Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Danielssss:] Az

Hozzászólások

(#1) #56230144


#56230144
törölt tag

Nyijjámegdeazonnal

(#2) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A reklámok túl rövidek, kevés van belőlük, az ember meg nagyon kedvesek és segítőkészek. Kiállhatatlan, ugye?

És a trollokat is szeressük.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) Иван


Иван
őstag

Mindent.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4) h3lios


h3lios
addikt

Nos a reklámokra térnék ki, mivel az emberek megítélése szubjektív dolog.
Szerintem azon felül, hogy megtudom hogy létezik az adott termék túlzott jelentősége nincs, mivel akkor sem fogok megvenni egy olyan dolgot amire nincs szükségem. Ha meg van már valószínűleg már van belőle.
Ez a dolgok egyik oldala, a másik, hogy a hosszabb filmek esetében (gyűrűk ura, batman) mindig megakasztják a történetet. Amikorra a néző bele élné magát addigra a varázs megszakad és a pofámba nyomják a hüvelygomba reklámot. :U

B-tag: H3lios#2825

(#5) Mister_X válasza h3lios (#4) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Az emberek addig nem tudják, hogy mi kell nekik, míg meg nem mutatod" /Steve Jobs

És milyen igaza van. Kellett-e volna az embereknek Apple 2, Walkman, NES, iMac, iPod, PlayStation, Xbox, stb, ha nem tudták volna-e az emberek a reklámok által, hogy egyáltalán létezik-e?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) h3lios válasza Mister_X (#5) üzenetére


h3lios
addikt

Nekem megmutatták az új tenalady nedv szívó betétet, de nem érzek késztetést, hogy rohanjak érte a boltba. :))

B-tag: H3lios#2825

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azt utálom a reklámokban, hogy pont ebéd közben mutatják a nedvszívó betétet, vagy pelenkát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) #56230144 válasza Vakegérke (#7) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ezt énis szeretem.. :( :(((

(#9) Иван válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Иван
őstag

Ebéd közben nem szokásom tévét nézni. Sőt, egyáltalán nem szokásom az (államin, heti egyszeren kívül) tévét nézni :DD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#10) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Én azt utálom a reklámokban, hogy vannak. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11) #56230144 válasza Bjørgersson (#10) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ezért nézek youtuben filmeket :DDD

pl: Futballhuligánok,üvegtigris,stb

[ Szerkesztve ]

(#12) Bjørgersson válasza #56230144 (#11) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De már ott sem tudsz megúszni egy videót reklám nélkül az elején. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13) Mr X válasza Bjørgersson (#12) üzenetére


Mr X
veterán

Dehogynem. AdBlock. Hónapok óta nem láttam YT reklámot. Azt hittem, beszüntették. :D

(#14) #56230144 válasza Bjørgersson (#12) üzenetére


#56230144
törölt tag

Mr X leírta,hogy lehet :D Tableten amúgy nem ad be reklámot. :B

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Danielssss:] Az
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.