Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Ennyiből még nem vonok le következtetéseket, de nekem még mindig háború a kedvenc karakterem és a vele készült széria. :)

(#2) kolopele


kolopele
nagyúr

Egyelőre nem vagyok elragadtatva tőle, főleg a 2. rész után nem biztos hogy meg tudom emészteni ezt a karakter váltást, de majd meglátjuk. Ha nem lesz más mehet harmadjára is az Assassins :D

[ Szerkesztve ]

(#3) kwzatz


kwzatz
őstag

Tetszik a látványvilág, remélem a játékmenet is olyan jó lesz, mint az első kettőben.

(#4) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Jó sokat fejlődött a kiszivárgott videóhoz képest. Mondjuk még mindig jobban tetszik War és Death, de azért már tolnám ezzel is.

(#5) myckey


myckey
veterán

Jól van, ott van a hangulat és a látvány is :C

Jöhet ezerrel.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Nagyon tetszik, remélem a logikai feladatok az előző részekhez méltóak lesznek.

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Elég gyengusz a grafikája, mint egy indie játéknak.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) Wesder válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Bőven jó ez.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) myckey válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


myckey
veterán

Akkor ezek szerint nem ismered az előző két részt, mivel azok sem voltak különbek.
A stílusos megvalósítás az egyik erőssége ennek a sorozatnak.

Az egy másik dolog hogy neked nem nyeri el a tetszésedet ez az irányzat. ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10) elithun


elithun
őstag

Jók a Darksiders játékok. Várom ezt is. :))

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#11) MikeWazowski válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Grafika sose érdekelt egy játéknál sem. A hangulat a lényeg. :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#12) DeFranco


DeFranco
nagyúr

nagyon szerettem az első két részt, de ezt kevésnek érzem most a látottak alapján. nagyon meh mert úgy látszik semmit nem frissítettek a játékmeneten, valahogy minden kis részlet, apró mozdulat, animáció olyan mintha a 2. rész egy dlc-je lenne, itt már kellett volna hozni valami kis megújulást az új részbe, legalább annyit, amennyi az 1. és a 2. rész között volt azzal, hogy war tankos stílusát felváltotta death akrobatikusabb szélesebb harcmodora, és a környezet is változott némileg.

ez a mostani olyan, mintha konzervből dolgoztak volna.

(#13) kolopele válasza MikeWazowski (#11) üzenetére


kolopele
nagyúr

Na azért én a 4K felbontás mellett olykor perceket néztem a tájat az Assassins - nál :K

(#14) kwzatz válasza DeFranco (#12) üzenetére


kwzatz
őstag

Valószínűleg messze még a megjelenés, sokat fog ez addig változni.

(#15) kolopele válasza kwzatz (#14) üzenetére


kolopele
nagyúr

Gondolod hogy lecserélik a főszereplőt meg az ostort? Más baj nincs vele :) A Castlevaniának védjegye volt, de ide valahogy nem illik. Szerintem.

(#16) DeFranco válasza kolopele (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az a gond ezzel főleg, hogy megint az van, hogy "nézdahátam hős valamivel dolgokat csapkod" tudom hogy ez a zsáner ilyen, ezzel nincs gond, de egy harmadik résztől elvárnék némi kreativitást.

death-nek ott volt a kaszareptetés, az már egy fejlődés volt, strife pisztolyával pl. újítottak volna egyet. ha fury az ostorát a csapkodás helyett mondjuk arra használná, hogy mobokat vagy tereptárgyakat kapkod fel és önmagával üti agyon a mindent, az már megint valami lenne, esetleg lasszónak használná, felakasztana vele mobokat magas helyekre, stb. lenne ebben potenciál, de nem, megint azt látjuk, hogy odaszalad, rácsap 5-öt vagy 20-at aztán a mob köddé válik.

boooring. szerintem.

(#17) BOBAKILL válasza DeFranco (#16) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Honnan tudod hogy nem pakolnak bele majd ilyen funkciókat a játékba? Meg sem jelent még...
Az előző részekben is voltak kivégzés kombók amúgy. Itt is lesz az biztos. Ha már azt a szintet eléri amit az elődei akkor elégedettek lehetünk.

(#18) DeFranco válasza BOBAKILL (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

látom? nem látom.

mutattak egy előzetest/teasert/akármit, ez alapján tudom megítélni a játékot, ez az, amit mutatni akartak nekem belőle.

mutattak ezekből valamit amit írtam? nem. akkor jogosan hiányolom.

mondhatjuk akkor azt is, hogy ez még nincs kész, sokat fog még addig változni, valójában egy turn based strategy űrszimulátor lesz switchre és androidra csak sokat kell még alakítani rajta.

(#19) kwzatz válasza kolopele (#15) üzenetére


kwzatz
őstag

A főszereplővel mi a baj? 4 lovas van, a Darksiders első része óta lehet tudni, hogy az egyikük Fury, most őt kapjuk. Ráadásul azt is lehetett tudni, hogy az ő fegyvere az ostor, a képregényben is így van megrajzolva. Most ezt cseréljék le? Ha lecserélnék, akkor másoknak meg az lenne a gond, hogy miért változtatnak. Ahogy War és Death is megkapta valami sztoriból következő alibivel a többiek fegyverét, biztosan lesz neki is más fegyver is. Szóval ha csak ez a baj vele, akkor ezzel meg kell barátkoznod, mert ez a Darksiders. :)

(#20) kwzatz válasza DeFranco (#18) üzenetére


kwzatz
őstag

Májusban még pre-alpha státuszban volt a játék. Nem igazán arra szolgál még ez sem, hogy megítéld a játékot, mindössze egy gameplay update videó. Sok rajongó várta, hogy egyáltalán bejelentsék, hogy lesz 3. rész, mert a THQ csődje után már joggal temették néhányan. Ez a videó gyakorlatilag csak tájékoztatás, hogy haladnak vele. 2018-at írnak ugyan megjelenésre, de én ebben sem lennék biztos, talán az év végére van egy pici esély. Most már van egy kis zenei aláfestés, változtattak a hangokon, javult a grafika (szerintem pofás), kb. ennyit lehet leszűrni ebből a videóból, ennyit akartak mutatni vele szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#21) kolopele válasza kwzatz (#19) üzenetére


kolopele
nagyúr

Reméljük a végeredmény megüti majd az előző kettő szintjét. Tudom hogy Fury benne van meg az ostor is, de így elsőre nekem nem szimpi. Majd meglátjuk.

(#22) BOBAKILL válasza kolopele (#21) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Miért nem szimpi az ostor? Kettős szerepet is betölt. Harcolsz vele meg átlendülsz szakadékok felett. Nem kell más eszköz hozzá. Tuti lesz másodlagos fegyvere is. Én úgy vélem az sem árt ha nem a szokványos fegyvereket erőltetik hanem behoznak újat is. Máshogy kell használni meg szokatlan de nagyon jól illik Fury-hez. A karakter is eléggé megnyerő.
A negyedik lovasnak meg elvileg két pisztolya van. Az is fura lesz mert eddig a pisztoly csak másodlagos fegyver volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.