Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Csak szerintem rendkívül vicces és professzionális egy Word heje-sírás-ellenőrző piros hullámokkal teli képet publikálni? :DD :D :C
(még mielőtt: ez nem a Mobilaréna hibája, a kép a forráscikkben van így)

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#2) joey04


joey04
titán

Azt hittem nagyobb visszaesés lesz. Eleve megállt a fejlődés, és ezt tetézve kilőttek az árak is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) Kevin8997


Kevin8997
tag

Samsung és apple, tehat a hosszú támogatás ami előtérbe került gondolom. Egyre kevesebben cserélik évente-két évente a telókat ?

(#4) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Mondjuk egyáltalán nem baj a csökkenés. Időtállóbb telefonokat kellene csinálni, és akkor nem kellene évente-kétévente cserélgetni a mobilokat.
Apropó, ha már az EU-nak ennyire szívügye az e-hulladék, mikor szándékoznak megkövetelni a gyártóktól a minimum 4-5 év sw supportot?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5) macilacipaci


macilacipaci
kezdő

Pedig én 3 hete vettem Realmet.

(#6) DrDoktor


DrDoktor
tag

Nagyon helyes egyre több ember vesz használt készüléket a környezetemben.(én is)Ez jó dolog.Kevesebb szemét.És végre a pofátlan túlárazó gyártók is elkezdik érezni hol a helyük.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#7) kakuk.tamas válasza sz.balazs.95 (#4) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem, nem a csak a 4-5 év support kellene, hanem az is, hogy a gyártók évente max 5-6 mobillal jöhessenek az EU-ba. Bőven elég lenne.

Dehát dilettánsak az EU-ban ülők és ugye kell a soksok eurómilliárd… De így meg vicces a “kevesebb szemét legyen, ezért legyen egységes a töltő” szöveg. Biztosra veszem, hogy a piacon lévő cuccok számának növekedésével arányosan nő a szemét is. Így meg a híg szarnak egy pofon ez az egész…

B variáció: adjon az EU soksok eurómilliárdot, és feküdjön neki valakikkel a vezetékmentes töltéste. Kell egy normális, egységes szabvány, ami mindenre IS jó. És akkor tényleg kevesebb lehet(ne) a szemét.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) pusszycat válasza joey04 (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem állt meg a fejlődés, mivel több hő fejlődik... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) #27070592 válasza sz.balazs.95 (#4) üzenetére


#27070592
törölt tag

Ez a 9% csökkenés nem fogja sírba vinni az iparágat. Csak egy kis zökkenő az eladási mutatókban. Ebben az évben is több mint egymilliárd új okostelefon került piacra.
A célcsoport már elfogadta hogy egy (max két) évente cserélni kell a telefont mert akkor nem state of the art.
Tombol a megapixel - képernyőfrissítés - proci-csíkszélesség - RAM - háttértár nácizmus.
Pedig a júzerek döntő többsége netezésre és emlékképek gyártására használja a telefonját, amire egy öt éves mobil is alkalmas.

(#10) sz.balazs.95 válasza #27070592 (#9) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Világos, pont ez a probléma, hogy ez irtózatos mennyiségű nyersanyag és energia.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#11) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Sokkal nagyobb visszaesésre gondoltam. Támogatnám a minimum 5 éves termék támogatást! :C

De tekintsünk előre - legyen ajánlott 10 év. Egy valaki gondolja át egy kicsit, legyen belőle trend, fel fogják emelni az emberek a hírre a tekintetüket, csak legyenek ízléses telefonok és venni fogja a jónép, mint a cukrot. (A kis holland cégnek is van piaca... A Fairphone-ról beszélek)
Azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy 5 év után már a support frissítés fizetős legyen. Legyen egy jól karbantartott ökoszisztéma és ténylegesen ömleni fog a pénz oda.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12) adamklark válasza DrDoktor (#6) üzenetére


adamklark
senior tag

annyira érzik hol a helyük hogy egyre csak drágábbak a készülékek, mindent a covid/infláció/háborúra meg nem lehet fogni

(#13) FattyDove válasza kakuk.tamas (#7) üzenetére


FattyDove
őstag

Mutass egyetlenegy uniót a világon, ami az EU-nál gyorsabban képes dönteni bármiben úgy, hogy az összes tagra (+ a fél világra) érvényes lesz a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#14) kakuk.tamas válasza FattyDove (#13) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Amerikai Egyesült Államok :DDD :C

És ez nem volt olyan gyors döntés azért. Annó próbálkoztak ugyanezzel, csak a microUSB volt az asztalon…

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#15) k-adi válasza DjFlanker (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

és valóban!

LOL!

(#16) FattyDove válasza kakuk.tamas (#14) üzenetére


FattyDove
őstag

Az pont nem igy mukodik... Minden allam kb onallo

[ Szerkesztve ]

(#17) kakuk.tamas válasza FattyDove (#16) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Oké, de hoztak egy döntént (Huawei ellen), és az egész világra vonatkozik…

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#18) FattyDove válasza kakuk.tamas (#17) üzenetére


FattyDove
őstag

Persze, de az másabb kategória volt, mint mondjuk egy C-s töltő egységesítés. Az konkrétan nemzetbiztonság, amibe csak a federal government-nek van beleszólása, az államoknak külön nincs.

(#19) 7Heads Drago válasza kakuk.tamas (#7) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az egységes töltő már meglesz. Kár hogy az egységes type-c kábel meg nem. Mert paródia ami megy most a kábelekkel. Veszel majd 3-4 kábelt mire talán 1 jó lesz benne ami tudja azt ami neked kell.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#20) fairi válasza 7Heads Drago (#19) üzenetére


fairi
addikt

sajnos ezen nem lesz változás,1000 Ft-ért nem tudnak fullos kábelt csinálni. Igazi gonds bármit írnak a kereskedők a kábelre, az vagy igaz vagy sem.

(#21) 7Heads Drago válasza fairi (#20) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem az árral van baj, hanem a minőséggel. A gyári kábelek a gyártó termékeivel biztos jók, de ha cserélsz valamit majd ki tudja mi lesz. Meg sokszor a gyári kábel silány minőségű.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#22) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Hogy növekedett a Samsung? Csökkenés van a grafikonon!!! Vicc ez a cikk.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#23) k-adi válasza 7Heads Drago (#22) üzenetére


k-adi
nagyúr

negatívan

(#24) 7Heads Drago válasza k-adi (#23) üzenetére


7Heads Drago
veterán

:D :D :D
Kértem módosítást.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#25) badacsony


badacsony
őstag

Smartphone market in India declines in Q3

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.