samu (#9) üzenetére


Gaber.
lelkes újonc

Hát a mester biztos hogy nem.Na jó maradjunk inkább a nagyon remélem hogy nem-nél.A rdr2-t meg hagyjuk.Mikor megtudtam ,hogy jön PC-re ,rendeltem is elő RGL-en és hát egyszer indítottam el a játékot és egy jó 10percnyi szenvedés után eszembe jutott , hogy inkább várok a javításokig vagy visszakérem a pénzem. Az elsőt választottam mert az a játék egyszerűen egy mestermű és kár lenne visszakérni a pénzt,hogy később újra megvegyem.Tehat én is nagyon remélem ,hogy a Detroit és a Death Stranding jobban lesz optimalizálva mint rdr2 portja.Meg amúgy megmondom őszintén nekem sokkal jobban tetszik az Epic store-ja mint a Steam,az tény hogy rengeteg hiányossága van,de ezen szépen igyekeznek javítani.Most lehet megköveztek ,de ez van.Ha az Epic jobban, gyorsabban fejlődne és megszerettettné magát az emberekkel akkor sztem simán becsődöltek volna a Valve-nál már most.

[ Szerkesztve ]

(#11) Scholes9 válasza DiamondBack (#6) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kb én is így vagyok, majd egyszer talán kipróbálom, jelenleg bőven van mivel játszani :)

Gaber.: egy kb 40 ezres PS4 lenne a legolcsóbb megoldás szerintem.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) Gaber. válasza Scholes9 (#11) üzenetére


Gaber.
lelkes újonc

Az lehet ,de én megfogadtam, hogy mostanában nem veszek konzolt elég nekem a kis PC-m is. És igazából nem nagyon maradok ki semmiből . Van PS Now és egyre több pc port is .Meg amúgy is nekem rengeteget számít a grafika.Ami PC-n sokkal szebb. Aláírom több pénzt is kell beleáldozni de ez van. A kövi konfigban amúgy is jó kis RTX-es vidikártya lesz, az meg bőven jó lesz egy ideig.

(#13) Scholes9 válasza Gaber. (#12) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az, hogy PC-n sokkal szebb a grafika már régóta nem igaz. Nézz meg egy Uncharted 4-et pl. Ha meg szebb is pár játék, sokkalta többe is kerül az a konfig. Te tudod persze :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#14) Wesder válasza Scholes9 (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Föleg hogy jön a nextgen és egy RTX kàrtya àràbòl bokalef0sòs grafikàt tolnak majd az ex címek, hogy a PC sírva fogja kérni a receptet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) 30z.Samu válasza Scholes9 (#13) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oké, de az Uncharted 4 nincs PC-n. :) Ő szerintem a portok közötti különbségre gondolt, de szerintem ott sincs már olyan ordító különbség, mint pár évvel ezelőtt volt.

Sic Parvis Magna

(#16) Scholes9 válasza Wesder (#14) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így van, a következő generációban már kb. meg fog fordulni a helyzet.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) Gaber. válasza Scholes9 (#16) üzenetére


Gaber.
lelkes újonc

Hát hogy őszinte legyek,lehet hogy meg fog győzni a nextgen konzolok grafikája és a rá kiadott játékok.Mondjuk konzolokkal kapcsolatban nem igazán tudnék bármit is mondani mivel a legutolsó konzolom egy Xbox 360-as volt, azóta meg biztos rengeteg minden változott és én meg inkább a PC-s piacra koncentráltam tehát lehet igazatok van.Nem tudom ,majd lehet melózok kicsit többet és akkor lesz mind a 2(F@sza kis PC és PS5 is) :DD .

(#18) 30z.Samu válasza Gaber. (#17) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is X360 volt előtte, imádtam. :D Aztán én is visszaorientálódtam a PC felé, 2 éve határoztam el, hogy most egy PS-sel megnézem mi újság konzol fronton. Nem bántam meg, imádok játszani rajta. :) Ugyan a grafika néhol "butább", mint PC-n, de ez a generáció már tart ott, hogy azt tudjam mondani, hogy amit látványvilágban nyújt, az nekem elég. Az exkluzív játékokról nem is beszélve, ott némelyiknél kerestem az állat. Lásd Uncharted 4, God of War vagy most a DS (tudom jön PC-re, de momentán PS exkluzív, azért hoztam fel). Amikor megláttam hogy néz ki PS-en, csak pislogtam.

Sic Parvis Magna

(#19) andor80


andor80
senior tag

Soha nem rendelnék elő konzolportot

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#20) Gaber. válasza 30z.Samu (#18) üzenetére


Gaber.
lelkes újonc

Hát akkor ugyan abban a bizonyos csónakban evezünk.Annyi különbséggel hogy én egy generációval később fogok valószínűleg PS-t venni . És hát igen azoktol az exkluzívoktol tényleg leesett nekem is(a nagy PC-snek :D )az állam.És nekem is eszembe jutott hogy veszek PS4-et mostanában ,de aztán a PC mellett döntöttem.De mostmár tényleg fontolgatom hogy veszek majd PS5-öt. Meggyőztetek :DD .

(#21) 30z.Samu válasza Gaber. (#20) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyébként ha találsz jó áron PS-t, akkor lehet érdemes lenne megfontolni a vásárlást, pláne ha kimaradtak az exkluzív címek. 1-2 évig lenne mivel játszani. :K

Sic Parvis Magna

(#22) Gaber. válasza 30z.Samu (#21) üzenetére


Gaber.
lelkes újonc

Hát nem tudom. Akkor már inkább PS5. Persze ha tényleg visszafelé kompatibilitás lesz. És akkor két legyet ütök egy csapásra. De amúgy ezért is imádom a fórumokat,mert vannak emberek akikkel tök normálisan el lehet beszélgetni. Kösz amúgy a tippeket :) .

(#23) 30z.Samu válasza Gaber. (#22) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az is igaz, szerintem 95%, hogy lesz BC. Én személy szerint sokkal jobb szájízzel venném meg a kövi konzolt, hogy nem nulláról kell kezdenem a dolgokat és amiket megvettem PS4-re, azokkal is tudok majd játszani. Az más kérdés, hogy a könyvtár jó részéhez hozzá se nyúlok, de a tudat megnyugtat, hogy ott van. :D

Sic Parvis Magna

(#24) Wesder válasza 30z.Samu (#23) üzenetére


Wesder
félisten

Engem ezért a PS topikban hülyének néztek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) 30z.Samu válasza Wesder (#24) üzenetére


30z.Samu
félisten

Engem is hülyének néznének valószínűleg. :D

Sic Parvis Magna

(#26) wjbhbdux válasza Scholes9 (#16) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Semmi sem fog megfordulni. A köv. generáció csak egy low power ryzen lesz, ha akarnám vehetnék PS5*2 teljesítményben akár ma is. Attól hogy ez ma egy kicsit előrébb van mint az átlag PC (Kína lehúzza a statisztikát), még hol van a megjelenés. Ahogy telnek az évek úgy marad majd le megint. Az RDR2-ről is kiderült, hogy konzolon a PC-n elérhető legalacsonyabb alatti beállításokkal fut csak el, pedig azért is nagyon odavisszavolt mindenki hogy jól néz ki a konzolon.

/s

(#27) 30z.Samu válasza wjbhbdux (#26) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem akarok kötekedni, meg semmi ilyesmi, de honnan veszed, hogy low power Ryzen lesz benne? A mostani konzolok "rákfenéje" a gyenge processzor, viszont a következő gépekről ezt nem lehet majd elmondani, ott lényegesen erősebb lesz a processzor, mint a mostaniban. És lehet mondani hogy X év után még jó, hogy erősebb lesz, de a PS4-ben már akkor is gyenge volt a Jaguar APU, amikor megjelent.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#28) Wesder válasza wjbhbdux (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet összerakni 20-24Tflops-os PC-t most is? Mennyiért? 1 milla?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) GodGamer5 válasza Gaber. (#8) üzenetére


GodGamer5
addikt

A Cyberpunk-nak 2080(ti) az ajánlott gépigénye. Erről már régebben írtak is a készítők. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#30) Fitzgerald válasza GodGamer5 (#29) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nincs hivatalos gépigény. Azon futott a demó, szerintem arról beszélsz.

(#31) DiamondBack válasza 30z.Samu (#18) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Tavaly karácsonykor jött a házba az első konzol egy xbox one x, kb mindenre előfizettem ami létezik de csak két hónapig bírtam vele, egyszerűen még mindig inkább a pc. Ha annyira dugni akarok valamit a tv hdmi portjára inkább beviszem a MSI apache pro-t meg a kontrollert. Nincs olyan cím ami miatt fontos lenne számomra akármilyen konzol, főként mert szinte csak multit játszok.

[ Szerkesztve ]

(#32) Scholes9 válasza GodGamer5 (#29) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az azért komoly, ha igaz. Egy használt 80 ezres XOX-on meg natív 4K-ban fog futni, nyilván nem egy a minőség, amit tud a 2, de nem is egy ár.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#33) 30z.Samu válasza DiamondBack (#31) üzenetére


30z.Samu
félisten

Valahol megértem, nem mindenki tud átállni, azért ne felejtsük el, hogy az éremnek két oldala van, a konzolnak is megvannak a hátrányai. Én ezektől függetlenül teljesen jól megvagyok vele, bár hozzátartozik az igazsághoz, hogy én sem tudtam teljesen elszakadni a PC-től. :B

Sic Parvis Magna

(#34) DiamondBack válasza Fitzgerald (#30) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Magamnak nyilván én is azt ajánlanám de szerintem simán játszható lesz full hdban a mostani 1080-nal is.

(#35) Fitzgerald válasza DiamondBack (#34) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Egy mai közép/közép kártya szerintem elég lesz 60+ fps-hez maximális vagy ahhoz közeli beállításokon, az 1080 tipikusan ilyen kártya. Reméljük elég erőforrást fordítanak a pécés optimalizációra is.

(#36) GodGamer5 válasza Fitzgerald (#30) üzenetére


GodGamer5
addikt

Volt pár hónapja egy cikk, hogy Titan vga-val futtaták a játékot, de az egyik fejlesztő megnyugtatott mindenkit, hogy a véglegeshez elég lesz egy 2080ti is. :DD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#37) 30z.Samu válasza GodGamer5 (#36) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most már nyugodtan alszom. :D

Sic Parvis Magna

(#38) Wesder válasza GodGamer5 (#36) üzenetére


Wesder
félisten

Na de àcsi... Mi lesz itt az "ajànlott"?
4k@60?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) 30z.Samu válasza Wesder (#38) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja tényleg, az sem mindegy, mint amikor az új SW játékhoz odabiggyesztették hogy 32GB RAM kell neki. Oké, de milyen felbontásban? :D 1080p-hez elég durva lenne. :D De azt hiszem utólag javították.

Sic Parvis Magna

(#40) Fitzgerald válasza GodGamer5 (#36) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az szerintem csak poén akart lenni, legalább is remélem, amennyiben 4k-nál alacsonyabb felbontásról van szó. Az első gameplay demó egy 1080 Ti-n futott 4k-ban, 30 fps-el.

(#41) Chapel válasza GodGamer5 (#36) üzenetére


Chapel
addikt

Végül is csak ~3-4 konzol ára. Teljesen korrekt :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#42) Wesder válasza Chapel (#41) üzenetére


Wesder
félisten

Nextgenből csak 2-t tudsz venni az àràbòl.:P

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43) Hopkins95 válasza DiamondBack (#31) üzenetére


Hopkins95
addikt

Pont ez az. Nekem is hiába van ott a Playstation a PC mellett, én mindig multiban akarok aprítani barátokkal. És ez úgy kezdődik, hogy felmegyünk a discordra. :U Aztán Battlefieldezni próbáltam többször is kontrollerrel, szörnyű élmény volt. Arra a kis nyamvadt kontrollerre rá van sűrítve minden, van pl amire ugyanazon gomb van csak egyik funkciónál röviden nyomod, másiknál hosszan.

Amúgy vannak jó játékok konzolon szó se róla, de aki mondjuk szeret coopban meg multiban játszani mint én pl. annak nem a legjobb szerintem.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#44) Sirandrish válasza Wesder (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Így jártam...több marad a zsebbe :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45) Sirandrish válasza Chapel (#41) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd a játékok árán behozza :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46) Shing válasza Scholes9 (#13) üzenetére


Shing
őstag

Attól még, hogy van 1 játék ami szép vagy legyen mondjuk 10, az összes többi nem lesz tőle jobb.
Mintha azt mondanám, hogy nem kell HD6870-től erősebb kártya, mert olyan jól futott rajta a Crysis 2 és BF3 és csodaszépek voltak. Ok, de attól ma már használhatatlan, nem kell 1 dologra felhúzni egy egész témát.

(#47) GodGamer5 válasza Fitzgerald (#40) üzenetére


GodGamer5
addikt

Szerintem meg nem, mivel ez az Rtx-hez kell. Az meg 1080p 60fps max.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#48) Sirandrish válasza GodGamer5 (#47) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kizárt dolog hogy PS4en így fut ahogy, de PC-n meg 2080TI kell majd...
Nekem nincs 2080Ti-m, de nem aggódnék hogy esetleg szarul fog futni...
Már ha megvenném ugye, mert engem nem győzött meg a cuccos :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49) 30z.Samu válasza Sirandrish (#48) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tehát mikor jön a futár? ;]

Sic Parvis Magna

(#50) Wesder válasza Sirandrish (#48) üzenetére


Wesder
félisten

Nézd meg mi kell a RDR2-höz ha maxon akarod futtatni...
A huszàrok meg tudod hogy annàl alacsonyabb szinten màr szaroznak mindent.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#51) Sirandrish válasza 30z.Samu (#49) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem tényleg nem érdekel. Lehet akármilyen mély és érdekes a sztori ha a játékmenet (számomra) egy vontatott nagy nulla. Főleg hogy vagy 50 órás a főszál, de lehet hosszabb

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52) Sirandrish válasza Wesder (#50) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet velem van a baj, de nem vágok eret magamon ha véletlenül az RTX-t ki kell kapcsolnom

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53) K0vasz válasza Sirandrish (#51) üzenetére


K0vasz
aktív tag

+1, ráadásul azt mondják, hogy az első 10 óra után indul be a dolog... dehát kinek van ahhoz kedve+ideje, hogy 10 órát caplasson a pusztában, csak hogy történjen is végre valami?

(#54) 30z.Samu válasza K0vasz (#53) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ültesd le elé az asszonyt. :DDD

Sic Parvis Magna

(#55) Sirandrish válasza K0vasz (#53) üzenetére


Sirandrish
legenda

IGN is azt mondta hogy az első 20 óra nagyon vontatott...hát kössz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56) Wesder válasza Sirandrish (#55) üzenetére


Wesder
félisten

Csak főküldetésekkel 40h a jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#57) Sirandrish válasza Wesder (#56) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az épp elég ha unalmas, még akkor is ha a sztori szuper.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58) saelin válasza K0vasz (#53) üzenetére


saelin
veterán

Az első 10 órában lépten-nyomon átvezetőbe futsz bele. Ráadásul nem is akármilyenekbe...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#59) Hopkins95 válasza Sirandrish (#55) üzenetére


Hopkins95
addikt

+1 én is ugyanezt mondtam, nekem is így tűnik az IGN-es teszt meg a stream alapján amit láttam belőle. Láttad volna a Death Strandinges topikban, hogy hogyan szinte mellre szívták páran, amiért ki mertem nyilvánítani a véleményemet a játékkal kapcsolatban. :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#60) 30z.Samu válasza Hopkins95 (#59) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem is értem gondoltad, ez kb olyan, mint ha a PS topikba mennél PC-t vagy Xbox-ot isteníteni. ;]

Sic Parvis Magna

(#61) Sirandrish válasza Hopkins95 (#59) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt hívják elvakult rajongásnak :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Én nem vagyok Kojima fan, talán csak az MGSV demoval játszottam tőle, de nagyon folyik a nyálam erre a játékra. Lopakodás, építgetés, inventory rendezgetés, (storyt próbálom elkerülni amíg jön PC-re), új tájak felfedezése, stb mind jónak tűnik, és jó ideig el lehet lenni vele. Ahogy haladsz előre és építed újra a világot, lesz egyszerűbb az élet és a közlekedés, szállítás.
Az IGN lehet bénázott 20 órát gyalogosan, divatstreamerek meg mennek előre és nem tudják mivan mert arra fókuszálnak hogy valami vicceset mondjanak ahelyett hogy elolvasnák a tutorial üzeneteket.. én a kisebb általam ismert jó játékosokat néztem, akik elmerülnek a részletekben, és itt aztán van miben.
Lehet hogy a reklámkampány nem volt túl jó és sokan valami mást vártak, lövöldözéssel stb. A játék inkább azoknak jön be akik szeretnek gyűjtögetni, egyedül lenni és esetleg zenét hallgatni közben :K . + a "coop" megoldás is nagyon jó, hogy ha valami hasznosat építesz az valaki másnak vagy másoknak is segít a későbbiekben és erről visszajelzést is kapsz.

[ Szerkesztve ]

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.