Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) h3lios


h3lios
addikt

Hála istennek még szerencsésnek mondhatom magamat, talán az enyém volt az utolsó generáció aki normális keretek között nőtt fel. Gondolok itt arra, hogy általánosban nem a pia a cigi és az egyéb cuccok játszották a fő szerepet, hanem a gyerek kor. (8. osztályban volt 1-2 kemény gyerek, de ezt leszámítva semmi).
Ugyan még csak 19 vagyok, de szerintem az ilyen ember akiről meséltél nem érdemel semmi kíméletet. Egy utolsó féreg, akit kihúztak a sz.rból és aztán ugyan oda süllyedt vissza csak éppen a túl oldalon. (Nem is egy ilyet ismerek).

Azzal pedig totálisan egyet értek, hogy a közép sulitól kezdenek elkanászodni az emberek. Nálunk is hány ilyen volt... Pedig mint mondtam még viszonylag normális generáció voltunk. Ugyan már végeztem a sulival, de az utolsó gólyáktól már az életkedvem ment el. És ez sajnos csak egyre romlik. Heti szinten járok el a volt általános sulim mellett. Manapság 5. osztálytól felfelé kint ülnek a lépcsőn cigiznek, isznak és "bandáznak" azt hiszik, hogy ez a menő. Gondolom kinézetet nagyon nem kell körbeírni (passzos gatya, fullcap és társai).
Az a vicces, hogy ebben az országban az emberből akkor is nehezen lesz valaki, ha normálisan él. Ezekből többszörös bukással (merthogy ez a menő), maximum segédmunkás lesz.

B-tag: H3lios#2825

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.