Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) mephi666 válasza Morden24 (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

a sacred1 kicsit komolyabb hack n slash volt, mint a diablo... hasonló, de más... :) jó nagy bejárható területtel és millió lehetőséggel... jól le tudta kötni az embert... meg voltak benne jókis bossok... (sárkányok) és élvezetes volt vele elszórakozni... még amikor középsulis/fősulis voltam jól elszórakoztam baldurs gate-el, iwd-vel meg kombinálósabb rpg-kkel, mert nem volt lestrapálva annyira az agyam, mint mostanában... újabban sokkal jobban szórakoztatnak inkább a hack n slash-ek meg az agyatlanabb játékok, arcade versenyek :) szerintem sokan vannak így vele, hogy hazaesnek melóból és nem hiányzik nekik 2millió kombinálós feladvány meg szinte megcsinálhatatlan ugrálós pályák, hanem mondjuk sacred-szerű könnyed szórakozásra vágynak... jó volt a sacred is, mert egyszerű volt és hangulatos... a második rész viszont rendesen bugos is volt meg az egész atmoszféra távol áll tőlem... össze lett csapva... ennyi... szerintem karácsony előtt mindenképp ki akarták adni, hogy pénzhez jusson a cég... csak most ezt szerintem nagyon elkapkodták és felért a művelet egy öntökönrúgással... :S

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.