Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) EXPPsd88 válasza mcll (#21) üzenetére


EXPPsd88
újonc

Köszönöm szépen a részletes válaszodat. Rendes vagy! :) Megpróbálok nézni akkor DAT-ot. Esetleg walkman-t is lehetne belőle szerezni? Bár használt cuccokkal mindig is voltak fenntartásaim, sose vette használtan semmit. Mivel ezt 2005 óta nem gyártják, nyilván csak használt van már belőle, csak nem tudom, mennyire megbízható. Sokak írják, hogy elég gagyi mechanikája van, érzékeny és hasonló. Mindemellett ahogy eddig láttam az árakat (hogy anno mennyibe kerültek) nem csodálom, hogy nem terjedt el. Remélem most már olcsón lehet hozzájutni. Sok pénzt nem érne meg nekem. Ha a Sony jobb áron dobta volna piacra, tán még ma is ott lehetne. Mindazonáltal ha találnék jó áron egy DAT walkman-t, biztos vennék. Asztali készüléket nem tudnám hol tárolni. Ahogy láttam elég nagyok. De egy walkman ami felvesz és hifihez csatlakoztatható, na az érdekelne. :) Te hol vetted annak idején a DAT-jaidat? Ne haragudj, hogy faggatlak, csak érdekel a téma :) Azért is kérdezem, mert én világ életemben a műszaki boltok megszállottja voltam, de sosem láttam DAT magnót élőben. Minidisc walkman-t és hifit is csak 1-1-et.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.