Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Cumigyár

Hozzászólások

(#339) Runner_fxr válasza djculture (#337) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Angliába én személy szerint soha a büdös életbe nem mennék. Se az ország nem szimpatikus, se az emberek, se az időjárás és messze is van. Ettől függetlenül nekem a legtöbb ismerősöm ott van és ők jól elvannak. De az tény, hogy ott a közbiztonság azért nem mindig a legjobb. Ott aztán tényleg van mindenféle ember. Konkrétan nekem is van egy távoli ismerős aki biztonsági őrként dolgozott egy angliai szórakozóhelyen és eléggé pórul járt. Bár az a munka tartogat veszélyeket itthon is. Szóval vele az történt, hogy valami albán féle társaságot kellett volna kirakni , dulakodás volt és valamelyik ember lábon lőtte, de többször és elég közelről. A lényeg, hogy egy hajszálon múlott hogy levágják az egyik lábát térdtől, láttam hogy néz ki, igen durva, a vádli izomzata majdnem kiszakadt a lövéstől, elég sz@rul néz ki a lába, sántítani is fog élete végéig, de legalább megmaradt.
Történnek rossz dolgok, de ettől még a másik 4 ismerősömnek meg a haja szála sem görbült Angliában és köszönik jól elvannak.
Én Ausztriában vagy Németországban tudom inkább elképzelni az életem és a közbiztonsága is baromi jó, jobb mint itthon. Ezért is választottam Ausztriát.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Cumigyár
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.