Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

Nem vagyok az az fajta ember aki oda lenne cukiságokért meg az egyéb ilyen maszlagért, dehát ezt nem hagyhattam ki :D

(#2) The DJ


The DJ
addikt

Zabálnivaló :D

Az enyém is szokott ilyeneket, sokszor rá is feküdtem véletlen, mert a takaró alatt lapult. :B

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3) Dany007 válasza The DJ (#2) üzenetére


Dany007
veterán

szegény :D
Nekem amúgy ez meglepő volt...Álltalában csak lábalatt vannak otthon...Túlsok figyelmet nem szentelek neki, de hát ez eszméletlen volt. Ilyesmit eddig csak ilyen netes képeken, meg képeslapokon láttam xD

(#4) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Az első kép, kis átalakítás után horrorfilmek plakátja lehetne, a "Félszemű rém az ágyadban" címmel...... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5) Zolaash válasza Dany007 (#3) üzenetére


Zolaash
aktív tag

A hugod egy igazi kis (pláza)cica? ;] ;)

Rip and tear

(#6) Dany007 válasza Zolaash (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Ehhem, ezt miből szűrted le ? ;) Amúgy nem hinném...de ez összetetebb kérdés :)

(#7) nike_


nike_
addikt

Milyen aranyos! Én is akarok háziállatot de sok felelősség lenne nagyon mert nem kertes házba lakunk. :O

(#8) Dany007 válasza nike_ (#7) üzenetére


Dany007
veterán

misem xD Szutykos panel. Van két macskánk. Ez a másik a fiatalabb csak kb 7-8 hónapos. Az öregebb egy perzsa már vagy 14 éves, de kb 10 éve nem volt kinn a lakásból ! Büdösnek nem büdös, mert mosdadtjuk. Enni persze kell adni neki, meg van saját "wc"je, alma. Azt ennyi. Egész nap döglik, meg alszik :)

(#9) nike_ válasza Dany007 (#8) üzenetére


nike_
addikt

Ez jó. :D Mondjuk nekem a puli a kedvencem a kutyák közül, azt nagyon szeretnék, de hát annak mozognia kell.

(#10) Dany007 válasza nike_ (#9) üzenetére


Dany007
veterán

Hát ja, annak azért kell. :D

(#11) lesaux


lesaux
veterán

Szép a húgod cicája! Ehe-ehe. ;]

(#12) The DJ válasza lesaux (#11) üzenetére


The DJ
addikt

;] :DDD

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#13) nike_ válasza lesaux (#11) üzenetére


nike_
addikt

Laza vagy mint napon a csoki.:DDD

(#14) Zolaash válasza nike_ (#13) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Ez milyen hanyag duma... :K

Rip and tear

(#15) Hakudoshi válasza nike_ (#13) üzenetére


Hakudoshi
tag

Minden nap tanul az ember valamit - még jó, hogy ilyen gazdag a magyar nyelv. :C

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#16) #64791808


#64791808
törölt tag

Loool mekkora arc a macska :D

Nekem is van 6 itthon, meg 3 kutya, tolják a hülyeséget folyamatosan, az egyik meg van bolondulva, mikor apám horgászik, a másik meg két pofára zabálja a konzerves csemegekukoricát, a harmadik macsek, ha felidegesíti a két kiskutya, akkor megzavargássza őket istenesen :)

(#17) Olcsi


Olcsi
senior tag

Nálunk 2 törpe pinscher alszik a takaró alatt... :D Máshogy egyszerűen nem tudnak. :DDD
Elég furcsa szeme van amúgy a cicónak... :Y

(#18) puttputt


puttputt
őstag

Az azóta már jobb létre szenderült macskám, valamikor... :U ]; mancsot foghatnának :)) 20. másodperctől izgalmas...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.