Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daweee


Daweee
őstag

Sajnos pontosan tudom mit érzel, én is így vagyok, egyszerűen nem vagyok az a társasági lény. Azt mondják idővel elmúlik... Kezdem úgy érezni hogy igazuk van :D

(#2) szablya


szablya
tag

Akarsz köztük lenni, ismerkedni, velük lenni, csak félsz?
Vagy eleged van a sok bunkóból, menőtsávóból, és inkább gubbasztasz egyedül a sarokban?

Én sem haverkodok, ismerkedek szinte semmilyen szinten. De nem félek senkitől, semmilyen értelemben, és általában jól feltalálom magam csajok között is, néha ismeretlen lányokkal szemezek, ilyesmi. De amúgy kurvára nem érdekelnek, sőt, megkockáztatom, le is nézem sokukat. Szünetekben egyedül gubbasztok, olvasok, zenét hallgatok, csuklya a fejemen. Így érzel?

Vagy inkább szeretnél köztük lenni, csak félénk vagy? Mert akkor egyszerű a megoldás: bátorság! Semmi vesztenivalód, ha elkezded keresni a hozzád hasonló embereket, sőt, ez az egyik dolog, amit egész életünkben csinálunk.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) Davidof92 válasza szablya (#2) üzenetére


Davidof92
senior tag

Hát, inkább a második. És mint írtam, inkább lányokkal ismerkedek nehezen. Bátorságot könnyű mondani, én érzelmileg nem vagyok valami erős ember, nagyon könnyen meg bírnak bántani, lehet ezért is félek bármelyikhez is odamenni.

(#4) szablya válasza Davidof92 (#3) üzenetére


szablya
tag

Ezzel én is így voltam.
Kifejlesztettem bizonyos mértékű egoizmust. Most már leszarom, bárki bármit mond :) Idegenek miatt sírni butaság lenne.
És ha ez meg van, hidd el, idővel találsz hozzád illő emberkéket, esetleg lányt is :) Csak arra vigyázz, nehogy bebarátkozz a kiszemelt lánynál :((( ;)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) e=mc²


e=mc²
őstag

Kicsit magamra ismerek. Inkabb zarkozott vagyok idegenek fele, de meg az ismeroseim/kollegaim fele sem nagyon nyitok. Valaszolok a kerdeseikre, neha visszakerdezek illembol, de ennyi.

Viszont allitolag jo humorom van, ami sokat segitett.
A masik, hogy eloben nem, de peldaul chaten iszonyatul tudok szovegelni "okossagok", ami folytan kialakultak haveri kapcsolatok, sot elettarsi is. Ami mar 4. eve tart.

Amugy utalom az embereket. ;)

Ambulimax Provider

(#7) aero. válasza e=mc² (#6) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

online könnyű, van időd gondolkozni, és nem kell a szemébe nézni ;)

(#8) Daweee válasza e=mc² (#6) üzenetére


Daweee
őstag

Én meg azt hittem csak én vagyok ilyen antiszociális :D
És ez is így működik hogy MSN-en sokal jobban megy a szöveg :D

(#9) e=mc² válasza aero. (#7) üzenetére


e=mc²
őstag

Hallod, elmondhatom magamrol, hogy ilyenkor ugy porog az agyam, hogy amint meglatom magat a sort, hogy mit irt, mar leirtam 3 szot a valaszombol :))
[gyorsabban gepelek ugy, hogy nezem a kezem, mint a parom, aki titkarnokent is dolgozott es a fonoke mindig ot hivta, ha diktalni kellett]

#8 - Daweee: felejtsd el az Msn-n. 7 evet dc++ -n tartottam a frontot... Az megeddzi az embert.

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#10) mocsanisi válasza Davidof92 (#3) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Menj el sportolni. Én kondira vagy küzdősportra szavazok. Az azért egy idő után megdobja az önbizalmad :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#11) The DJ válasza e=mc² (#9) üzenetére


The DJ
addikt

Melyik hubon és mi volt a nicked? Hátha ismerlek :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#12) e=mc² válasza The DJ (#11) üzenetére


e=mc²
őstag

Hat ha mar ez a nickem nem ismeros akkor nem tudok mit tenni =)

Amugy HWB.

Ambulimax Provider

(#13) The DJ válasza e=mc² (#12) üzenetére


The DJ
addikt

Azért kérdeztem, mert nagyon hosszú ideje DC-zem már én is, sima hubtulajként kezdtem sok éve, ma már futtatom is őket, de a Diablo & Mátrix & HWB és társai mindig kimaradtak az éltemből, sose tölteni jártam oda és így nem is nagyon lépkedtem be azokra sem :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#14) Winner_hun válasza e=mc² (#9) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én úgy írok a leggyorsabban ha vagy a monitort nézem vagy egy darab szöveget és azt írom be. Ha nézem a kezem / billentyűzetet akkor írtó sok hibát csinálok, nem bírok már úgy írni:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15) e=mc² válasza Winner_hun (#14) üzenetére


e=mc²
őstag

Nekem tanitottak gepirast/vakirast, de sose szoktam ra. (mondjuk szerintem kozrejatszott, hogy mar elotte evekig igy gepeltem.)

#13 - TheDJ Az elso 1 honapban tolteni jartam fel. Utana mar tenyleg csak a tarsasag miatt. Persze 2002 tajekan meg mas volt minden...

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#16) gabor85 válasza Davidof92 (#3) üzenetére


gabor85
őstag

Régen nem szerettem tombolni bulikon, ma már én húzok magam után mindenkit.
Egy lány miatt változtam meg. :B És iggen f@sza.

(#17) D1Rect


D1Rect
félisten

Ilyen nekem is volt, olyan 6-7 évesen rájöttem(ált. isk. eleje), hogy ezt rajtam kívül senki nem tudja, azóta nem zavart és el is múlt. ;)

(#18) ollie


ollie
MODERÁTOR

17 évesen én is féltem a lányoktól. Ez normális, ha nem tanítottak meg gyerekkorodban szocializálódni. Persze egy idő után rájöttem, hogy nem harapnak... többnyire. ;)

***

(#19) Davidof92 válasza gabor85 (#16) üzenetére


Davidof92
senior tag

(#16) gabor85: Én sohasem járok el bulizni. De tényleg soha. Utolsó "buli" általánosba volt sulibuli címszó alatt, ez volt lassan 3 éve. Azóta semmi. És az se volt nagy durranás. Táncolni meg nem tudok.

(#17) D1Rect: Mármint azt nem tudták, hogy ilyen "félénk" vagy? Nekem régóta megvan ez a rigolyám, és nem akar elmúlni.

(#18) ollie: "szocializálódni" Magyarul légyszives. Nem ismerem az ilyen külföldi szavakat. "Persze egy idő után rájöttem, hogy nem harapnak... többnyire. ;)" Hát, valamelyiknek elég hegyes kis fogai vannak :D. Mondjuk ha úgyálna a helyzet nem ellenkeznék érte :DDD .

(#20) Vladi


Vladi
nagyúr

Minden napra egy kérdés. :C

Teljesen normális a korodban ez a szorongás. Azt kéne tisztázni, hogy miről is félsz :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21) Magnum_ válasza aero. (#7) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mondtam ma már.... hi..have you met ted?

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.