Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) aaa3 válasza DarthSun (#7) üzenetére


aaa3
csendes tag

ujraind utan van egy real mode dosos tool, amivel ve lehet allitani vegtelen hosszu (tejl kikapcsolt), vagy maximalis (az is jo par ora vagy nap) idle-zest. nem tom hogy talaltam mar. a kikapcsolas nekem teljesen bevalt, pedig mondtak h nagyon bugos szal nem ajanlott a haszn. ennek szem elott tartasaval en ajanlom. a maxoson tul gyorsan nott a szam az en izlesemnek, smart-ban latszott.

file:///initrd/mnt/dev_save/installers/x_drives/wdidle3_1_05 - g&b&b idle mode update utility (set 300 to avoid death - IF DISABLE thn immediately aftr done&checkd, UNPOWR pc &unplug drive, or buggy fw trashes it with vhf unloading!!).zip
file:///initrd/mnt/dev_save/installers/x_drives/wdspinup - ultra low power.zip

olvasd a wd oldalat onnan szedtem a figyelmezteteseket. azaz, miutan kesz, azonnal kapcsold ki, majd aramtalanitsd a geped par masodpercig.

szerk, ha esetleg a hivatalos wd oldalrol es websearchrol eltont volna a ket download, el tudom kuldeni emailben, cserebe megkerem a cimzettet h hostolja mar valami publikus helyen. am ha minden igaz en ugy emlekszem h a wdidlet hasznaltam; /d-vel

[ Szerkesztve ]

[off]eladott gépem: http://hardverapro.hu/apro/9850_black_edition_felkonfig_-_3gb_hd4550[/off]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.