Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) totron válasza Somatom (#20) üzenetére


totron
addikt

+ (#18) Cyberpunk, így van, az életre szóló élmények nem otthon/városszéli erdőben/kutyafuttatóban történnek, ki kell mozdulni.

(#22) Joci93 válasza Cyberpunk (#19) üzenetére


Joci93
senior tag

A kötél húzás nálunk is megvan. Teljesen rá tud feszülni a kötélre. A kedvencem amikor valami kisebb tárgyat elér és elkezdi dobálni az udvaron. Így tűnt el 8 szolár lámpa a helyéről. :D Amúgy elég okos kutyák, nehezen de tanítható. Semmi pénzért nem adnám el.

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#23) Cyberpunk válasza Joci93 (#22) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A játékait szokása reptetni nálunk. Pet palackokat szereti még szét rágni, persze miután levettem a matricát róluk. Addig harapja míg le nem szedi a kupakot, aztán már szét tudja a flakont is. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) Cyberpunk válasza totron (#21) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja az a baj itt, hogy pálya nincs, a beton meg neki sem egészséges ugyanúgy tönkre teszi az izületeit. Valamelyik liget környékén lenne jó lakni. :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25) Somatom válasza Cyberpunk (#23) üzenetére


Somatom
veterán

Petről jut eszembe egy régi story. Egyik cimborám német juhászával kimentünk a Lupára. Akkor még nem volt kiépített strand. Nem volt nyugtunk tőle, Kormi mindenünket összehomokozta. Elkezdtünk botot dobálni a vízbe. Amíg kihozta, addig nyugtunk volt. Egyik után túl sok idő telt el. Ránéztünk, épp úszott ki a bottal. Ezek szerint már lassul. Megint eltelt pár perc. Akkor már többen nézték a kutyát és röhögtek. Ez a bolond a bot helyett egy pet palackot kapott el és bőszen taposott vele kifelé. Csakhogy a palack egy horgász lehorgonyzott etetőbólyája volt. Végül a gazdinak be kellett úsznia és meggyőzni Kormit, hogy engedje el a palackot. Mondjuk, utána már nem nyüzsgött, hanem szépen lepihent. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26) Cyberpunk válasza Somatom (#25) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja multik én is levittem a Dunára, mondom hátha belemegy egyet, hát nem. Nem volt mi ösztönözze, előtte viszont ment magától is, persze kacsákat látott. 😁 Nem egy goldi, aki rajong a vízért, pedig vannak hártyái is.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#27) ittakary


ittakary
nagyúr

de eltűntél Apple csoportokból :D

(#28) Cyberpunk válasza ittakary (#27) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja de még mindig szifon van. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#29) totron válasza ittakary (#27) üzenetére


totron
addikt

A husky az új Apple!

( #25 ) Somatom, végtelen ciklusba került. Ha nem megy be, ott merül el végelgyengülésben? Más fajta ebbel láttam olyat, hogy vízből gondolt kijönni, fél méterrel odébb ott volt a talajföld, amin minden további nélkül ki tudott volna, de inkább kaparta szorgosan a ~60 fokos szögben álló betonfalat mellső lábaival, egyben ütemesen le-föl merülgetve a vízben emiatt. :D Szép vonás a kitartás. Emberi segítség mozdította ki véget nem érő elhatározásából.

Jó, hogy ilyen beton-ízület összefüggéseket tudsz, Cyberpunk, a többségnek erről lövése se nincsen.

(#30) Somatom válasza totron (#29) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, hogy mi lett volna, de sztem egy kutya nem tudja felmérni az erejét, hogy mikor kell elengednie a palackot ahhoz, hogy még legyen elég ereje kiúszni. A fizika meg pláne nem megy neki, hogy amíg a szájában van a palack és nem harapja át, addig kap levegőt, mert a palack fenntartja a fejét.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.