Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Szinte mindennel egyetértek.
Csak azokat sajnálom, akik most vesznek laptopot, és telepített Win8-t kapnak hozzá.
Akinek abszolút kezelhetetlen/megszokhatatlan ez a fajta felület, az mit csinál?!

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Dany007 válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Még mindig nincs bent hagyományos desktop választási lehetőség?
A múltkor olvastam egy összeállítást, hogy miket tartalmaznak a különböző Win8 típusok és ott mintha olyan lett volna, hogy hagyományos asztal elrendezés mindhárom fajtához elérhető.

(#3) Thunderzolee válasza Dany007 (#2) üzenetére

De van asztal, meg tálca, az nem gond.
Viszont a Start menü, ill. az abból elérhető funkciók nincsenek.

Persze pótolható; de az meg milyen már, h veszel egy 50"-os Full HD 3D-s plazmát, aztán rákötöd a videot, és azt nézed rajt..

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) Dany007 válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Ja értem, tehát akkor nem muszáj a csempéket bámulni naphosszat. Annyira mondjuk nem érint. Majd pár év múlva talán.

(#5) ferensz


ferensz
senior tag

Mit tudtok annyira hiányolni a régi Start menüből?

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#6) lapa válasza ferensz (#5) üzenetére


lapa
veterán

nekem tetszett, ahogy kiírta hogy "NT Workstation". arbeitsstation wird heruntergefahren.

[ Szerkesztve ]

(#7) cucka válasza ferensz (#5) üzenetére


cucka
addikt

A beépített keresőt. Megnyomod a start gombot, beírsz 3 betűt és ott van a program, amire kerestél. (Érdekes, mac-en pl. nincs start menü, viszont ez a fajta gyorskereső megvan és hasonlóan hasznos.)

(#1) Thunderzolee
Elvileg már dolgoznak a start menü visszaemelésén. A Microsoft szokott hallgatni a júzer panaszokra, még ha nem is reagál azonnal.
A másik, hogy lehet venni érintőképernyős notit, szerintem annyira nem hülyeség. (Főleg, ha lesznek kifordítható képernyős modellek is, mint régen a tablet pc-k)

(#8) ferensz válasza cucka (#7) üzenetére


ferensz
senior tag

Itt is hellyel közzel ugyan úgy működik. Nyomsz egy Windows gombot a billentyűzeten, majd nekiállsz gépelni, és keres is.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.