Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chapel


Chapel
addikt

Végre egy játék volt az első rész, amiben kidolgozott, hosszú single kampány, szép graf, és a jó optimalizátlság egybeforrt a hangulattal és izgalommal.

Zseniális volt, ez is biztos vétel.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#2) RyanGiggs válasza Chapel (#1) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Ahogy tetszik mondani. :K Minden szempontból zseniális volt az első rész!
A kampány mérete, hangulata, és maga az optimalizálás is kiválóra sikerült.
A folytatás is biztos vétel lesz a részemről.

Egyébként ezért is örülök, hogy a "Deep Silver" vette meg a Metro jogokat, mert ha a Last Light-ot még mindig nem sikerült jól optimalizálni (a 4A Engine-t), akkor a folytatásban akár kaphat egy jól optimalizált Chrome Engine 5-öt.

[ Szerkesztve ]

(#3) atkahun


atkahun
tag

Kellően elborult játék, a gyűjtői kiadásról nem is beszélve (Zombie Bait edition). :D
Nagyon várós.

...

(#4) Freezbeee válasza Chapel (#1) üzenetére


Freezbeee
csendes tag

Eddig bejövös :D . Aztán kitudja mi van azon a 10 percen tul... :)

(#5) Chapel válasza Freezbeee (#4) üzenetére


Chapel
addikt

Én úgy gondolom hogy nagy meglepetés nem érhet. ;)

Elsőt 3x vittem végig ugyanazzal a karival (feka csaj), akkor volt level 50. Ami öngól volt, mert a fegyverek miatt indultam azzal és ugye a játék feléig nincs egy sem, onnan is meg golyó max mutatóban.
Nem baj level 40 felett már király voltam ;]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#6) Freezbeee válasza Chapel (#5) üzenetére


Freezbeee
csendes tag

Úgy legyen ! :D

(#7) Jander válasza Chapel (#5) üzenetére


Jander
senior tag

Ugyanez volt velem is :D de azért a vége felé volt golyó ha jól emlékszem. Optimalizáltságról nem tudok szólni, de xbox-on hatalmas élmény volt egyedül is, és amíg sikerült rá havert találnom coop-ban is.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#8) Ryder62 válasza Chapel (#1) üzenetére


Ryder62
őstag

Hiába a hosszú kampány ha dögunalmas.

Már a városban érezhetően kimerült a játék, onnan untam mint a rettenet.

Jó játék nem vitatom de írtóra monoton volt. Sztem ugyan ez lesz itt is. Egy két új tárgyat, fegyvert leszámítva ez csak egy map pack lesz. Még a hangok zenék is ugyan azok. :U Gondolom a játékmenet sem változik. :(

(#9) Freezbeee válasza Ryder62 (#8) üzenetére


Freezbeee
csendes tag

Én is meguntam a felénél a játék 1. részét . Ezért remélem hogy beújitanak valamit amitöl kevésbé lesz monoton . De egyébként jó játék . :DD

(#10) kenny123


kenny123
addikt

+1 az utolsó kettőnek.

Habár most a videót nem néztem végig, csak bele-bele tekertem, de nekem nagyon úgytűnik hogy ua mint az első rész.

yo

(#11) mepet


mepet
addikt

A Dead Island első részével sem játszottam még, de ez azért magasabb színvonalúnak tűnt a videó alapján, mint a Left 4 Dead széria...

(#12) RyanGiggs válasza mepet (#11) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Teljesen más szint. Ég és Föld a kettő! :K

(#13) Chapel válasza mepet (#11) üzenetére


Chapel
addikt

Left for Dead széria a hentelésről szól. Végig vittem mindet, volt coop is, de az más. DI esetében fix nagy bejárható terület van(oda-vissza), xp pontokat kapsz, fejlődsz. Egy karit végig lv 50-ig vinni, minimum 2 végigjátszás. Nem mellesleg a látványra sem lehet panasz és jól is van optimalizálva.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#14) mepet válasza Chapel (#13) üzenetére


mepet
addikt

Hmmm. Egy próbát megér akkor...

(#15) _Szasza_


_Szasza_
tag

Én sem játszottam az első részével, de azt hiszem most bepótolom :)

(#16) SenorGrande válasza mepet (#11) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Teljesen más kategória. A DI egy "Borderlands", zombis környezetben.

Ez a video a pre alpha verzióról készült, én nem vonnék le messzemenő következtetéseket belőle. A Borderlands 2 sem hozott nagy változásokat az elsőhöz képest, mondhatni "tökéletesítették" az egyet, mégsem lett bukta, sőt. . .
A Riptide számomra must have, de maximum 10€-t szánok rá, addigra legalább kipofozzák patch-ekkel, mert szerintem szükség lesz rá itt is (sajnos), mint az első résznél.

Akik unták, valószínű egyedül játszották. Én is untam egyedül DI-t és Borderlands-et is. Ellenben kooperatívban remek szórakozás, próbáljátok ki úgy, ha még nem tettétek. Teljesen más a játékélmény.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#17) BalaNce87 válasza SenorGrande (#16) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nem azért lesz jobb coopba, mert megváltozna a játék mechanikája hanem a haverok miatt, akikkel közbe tudsz beszélni, a borderlands is a haverok miatt lett jó nem azért mert coopba teljesen más élményt nyújtana.
Egyedül unalmas lesz egy idő után, de ez ugyanúgy igaz a coopra is ha idegenekkel játszol.

[ Szerkesztve ]

(#18) Archer válasza SenorGrande (#16) üzenetére


Archer
őstag

Coop szerintem is haverokkal/ismerősökkel buli, idegenekkel csak akkor élvezetes ha egy összeszokott társasághoz csatlakozik az ember, amúgy olyan, mintha az AI-vel játszanék.

Az első rész úgy a feléig nekem is nagyon tetszett, aztán beleuntam, abba is hagytam. Valaki említette, hogy a L4D csak a hentelésről szól. Miért ez miről? Menj el A-ból B-be, mentsd meg, öld meg, szedd össze közben meg kaszabolj le egy konténernyi zombit. Tény, hogy ez viszont nagyon profin van kivitelezve de akkor is iszonyú repetitív egy idő után.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#19) Angelo69


Angelo69
senior tag

Megint jó hangulata lesz a játéknak.
Már aki ezt szereti... ;]
Részemről én már nagyon várom. :))

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.