Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bagkri01


bagkri01
őstag

Egézs jó cucc ez. Szerintem egyáltalán nem iphone-os, az előlap szerintem tiszta honor 4c, a hátlap meg sony. Amúgy 44-ért szerintem nem egy nagy durrantás, itthon is lehet kapni hasonló specifikációkkal meizu m2-t, ami még 4 ezerrel olcsóbb is, de kinek a pap, kinek a paplan.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#2) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Remek teszt, jó a stílus, kellemes volt olvasni. :R

no fate but what we make

(#3) zdanee


zdanee
őstag

Saját fotód nincs a telóról bekapcsolva? Ezeknél a kínai edge-to-edge képernyőknél elég durván szoktak csalni a képeken, többnyire photoshoppal kihozzák a készülék széléig a képet, valójában pedig egy 3-4mm-es fekete keret van és azon belül van csak a kijelző. Ennél is így van?

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#4) mrgergoke válasza bagkri01 (#1) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Tiszta sor, de kínai fanatizmusomnál fogva meg sem nézem, itthon mit kapni, csak vásárolgatom ezeket a kínai cuccokat :)

@zdanee: fogok még hátlapi fotókat, meg ilyen képet feltenni neked, de 3-4 milli nincs meg szerintem. Az tény, hogy csalnak a renderfotókon, meg sötét képernyőnél is csalinka dolog, de nincs durván beljebb a képernyő szerintem. Én is utálom az ilyen átverést, de ilyen szempontból nem ért csalódás.

https://rendeljkinait.hu/

(#5) .DLL


.DLL
veterán

Éljen a káva-less trend :R LG G2-G3 is durván high-tech kinézetet ad csak emiatt, már csak alul-felül kellene faragni egy kicsit, de így is nagyon szép lehet. Viszont a valódi fotókat én is hiányolom.

(P.H.)

(#6) .DLL válasza .DLL (#5) üzenetére


.DLL
veterán

Bocsánat, figyelmetlen voltam, a "Telefonról" című galériát kihagytam... :R

Már csak egy dolog nem tetszene, ha ez így az enyém lenne, hogy fehér. :P

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#7) mrgergoke válasza .DLL (#6) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Pedig szerintem feketében tényleg nem mutat ilyen jól :)

https://rendeljkinait.hu/

(#8) janos1988


janos1988
addikt

Ha sima hd lenne még jobb lehetne.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#9) Francii


Francii
tag

Én most rendeltem egy X17-et, azt gondolom, csak a memória méretében tér el tőle (2 GB vs.3 GB) Egy Redmi Note 2-t váltok le, meguntam a problémás MIUI ROM-okat, megpróbálom ezt.

(#10) UnA válasza Francii (#9) üzenetére


UnA
Korrektor

Csak kíváncsiságból: mi volt a probléma a MIUI-val? Nekem fél éve van Xiaomim, azóta nagyon szeretem, sokkal jobban bevált, mint eddig bármi.

(#11) sunavlys válasza UnA (#10) üzenetére


sunavlys
senior tag

Hát erre én is kíváncsi vagyok.
Két éve használom őket, de ...

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#12) MineFox54


MineFox54
őstag

Szia!

Doogee X5/ X5 pro-t tervezed tesztelni?

(#13) Adamis


Adamis
őstag

Vegyél Meizut és nem fogod megbánni! ;)

(#14) Francii válasza UnA (#10) üzenetére


Francii
tag

Bemásolom, egyszerűbb:

"Uraim, bevallom elgyengültem, belefásultam, feladtam...! Rendeltem egy másik telefont. Hiába a külcsíny ha a belbecs (gondolok itt a ROM-okra konkrétan) nem úgy funkcionál, ahogy én elvárom. Apró, bosszantó hibák sokasága immáron több mint három hónapja, megoldások nélkül. Ez nem megy, az nem működik, amaztól fagy ki... A kaput nekem a bluetooth együtt nem működése tette be. Azzal a Jabrával nem megy, amivel a környezetemben található összes telefon igen. Én viszonylag sokat ülök autóban, megszerettem ezt a kihangosítót, mert egyszerű, mint a faék és egy hónapig elmegy egy töltéssel. Érdekes módon, a főnökasszony Lagunájának a gyári, beépített bluetoothjával megy! De mégsem kérhetem el mindig a góré autóját... Most a gyári időjárás widget nem üzemel, és a 12.17-es ROM néha azt csinálja, hogy feloldom a képernyőzárat és alatta üres a kijelző! Nincsenek ikonok, viszont az oldalsó gombok működnek, az értesítési sávot le lehet húzni és lehet benne mindent csinálni! Tehát amikor megjön a másik teló (Cubot X17, jöhetnek a kritikák :-) ) ez a holmi eladó lesz. 2/16, rajta a Nillkin tempered glass, és egy marék tok, ill. hátlap! Tényleg egy marék, kb. 5-6 darab.(bőrhatású, üveg-műanyag, stb...) Sajnálom, mert komoly, combos hardver, elegáns megjelenéssel, ami megérdemelt volna egy kiforrott, hibátlanul üzemelő szoftvert!"

Ezen kívül az elején kínlódás a magyar nyelvvel, alvó állapotban nem csatlakozik a wifihez, stb...

(#15) .DLL válasza Francii (#14) üzenetére


.DLL
veterán

Nekem ilyen gondom nincs, szerintem ez nem a Miui hibája, rengetegen használják megelégedéssel, de tulajdonképpen csak egy skin az egész, meg pár egyedi megoldás és fícsör. Szerintem a kernel az ami számít, az viszont telefononként és rendszer-chip-enként eltér. Én pl. Redmi 2 Pro-n használom, ami Snapdragon-os és még KitKat az alapja, nem LP. és tök stabil. (oké a Play Store néha kifagy, leáll, de lehet az apk verzió a hibás.)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#16) Francii válasza .DLL (#15) üzenetére


Francii
tag

A fiamnak is Redmi 2 Pro van, azzal működik. Végül is mindegy mitől nem megy, nem vigasztal. A végeredmény szempontjából nem releváns...

(#17) zdanee válasza Francii (#16) üzenetére


zdanee
őstag

Próbáltad stabil ROM-al? Ha 12.17-est használsz, akkor az valszeg az instabil developer rom. Van magyar nyelvű stabil is (rootolás abban nincs, gondolom érthető okokból).

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#18) mrgergoke válasza MineFox54 (#12) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Egyelőre nincs tervbe véve, de sosem tudni :)

https://rendeljkinait.hu/

(#19) .DLL válasza MineFox54 (#12) üzenetére


.DLL
veterán

Mindenesetre MA-n tesztelték mindkettőt. ;)

(P.H.)

(#20) mike1334


mike1334
veterán

800 mhz-s 4G aztán megy-e? Bár tudom a kínainaknál ez általában nem játszik, de hátha.. :) Amúgy szép teló :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#21) mrgergoke válasza mike1334 (#20) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Megy ám! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#22) mike1334 válasza mrgergoke (#21) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! :) hazai forgalmazásról lehet tudni vmit?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#23) mrgergoke válasza mike1334 (#22) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Csak annyit, amennyit a gugli mond, illetve az enyém vihető, de ezt inkább privátban, ha érdekel :)

https://rendeljkinait.hu/

(#24) mike1334 válasza mrgergoke (#23) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi, de még csak felmérem a terepet, január/február/március lesz a vásárlás hónapja, és még gyűjtöm a jelölteket :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25) GIJoe válasza Adamis (#13) üzenetére


GIJoe
addikt

Cubot jó telefonokat készít tetszett az X12-ő is, de akkor amikor 78$ volt EU raktárból nem több, pláne úgy hogy edigitalban 45 ért itthoni 2 év garral, international rommal Meizu M2est lehet venni...

[ Szerkesztve ]

(#26) Zyzzl


Zyzzl
újonc

Nekem is vvolt kínai telefonom, ami többet fogyasztott kikapcsolva, mint használat közben. Azt hiszem, a wifi alvás policy-t kellett only screen-re állítani, meg a mobilnetet kikapcsolva tartani/manuálisan kapcsolni. Utána rendben volt.

(#27) csongi


csongi
veterán

Nem lehet hogy a gesztus vezerles ami szivja az akksit? Mtk toolsba nem lehet allitani az ertekeken?

(#28) #32577792


#32577792
törölt tag

üdv

neked is volt rajta ez a kemény hátlapos izé?
Egyszerűen nem tudom leszedni róla :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.