Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

"Az életben csak... ...minden más rajtunk múlik."

Jajj, ne legyél már ilyen borúlátó. Ezek csak a kezdeti nehézségek, amikről nem is tudunk itthon, mert mikor hazajönnek a kintlevők, csak a jóra meg a szépre emlékeznek.
Lesz ez még így se.. Hmm? :)
Fel a fejjel. ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Vladi


Vladi
nagyúr

Ne aggódj. Nekem vagy egy tucat ismerősöm/barátom van kinn Angliában. Mindnek van munkája, szállása.
Olyan sokan? :Y A fél ország disszidál? :F A végén egyedül maradok. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3) juliabrilke válasza Vladi (#2) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ha te is esetleg elmész utolsónak, akkor ne felejtsd el a villanyt leoltani. kép

Egybként sokan azt mondják, hogy "szinte senki" nem megy ki külföldre és hogy nem is fogyunk. Ezt valahogy nem tudom elképzelni. :U

(#4) Vladi válasza juliabrilke (#3) üzenetére


Vladi
nagyúr

ok. Kikapcsolom a gépem és az internetet is leállítom. :D

Igen. Nagyon sokan mennek ki, főleg az egyetemet/főiskolát frissen végzettek. Nekem az évfolyamom 30%-a külföldön van. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#5) juliabrilke válasza Vladi (#4) üzenetére


juliabrilke
addikt

Brutálisan nagy szám az a 30%. Sokan gondolkoznak még hasonlóan. Egy kis szakmai tapasztalat itthon és utána irány külföld.

Tudok városokat, ahol hiány van a fiatalokból (pl.: Szolnok) Ott például támogatják a visszatérésüket és a vállalkozás elindításukat. Talán ők már rájöttek, hogy mi a helyzet...

(#6) Thunderzolee válasza Vladi (#2) üzenetére

Itthon marad az a "pár" Nobel-dijas akit adtunk a Világnak, és visszatért esetleg. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) S0phia


S0phia
újonc

Nyugi! Menj ki, próbáld ki, légy ügyes, és ha baj van, kimentünk:)
No para, tiéd az élet, most csináld! És ne feledd, nem vagy egyedül és nem vagy elvágva a segítőktől..
És a dolgok mindíg mások, mint aminek előre képzeljük....
Valahogy sosem az jön be, amire elalvás előtt gondolsz, de ez azt hiszem, jó, mert ettől érdekes és meglepő...:)
Na hasta la vista.....

(#8) Darkcica


Darkcica
csendes tag

Köszi mindenki! Igy utólag tényleg elég negatív a bejegyzésem, de azóta javult a helyzet :) Mint írtam köv. bejegyzésnél :)

(#9) tkazmer válasza Vladi (#4) üzenetére


tkazmer
addikt

ne állítsd le a netet, én nem megyek el. gondolj bele, egyedül milyen komoly sávszélességem lenne itt, hülye lennék kihagyni:D

angliával kapcs: szerintem nem lesz ott semmi gond. már babysitterkedéssel is esténként 20 fontot lehet keresni és nem! londonban, ráadásul ez csak pár óra munka/nap, extra munkának is elmegy. Ezenkívül nem vagy indiai, máris komoly esélyed van (az indiaiakat nem nagyon csípik).

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.