Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Hogy gépezel? Olyan messziről nézed a monitort?

(#2) Thunderzolee

Remek példa arra, miért is kell a gépet kitakarítani rendszeresen.

Nekem a gép alja szokott ilyen lenni:
http://noob.hu/2012/01/21/DSC00423.JPG

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) Dany007 válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Dany007
veterán

28 colos monitorom van. Tv ként funkcional :) De tervbe van veve egy 107-es tv.
Amúgy 2-2,2 méterre van az ülőgarnitúra. Onnan nézzük. Vezérlés pedig a dohányzóasztalba épített (rejtett) vez. nelkuli bill+egerrel megy.

Netezni, filmezni tvzni, jatszani,tokeletes. dolgozni mar farasztobb :)

@zoli:

nekem is igy nez ki a racs egy het utan. ezert is szoktam minden heten tisztitani (a racsot)

[ Szerkesztve ]

(#4) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Egy ismerős múltkor megosztotta a még soha nem tisztított procihűtőjéről ezt a képet:

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#5) Thunderzolee válasza Apollyon (#4) üzenetére

Uhh.. ezt elmentettem. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Lenry válasza Apollyon (#4) üzenetére


Lenry
félisten

HOLY SH!T

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) ZCoyote válasza Apollyon (#4) üzenetére


ZCoyote
őstag

A volt cégemnél is így néztek ki a 4-5 éves gépek amik sosem voltak kitakarítva. A tápon lévő rácsok is eltömődve, stb. Tiszta élmény volt kitakarítani ezeket :U

Romani ite domum.

(#8) Apollyon válasza ZCoyote (#7) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez egy egy éve vásárolt gép.. Csodálom hogy nem melegedett még fel annyira hogy emiatt lekapcsoljon a rendszer.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#9) ZCoyote válasza Apollyon (#8) üzenetére


ZCoyote
őstag

Ez a padlón volt? Meglepően jól bírják egyébként a gépek a szutykot. Mondjuk azok irodai gépek voltak nem voltak extrém használat alatt.

Romani ite domum.

(#10) Dany007 válasza Apollyon (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Egyszer lattam ilyet ceges gepnel. Brutalis. Csoda, hogy mukodott igy a gep. Ez igy mar talan tuzveszelyes is...

(#11) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem beszélve a hangról is, igen csak számít hogy poros-e vagy sem. Nekem pl. feltűnik, ha már vagy 4 hónapja nincs kitakarítva. Igen csak hangosak a ventik.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) Dany007 válasza Sub-ZeRo (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Egyetértek. Tapasztalható volt kis mértékű halkulás.
Bár nálunk a megnyitott radiátorban folyó víznek nagyobb hangja van, így az télen jócskán elnyomja a gépét.

Amúgy régen valahol olvastam, hogy a levegő meg a por szépen komptatja a venti lapátok éleit. Na ezt most valóságban is láttam. Kis mini recék jelentek meg a lapátok élein. Ez is növeli a hangját. Kis finom csiszolással ez orvosolható.

(#13) moha21 válasza ZCoyote (#9) üzenetére


moha21
addikt

Jaja néha csak nézek én is, hogy mennyire bírják. Tele van porral és csutkára betaszítva a falhoz. 0 légmozgás :D

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#14) 8th válasza Apollyon (#8) üzenetére


8th
addikt

Havernál ez a hiba elő is jött. Netezgetni tudott amint elindított valami játékot 2perc múlva resetelt a gép. 2éve vette a gépet azóta 1x nem volt még leszedve az oldala. Volt benne gané rendesen. Úgy nézett ki a lap a proci körül mint ha beleszórtál volna egy fél marék homokot. De láttam anno P3 gépben egy légy múmiáját is. Amikor ki akartam szedni egyszerűen szétesett. Egy ideje ott lehetett már. :)

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#15) eziskamu


eziskamu
addikt

De hogy lehet megakadályozni a porlerakódást? Szerverterem? Vízhűtés? A szűrő se az igazi, azt is takarítani kell.

(#16) kraftxld válasza eziskamu (#15) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Vékonykliens :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.