Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Penguin95 válasza DarthSun (#12) üzenetére


Penguin95
senior tag

Nálam teljes kudarc lett, rá kellett jönnöm, hogy ehhez már közel sincs idegem. Az alap ISO-t nem szerettem volna használni, mert angol (hiába beszélem a nyelvet, ki nem állhatom az angol nyelvű oprendszereket). Gondoltam úgyis van eltéve magyar MSDN és 2017-ig frissített SP3-as telepítő is, használom azokat. Igen ám, csak ez a nyomorult Patch Integrator annyit nem mondana, hogy hová kéri az ISO fájlt, vagy hogy legalább honnét olvassa. Mindegy, rájöttem, kicseréltem a csomagban lévővel, odaírtam a végére, hogy (Vanilla), indítom az integrálást... Nem találja a lemezképet. Vagy ötször megpróbáltam, végül átneveztem arra, ami az eredeti fájl neve is volt, így elfogadta. Aztán integrálásnál az AVX patch úgy döntött, hogy neki nem tetszik az alapon kívül egyik lemezkép sem, legyen az magyar, angol, MSDN, vagy frissített.

Én itt mondtam azt, hogy nem hiányzik már az a töménytelen szopás, amivel meg tudnám oldani ezt és a későbbiekben felmerülő további 1024 problémát (pl. a második VGA). Épp elég volt anno a 7-et UEFI, USB 3.0, és NVMe (vagy inkább Hynix PC300) kompatibilissá alakítani. XP meg majd lesz a régi, Phenom alapú gépen, ha egyszer előkotrom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.