Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Czeky válasza plömplöm (#3) üzenetére


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Az az igazság, hogy nem tudtam, hogy kétféle típus van, én eddig abban a tudatban éltem, hogy csak egy fajta kivezetés van. Loopback test-ről még nem hallottam, de megnézem hogyan kell megcsinálni, gondolom nem egy nagy etwas.
Úgy voltam vele, hogyha nem megy, akkor marad a vezérlőkártyás megoldás. Egyébként próbálgattam Biosban állítgatni a port address-t, gondoltam hátha az megoldja, de semmi, egy próbát megért.

Egyébként ahhoz képest, hogy eddig milyen bajaim voltak a lappal lekopogom, még ez a legstabilabb amivel szembejöttem. Ugye a használt lap vásárlásának a hátrányai... :))

Nem ez volt az első S7 lapom, van egy Gigabyte lapom is elrakva (GA-586T2), azzal próbálkoztam eleinte, de elég sok bibi előjött, nem tudott egyszerre 2 IDE kábelt kezelni, avagy ha bedugtam a CD meghajtót kábelét, akkor a HDD leállt, és fordítva, csak akkor volt boldog, ha egy IDE kábelen volt a kettő, egyébként az is elég stabil volt, ameddig be nem tettem egy Voodoo-t, onnantól teljesen el szállt a Windows.

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban. /// RIP QLR PC bontó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.