Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Pala válasza keIdor (#99) üzenetére


Pala
veterán

Hidd el, rengeteget segít, ha kicsit természetesebb irányba mozdítot el az étrendedet + némi mozgást is beiktatsz. Tényleg nem kell sokat, inkább a rendszerességen van a hangsúly, mintsem az egyszeri nagy mennyiségen. Az egészségesebben élő embernek a jobb közérzet és teherbírás mellett az önbizalma is megnövekszik, az önértékelése helyreáll, lelkileg-szellemileg jóval kiegyensúlyozottabb lesz, és mindez a kisugárzásában is érződni fog a külvilág számára. Teljesen más aspektusból fogod látni a világot.

Mi a boldogság alapfeltétele, ha nem ez? :)

maláj: Mindig ezzel nyugtatom magam, hogy vannak, akik sokkal többet isznak nálam.
Na jó, bevallom, van még egy bűnöm: antialkoholista létemre megiszok hetente kb. 10cl whiskey-t. :D (Ezzel gyakorlatilag meg is cáfoltam, hogy antialkoholista lennék, bár ezt leszámítva tényleg totálisan az vagyok). Nem tehetek róla, ez az egy, ami ízlik és talán a fenti mennyiség miatt sem kell aggódnom. :)

[ Szerkesztve ]

(#102) Lauda válasza keIdor (#76) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, ki kell jonni, szepen feloltozol, sapka fejbe es mehetsz is, nem fogsz megfagyni. :N Ennyit nyugodtan ihatsz minden nap, semmi problemat nem fog okozni. En volt, hogy napi szinten nyomtam este a sor+jagert, az mar nem jo, abba is hagytam a fenebe. Inkabb iszok gyumolcsleveket. :U (nem palinkat, hanem hohes c meg a tobbi xarsag :DDD )

Egyebkent tokeletesen ertem mirol beszelsz, en is nehezen mozdulok, inkabb elucsorgok a gep elott es mogyorot zabalok, de attol meg nem fog valtozni semmi. Persze sokan nem is akarnak valtoztatni, de mindenki dontse el maga. Nekem is sok tervem van, csak megmagyarazom, hogy majd holnap, majd jovo honapban, majd...... :O ;]

[ Szerkesztve ]

(#103) maláj válasza Pala (#101) üzenetére


maláj
őstag

"önbizalma is megnövekszik"

na ezzel soha életemben nem volt probléma :C

szerk: ha szeretsz számolgatni akkor a következő a képlet
naponta beviszel pl. 1000 kalóriát és elégetsz pl. 2000-et
csináld ezt mondjuk 3 hónapig - gondolom nem nehéz kiszámolni, hogy a szervezet honnan fogja a kalóriát "pótolni" :)

[ Szerkesztve ]

(#104) Pala válasza maláj (#103) üzenetére


Pala
veterán

Nekem nem kell fogynom, pont az a gondom, hogy vékony vagyok (190cm-hez 75-76 kiló...ez kevés). :D
Inkább a fordítottja kellene: 2000-et bevinni és 1000-et elégetni. Bár én még attól se gyarapodnék. :)

(#105) maláj válasza Pala (#104) üzenetére


maláj
őstag

ja, hogy nem írtam oda, hogy a másik kollégának szól :U
hiába - késő van már :)

javaslom neked a minél több tésztát különböző szószokkal, minél több lisztes dolgot (sütik, stb.) bónuszként jó sok cukrozott sz*rt igyál mellé ;] mindezt ha lehet 23-04 óra között :DDD

(#106) Pala válasza maláj (#105) üzenetére


Pala
veterán

Hát éppen ez a baj, hogy hízni szinte csak úgy lehet, ha - kvázi szándékosan - egészségtelenül táplálkozik az ember. :) De én még attól se nagyon... illetve el tudom képzelni, ha tényleg nagy mennyiségben ennék/innék ilyen szarokat, akkor elkezdenék némileg gyarapodni, de inkább úgy vagyok vele, hogy elkezdek kondizni, attól majd megjön az étvágyam (az egész biztos), és eszem mindazokat, amiket eddig, csak legfeljebb 2-3x annyit. És így legalább ami feljön, az mind izom. :K

szerk.: mondjuk a tésztaféléket nagyon szeretem, de zömében inkább nyers kajákat szoktam enni. Húst is nagyon ritkán, akkor is csak csirkét.
Hehh érdekes volt, tavaly előtt nagy motiváció hatására (tetszeni akartam egy csajnak:) ) elkezdtem igencsak feszített tempóban gyurmázni. 1.5 hónap alatt feljött majdnem 10 kiló színtiszta izom, holott egy gramm állati fehérjét nem fogyasztottam (pedig sokan állítják, hogy elengedhetetlen az izomfejlődéshez), mivel alapvetően vegán-közeli étrenden élek.
Csak sajnos voltam olyan hülye, hogy utána abbahagytam... ahh!!

[ Szerkesztve ]

(#107) gamek!ller válasza keIdor (#99) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Most minden viccet félretéve: Ha 1 hónapig nyomatnád naponta 20 percet azt a kondigépet ami ott van nálatok, nem lenne semmi baja a pocakodnak.. :D Vicc on újra: Bár az meg azért nem jó mert fel kell állni a gép elől...:D

[ Szerkesztve ]

(#108) Polacheck válasza Pala (#106) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Minőségi szénhidrátokkal is lehet hízni, elég sok embernek sikerült, látogass el a gyúrós topikba és fogsz kapni tanácsokat.

less qq more pewpew!

(#109) keIdor válasza maláj (#100) üzenetére


keIdor
titán

Egy héten kb. kétszer eszem rizst. Csak azon nem tudnék élni, fő a változatosság, mindig mást. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#110) cucka válasza keIdor (#89) üzenetére


cucka
addikt

Ha több narancslevet iszom ezután mondjuk a Cappy-k meg Nestea-k helyett, akkor már megérte, nem? Vissza is hozza hamar az árát, mert egy ilyen üdítő 320ft környéke.
Megérte azért, mert legalább fogyasztasz gyümölcsöt. Egyébként fogyáshoz az első lépés szerintem az, hogy a folyadékszükségletedet egyszerűen vízzel fedezd.
Az ilyen boltban kapható üdítőkben szinte ugyanannyi cukor van, mint a kólában. Például a múltkor néztem, hogy 1 liter 100%-os narancslében ~400 kalória van, ami 20%-a az átlagos napi szükségletnek, és egy litert úgy meg lehet inni, hogy észre se vetted. Itt nem hozzáadott cukorról beszélek, hanem arról, amitől a gyümölcs is édes lesz, tehát ha te készíted magadnak otthon a narancslevet, akkor sem jönnek ki jobb számok.

(#111) Crystalheart válasza mephi666 (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"mellesleg szerintem szűk pénztárcából is lehet úgy vásárolni, hogy változatos legyen az étrend..." - Hát az igazán szűkből nem, bár amellett elhízni is igen nehéz, inkább hatékony fogyókúra. :) Nekem híznom kéne, 65-67 kg között vagyok 177 centire, de mikor két hétig fűszeres rizs van, úgy nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#112) Csemike válasza Crystalheart (#111) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ez nem valami változatos étrend. Nincsenek hiánybetegségeid?

(#113) Yeffy válasza keIdor (#74) üzenetére


Yeffy
veterán

"A hasat amúgy felüléssel kell(ene) eltüntetni, nem futással." - kár, hogy marhára nem így van... :U

#106 Pala: "...1.5 hónap alatt feljött majdnem 10 kiló színtiszta izom" - kár, hogy ez sem lehet igaz... másfél hónap alatt te 10 kiló színtiszta izmot maximum valami hipergigamegabrutál koxkúrával tudnál esetleg felszedni, ami mellesleg jól szét is baxná a szervezeted... Ennyi idő alatt még a felét sem, ami csak izom.

Ahogy Polacheck mondja: go 2 Gyurma topic, aztán lehet informálódni.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.