Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maszi99


maszi99
őstag

Nem vagyok a műfaj megszállottja, de ez bizsergetően jónak tűnik !!! :K

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#2) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Egyre inkább bejön ez játék, este demo, lehet meglesz az év első megvásárolt játéka? :)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#3) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Jobbnak tunik, mint az elso resz. Azon bealudtam annyira szet volt esve az egesz.
Az biztos hogy eleg brutalis, egy probat mar csak azert is meg fog erni.

(#4) EczkE


EczkE
addikt

Még nem is hallottam erről, de letöltöm a demót. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#5) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Az első rész nekem az egyik kedvenc konzolos játékom a mai napig. A demo alapján ez is ugyanolyan dúrva csak 100x pörgősebb. Bár a rajzfilmes grafot nekem speciel szoknom kell de kegyetlen játék. Ja és az is szép hogy már a demo is akadásmentesen megy fullon. ;)

(#6) Thauxeeb válasza WongFeiHong (#5) üzenetére


Thauxeeb
tag

i7es procival meg GTX 580-al durva lenne ha nem menne maxon...

(#7) WongFeiHong válasza Thauxeeb (#6) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Hány játék van ami nem megy jól....

(#8) Apika


Apika
Közösségépítő

Egész jó lehet ez a játék... :K

(#9) wikings2


wikings2
őstag

Szerintem van egy kis Bioshock feelingje, de ettől függetlenül jónak tűnik.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#10) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Én is kipróbáltam. Ami rögtön elsőre tetszett, hogy multilanguage támogatás van hozzá és köztük van német szinkron is, ami elég jól sikerült.
Egyedi hangulata van az biztos, eszméletlen és megabrutális mészárlásokat, kivégzéseket lehet benne csinálni, elképesztően véres játék. Elsőre egy kicsit nekem furcsa volt a cell-shaded stílus, de szerintem teljesen jó lett, pár perc után már észre se vettem. :)
Én még ennél betegebb (pozitívan beteg a nagyon brutális mészárlás miatt) és véresebb, bár könnyen észre lehet venni, hogy itt is - mármint a demo verzióban - rengeteg előre szkriptelt jelent van. Ami talán a legjobban tetszett, hogy az embereket többféleképpen lehet darabokra szedni, szó szerint. Például amikor autók ajtajával szeli ketté az ember az ellent, az azért nem semmi! :D
A sztori is tetszett, kíváncsi volnék, hogyan folytatódik a történet, de ez csak a teljes verzióban derül ki, feltéve ha ugyanez a sztorivonal lesz ott.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#11) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Bakker, ez beteg :D Szó szerint! Nem vagyok egy horror fan, sőt de ez :) A demo alapján meleg.
Amikor a ling lehugyozza a hullákat, az nem volt semmi.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#12) kengyel


kengyel
nagyúr

Nem egy unalmas játéknak néz ki az biztos :D

kengyel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.