Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Cumigyár

Hozzászólások

(#335) tildy válasza Vakegérke (#334) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez igy van, viszont kivulrol sokkal jobban feltunnek azok a dolgok, amiken epp lehetne javitani.

De ehhez hatalmas osszefogas kene, ami sokszor nincs. Nem tudom lattad-e azt az iskolat, ahol a diakok, szulok osszefogtaka politikai hatterszellel rendelkezo ujonnan kinevezett igazgato ellen. Nem egy ilyen iskola van amugy, ahol szinten igy kerult valaki a "tronra" , megsem mernek osszefognia tanarok, es erdekervenyesiteni. Nem mernek kiallni az igazukert. Mert felnek. Es ez nagyon , nagyon jol latszik, inne tmeg foleg.

Amit Runner_fxr , az nem "uszitas", hanem a kulfoldre kerult magyar ember fajdalma, duhe, a kilatastalansagerzes az otthoni dolgokkal kapcsolatban.

Sajnalom, ha utolag azt kell mondanom , amit akkor nem mondtam. Elegem volt sok mindenbol, a mutyibol, a kez kezet mosbol. En alapvetoen tisztesseges ember vagyok, de otthon az ilyen ember kb ehenhalhat , vagy legalabbis nem vagy nehezen tudja elerni az almait. Mostanra olyan szintre jutottam, hogy Kelet-Europaba max turisanak mennek. Nekem, a minden nacio fele alapbol nyitott embernek tul nacionalista kozosseg.

Gondolom nem kell bemutatni a szurkebert, vagy a diakkent foglalkoztatast....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Cumigyár
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.