Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Dave™ válasza spammer (#4) üzenetére


Dave™
nagyúr

A Surface mondjuk nehezen adta magát, mert a Microsotnak sikerült egy olyan Marvell wifi vezérlőt beletenni, ami csak Windows alatt volt támogatott sokáig, de a 4.3-as (vagy 4.4, fejből most nem tudom pontosan) kerneltől már szerencsére támogatott, így csak azt kellett upgradelnem és ment is. Legszívesebben visszakérném a Windows licenc árát, de nem vagyok telhetetlen :D

Syl: A KDE nekem egyrészt elég Windows utánérzés azzal a K menüvel meg a tálcával, másrészt taszít az a giccshalmaz, amit a Plasma képvisel, de vannak benne jó dolgok is. A Gnome 2 tetszett anno, de mára már elavult, a Gnome 3 viszont nem jön be, egyrészt rondák az ívek benne (a classic sokkal szebb), másrészt zavar, hogy nem látom a futó programokat, csak a panoráma nézetben. Mondjuk a Unity után még mindig ezt választanám én is, van egy futó Debian alapú projektem, ott azt használom.

Illetve ajánlom a VMware player-t, szerintem sokkal gördülékenyebb, mint a Virtualbox, utóbbi sokkal nagyobb overheaddel dolgozik, nem véletlen piacvezető a VMware. Persze a Photoshop és hasonlók elég hardverigényesek, így oda nagyon erős vas kellene hogy kompenzáld a VM-ben futást, valóban egyszerűbb a dual boot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.