Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) lúzer válasza barnam_ (#50) üzenetére


lúzer
veterán

köszi :R

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#52) Tim82 válasza Tim82 (#40) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hétvégén néztem, a kb. 2,5 órás akkuidőmön talán ha 5 percet rövidített a Brico Pack és a Thoosje Sidebar együtt. :)

Közepes fényerő, hang kikapcs, csak netezés FireFoxszal, de Vodás mobilnettel (picimaci modemmel).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#53) Csigger


Csigger
őstag

no feltettem az asztali gépemre is a bricko packot! a legújabbat szedtem le a stylexp honlapjáról(most már az van belinkelve a cikkben is) és ha TOTAL telepítést csináltok akkor mindent átnyom, még az egérmutatót is, úgyhogy akkor nem kell szarakodni azzal, jah és a hangokat is teljesen átállítja! :C

Apple and Android user

(#54) galca


galca
csendes tag

A sidebar kinézete újraindítás után visszavált az eredetire. Nem lehet beállítani vhogy, hogy elmentse a módosításokat ?

(#55) Csigger válasza galca (#54) üzenetére


Csigger
őstag

érdekes! nekem ezzel még nem volt gondom! nézz szét a beállításoknál, hátha találsz vmit!

Apple and Android user

(#56) Fittipaldi72


Fittipaldi72
tag

ez tök jó!

Mindhalálig Rock N Troll!

(#57) tkazmer


tkazmer
addikt

hogy mik vannak
telepítettem őket, hát nem kicsit más, mint az alap xp. azt még nem döntöttem el, hogy maradnak e vagy sem :))

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#58) Fittipaldi72


Fittipaldi72
tag

a tálcán h lehet színt változtatni?

Mindhalálig Rock N Troll!

(#59) vosimo


vosimo
aktív tag

Nem rossz, megcsináltam. :R

(#60) galca


galca
csendes tag

Hali ! Vki segítene, hogy a sidebaron hogyan lehet elmenteni a beállítást, hogy a skin az újraindítás után is megmaradjon. Nekem mindig az alapértelemezett fekete csík jelenik meg új bekapcsoláskor. Köszi !

(#61) rexking13


rexking13
újonc

sziasztok!
nekem van egy kis gondom!
felraktam a pack-vista-inspirat-2-1.0 és az aztal közepén egy átlátszo négyzet jelent meg miért?
mit tudok vele kezdeni?
Köszi

(#62) menfisz


menfisz
újonc

szevasztok én most telepítettem az egészet nekem is tetszett :DD de a winflippet nem tudtam telepíteni segitsetek légyszi kössz

(#63) Skorpio96


Skorpio96
újonc

Sziasztok
Tudvalaki segiteni Letöltöttem a sedeboardot az xp re de az olsal sávba nem tudom be rakni aGagetst egyiket se
köszi

(#64) djata22


djata22
újonc

Üdv mindenkinek! Én feltelepítettem ezt a Vistás kinézetet és az baj,hogy azóta mindig kiírja hogy az iexplore hibát észlelt és azt ,hogy hibajelentés küldése.De ezt kb fél óránként kiírja.Később leszedtem a gépről és ezt a kinézetet és ugyan úgy kiírta.Ezután mi a teendő,ha tud valaki akkor kérem segítsen. Előre is köszönöm.
Üdv: Ata

(#65) Aryell


Aryell
újonc

NaH halihó korán reggel.....Én mint új tag...sok dolgot szeretnék meg tudni valaki olyantól aki még ért is a gépekhez:))
De mivel én egy nő vagyok jó lenne ha vágnék sokmindnet:)))
A gépemnek akarok egy normális kinézetet adni ami eddig volt, sajna egy csaj rakta nekem újra aki elvileg ért hozzá, de had ne mondjam , hogy mindenem elveszett a D-meghajtórol, most pedig a Balck Vistán vagy valami hasonló skinen gondolkodtam, de ezt honnan tudom letölteni??
Mert néztem más sok oldalt de valahogy nem jött semmi olyan ami biztató lett volna......................................Amúgy nem vagyok egy kocka, meg tudom is én m,ilyen csaj, de valaki segíthetne:)
leírom az msn címem is ha vki van olyan rendi..és tényleg ért a gépekhez...

ariell85@hotmail.com.............................nagyon fontos lenn:)Puszcsi ezerrel aki él ezzel:)

(#66) Aryell


Aryell
újonc

Valaki cak lesz olyan rendes hogy segít:))

(#67) lacy00


lacy00
csendes tag

Hello!!Érdekelne, hogy a képen a start nem az a kerek vista ikonos hanem zöld és hogy aza progiba is ilyen és nem a kerek?? Amúgy nekem a vista kinézet az SP1et szétvágta az SP2-n jó most SP3am van ezen is jó?? Gyors válaszotokat megköszönném!!Hello

ez magyarország kétezerkilencben..a testem tizennégy a lelkem kilencven. http://href.hu/x/9vx4 > I ♥ ⌂ ♫ vagyis I Love House Music! < http://tagok.hotdog.hu/axe-vice Amúgy Sopron melett lakom, Harkán.

(#68) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Hát én eleve rájöttem erre: Vista Inspirant + WinFlip + Fast Aero

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#69) Thunderzolee válasza rexking13 (#61) üzenetére

Legutóbb felraktam egy notira valakinek ezt a Brico Pack csomagot, ott is megjelent az a bizonyos négyzet. Eltüntetni úgy tudtam, h az óra mellett az ikonján ki lehet kapcsolni. De van egy olyan hátulütője, h ez a megjelenített ablakok árnyékával függ össze, és ha kikapcsolom, akkor az összes árnyék eltűnik. Ha meg bekapcsolom, akkor szép árnyékok lesznek, de ott marad a négyzet középen.
Én úgy voltam vele, h egy jó háttérképpel alig lehet észrevenni azt a négyzetet.
Biztos el lehet tüntetni, de én nem próbálgattam végig a beállításokat, lévén nem nekem lett a notira telepítve.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#70) Thunderzolee válasza lacy00 (#67) üzenetére

SP3-on működni fog.

A Start menü ikonjára vonatkozó kérdésed nem egészen értem, de ha arra vagy kiváncsi, h a program telepítése után milyen lesz, akkor a válasz az, h ilyen kör alakú mint fent a képen, és nem a hagyomásos téglalap alakú zöld. És asszem nem lehet visszaváltani. Max ha törlöd a programot.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#71) lacy00


lacy00
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!! A startmenüs kérdésem, pedig hogy e legfelső képen a startmenü ikon zöld benne fehér windows jellel, és az érdekelt, hogy olyan e vagy csak ezt találták és ezen olyan!! Mert nekem a kör alakú kell, de mint látom írtad, hogy olyan és még egyszer nagyon köszönöm a gyors választ!! :)

ez magyarország kétezerkilencben..a testem tizennégy a lelkem kilencven. http://href.hu/x/9vx4 > I ♥ ⌂ ♫ vagyis I Love House Music! < http://tagok.hotdog.hu/axe-vice Amúgy Sopron melett lakom, Harkán.

(#72) Zagorka válasza lacy00 (#71) üzenetére


Zagorka
újonc

Hát izé! :)
Én egy picit később értem el a dologhoz, de én is idejutottam. A cikk tényleg frankó. Egy kérdést azonban nekem is fel kell tennem. A gadget klón... Fut.. Ottvan. Király. Váltható skin és minden.. A listában van is pár gadget, de akármit szenvedek nem teszi ki az oldalsávra... Se duplakatt, se kihúzgálás, sejobbgomb.... :) Mi a teendő? Most így próba vinyón vagyok, hogy ne a fix rendszeremet szúrjam keresztbe :) A helpért előre i sköszönet!!! :)

(#73) narik


narik
újonc

Telepítettem a Vista Inspirat Bricko Pack 2.0-t nagyon jó. Feltettem mellé a sidebar 2.0-t de nem tudom testreszabni. Tudna vki segíteni? :R

(#74) yesoké


yesoké
újonc

hello csigger és ha letöltöm a Vista Inspirat Bricko Pack 2.0 angolul attol még magíar lesz nekem minden??? és ha azokat is amiket még fel sorotál azoktol is magyar marad?

(#75) yesoké


yesoké
újonc

lécci segits kössz:d

(#76) yesoké


yesoké
újonc

vagy valaki akinek már megy

(#77) Hege931128


Hege931128
újonc

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.