Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Hmmm... az itt leírtakat elolvasva kicsit elbizonytalanodtam.

Sosem voltam jó matekból, már ami a képletek tanulását illeti. 1-8 osztályban például rendszeresen azt csináltam, hogy csak a nagyon alap dolgokat tanultam meg, a többit meg akció közben kilogikáztam. Kicsit tovább tartott így általában elvégezni a feladatot mintha mindent tudtam volna fejből, de szinte mindent le tudtam rögtönözni. Aztán az előző évet gimiben abszolút kihagytam, pont emiatt, az átmenőm tanulás nélkül is megvolt. Most idén az emelt matek érettségire analízisből sokat kell majd pótoljak, de ez még belefér.

Abban viszont nem vagyok biztos, hogy 250 oldalas képlettárat megtudok tanulni. Az informatikát mindig azért szerettem, mert az algoritmika többé kevésbé interaktív, soha nem okozott nehézséget összetettebb függvényeket gyakorlatilag mindig csak improvizálni, gyak. ugyanaz, mint Crystalhearth és a QuickSort esete.
Az ilyesmiben logikai készségem és magas intelligenciám (már bocs :B ) miatt mindig jó, kifejezetten tehetséges voltam, az a problémamegoldó típus, de amint pl. a matek elveszti kötődését a gyakorlati felhasználáshoz engem már nem tud lekötni és sokkal inkább nehezemre esik megtanulni.

Most akkor nekem való az infó-egyetem vagy nem?

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.