Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dany007 válasza koshmar (#26) üzenetére


Dany007
veterán

Nem tartom elképzelhetetlennek.
Illetve ha mégis, akkor azt sokkal hihetetlenebbnek tartom, hogy valaki ne tudna annyira magyarul beszélni, hogy tudná ŐK isznak és nem TI isznak... Ehhez semmilyen lexikális tudás nem szükséges. Egyszerűen a magyarul tudó ember érzi, hogy melyik a jó.

Tehát inkább el tudom képzelni, hogy valaki legyen annyira sérült, hogy ne fogja fel a kérdést, mintsem ennyire se tudjon magyarul.

Amúgy meg mindkét kérdőív mérhetetlenül gagyi és primitív. A kérdésekről nem is beszélve.
Azt pl alapból nem értem, miért kéne tudni, hogy ki van az ezer forintos bankjegyen? Iskolai szintfelmérőn ez nemtudom miért kérdés? Esetleg egy kvízműsorban eltudom képzelni.

Ráadásul emberünk kézírása borzalmas. Nehéz elhinni, hogy a közelmúltban járt egyáltalán iskolába. Nem hinném, hogy ez ott megengedett. Legalábbis az én kézírásom akkor csúnyult el ennyire, mikor már x éve befejeztem a sulit és nem volt szükségem a kézírásos folyóírásra.

Szóval nehéz elhinni, hogy nem kamu. :) De ha nem is az, akkor végtelenül gagyi, mint a kitöltő, mint a kérdéseket összeállító. A 6 szomszédos ország meg aztán epic...

(#52) #72042496


#72042496
törölt tag

Elemezze mondattanilag a következő összetett mondatot!
Péter délután az iskolában felejtette a matematika füzetét.

Ez nem összetett mondat b+... :(

[ Szerkesztve ]

(#53) tildy válasza Crystalheart (#50) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem a legnagyobb hulyeseg a pontos evszamokat magoltatni, es arra kihegyezni a dolgozatokat vagy barmit, sokkal fontosabb, hogy miert tortent, mi volt elotte , utana, es mit lehet tanulni belole.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#54) Ptech


Ptech
őstag

Öööö, nem mintha nem lenne jó röhögni az ilyenen, de szerintem ez kamu.
Nem csak azért, mert már a kérdésekben is van nem egy hiba, meg a válaszok igencsak trollszagúak, hanem mert el vannak túlozva.

Évszámok nem mennek, ok.
Mondatelemzés sem megy, ok.
Álmos van az ezresen, ok.
Franciaország fővárosa Pozsony, ok.
Két szomszédunk Anglia és Németország, ok.

De hogy a Tisza tó hogy jutott eszébe, az nem ok.

(#55) Mr X válasza Ptech (#54) üzenetére


Mr X
veterán

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#56) Crystalheart válasza tildy (#53) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hülyeség pusztán az évszámokra alapozni a dolgozatot, ez egyértelmű. Évszámok és ok-okozati összefüggés mind kell, ha teljes képet akarunk. :) A történelem okulásra való, nem hogy pár oldallal nagyobb adat legyen a fejünkben. De hogy mit hogyan tanítanak, az abszolút tanárfüggő. Nekem középiskola alatt három töri tanárom volt, és mind teljesen máshogyan nyomta.

(#57) Syl válasza Dany007 (#51) üzenetére


Syl
nagyúr

azt sokkal hihetetlenebbnek tartom, hogy valaki ne tudna annyira magyarul beszélni, hogy tudná ŐK isznak és nem TI isznak...

Pedig bizony aki nem született magyar, az könnyen eltéveszti, hidd el.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#58) Ptech válasza Mr X (#55) üzenetére


Ptech
őstag

Az kemény. És milyen OKJ képzésre jelentkezik az illető? Talicskázáshoz is kell már OKJ?

(#59) Mr X válasza Ptech (#58) üzenetére


Mr X
veterán

Diplomás emberektől is láttam olyat, hogy egyszerűen nem tudott magyarul írni.

De egyébként elvileg álláskereső, szóval lehet, hogy a 8 általánosa sincs meg.

[ Szerkesztve ]

(#60) koshmar válasza Syl (#57) üzenetére


koshmar
őstag

Nyilván egy külföldi ember, amíg meg nem tanulja rendesen a magyart, könnyen eltéveszti. Ez teljesen érthető is.

De azt, hogy egy született magyar ezt ne tudja, nem tudom elhinni.

Szóval itt vagy arról van szó, amit Dany007 írt, tehát a kérdést sem fogta fel, vagy...nem tudom.

Egy német ember sem mond olyat, hogy Ich sprichst...Egyszerűen tudja, hogy kell ragozni.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#61) Syl válasza koshmar (#60) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez is igaz.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#62) Huma válasza Ptech (#58) üzenetére


Huma
addikt

Lassan már ahhoz is kell. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#63) Ptech válasza Mr X (#59) üzenetére


Ptech
őstag

Én is ismerek olyat, aki egy mondatot nem tud leírni két hiba nélkül. Azt nem értem, hogy engedték át érettségin.

(#64) Armahun


Armahun
addikt

Ez vicc, és vicc jut róla az eszembe:

Könnyű nekik ott Pesten kottából, bezzeg nekünk itt vidéken ész nélkül.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#65) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Nem mondom, én se oldottam volna meg 100%-ra (pl. pontos évszámok), de azért van 1-2 nagyon nagy baromság, ami az egyébként közepesnél nem jobb korai tanulmányaim ismeretében is kiugró. Meg ilyet, hogy mi a legnagyobb tó... hol él az illető?
Az is elég gáz, hogy némelyik kérdés szimplán rossz. Már csak ez utóbbi miatt is erősen kételkedem, de ha tényleg igazi, akkor csak fokozódik, amit az előbb írtam...

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#66) 010203


010203
tag

Az a baj, hogy olyan egyén töltötte ki a kérdőívet, aki végigjárta a 8 általánost, és nem Kovács Dzsokinak vagy Lakatos Dzsenifernek hívnak.

Másrészt pedig elárulja az iskola színvonalát, hogy ilyen kérdőívet adnak ki a kezeik közül, már ha jelenleg kellene a sok gyerek miatt...

(#67) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ez a cikk és a topic is hatalmas felüdülés így akasztóvizsga előtt két nappal, köszönet érte, és szpesöl thenksz yetikének a #22 miatt, az megfektetett :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#68) Löncsi válasza hoffman_ (#67) üzenetére


Löncsi
őstag

Mit akarsz, van egy csomó időd még. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#69) hoffman_ válasza Löncsi (#68) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ja, főleg, hogy 6 napja tanulom, keléstől fekvésig, ki se mozdultam a lakásból - és nem megy túl fényesen :/

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#70) Löncsi válasza hoffman_ (#69) üzenetére


Löncsi
őstag

Én mióta kódelméletből 2 nap tanulással levizsgáztam, azóta azt mondom 2 nap mindenre elég. :DDD

Kapsz egy pónit:
[link]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#71) hoffman_ válasza Löncsi (#70) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez kell nekem, köszönöm :DDD :R

Erre sajna nem elég két nap. 3. féléve osztom neki, ha most nem megyek át, akkor baj van. Lehet, hogy merész húzás volt totál humán érzékkel villanykarra menni.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#72) Eastman válasza dabadab (#45) üzenetére


Eastman
őstag

-dr.Safárik Gabriella-

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.