Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) HuMarc


HuMarc
addikt

Én nem értem a továbbra is részt. Eddig ugyanis termesztettek génmódosított növényeket.

Én baromságnak tartom a GMO betiltását. A magyar gazdák még hátrányosabb helyzetbe kerülnek a külföldiekkel szemben, ha tilos használni a szárazságtűrő, génmódosított fajtákat. És az államnak még véletlenül sem érdeke, hogy a magyar gazdák profitot termeljenek. Ááá nem. De igazuk van: Ha már bezárták az összes cukorgyárat, leépítették az ipart, akkor már mezőgazdaságunk se legyen! Majd ellát minket az EU...

És ezzel egyébként egészen sok biológus és vegyész munkáját nehezíti meg a kormány, azzal, hogy be kell szerezni mindenféle engedélyt az ilyen kísérletekhez. És lehet, hogy az engedély megszerzése több idő, mint egyébként a kísérlet lenne. Ha a kormány ilyen mentalitást tanúsít továbbra is, a tudósok még könnyebben bólintanak majd egy külföldi állásra vagy ösztöndíjra.

Szerintem most valaki odafent kitalálta, hogy mutassuk meg az ördögi GMO-nak, hogy mi olyat nem eszünk! Akkor sem, ha ezzel a saját gazdáinktól vesszük el a lehetőséget, mert a GMO az pogányság.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.