Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Próféta


Próféta
tag

Press any key to unlock

Vicces ezt egy érintőkijelzőn olvasni. :U

(#2) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Ha egész előlapos kijelző lesz, akkor inkább a Xiaomi kialakítására fog hasonlítani szerintem. Almásan, lekerekítve.
De az fix hogy a hangszórórács nem marad ott ilyen idétlenül mint ezen a képen.. :'D

(#3) Wesder válasza Próféta (#1) üzenetére


Wesder
félisten

"Elképzelés" Ilyen esetben biztos màst fog kiírni, bàr nem hiszem hogy a 8-as ilyen lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Próféta válasza Wesder (#3) üzenetére


Próféta
tag

Persze, én sem hiszem, hogy ez lesz az iphone 8 kijelzőjén! De azért vicces.

(#5) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Vajon ha nem elég a Samsung gyártókapacitása, akkor nincs is más a piacon, aki képes lehet legyártani a maradék paneleket?

Értem én, hogy ebben a Samsung nagypályás, nagyon jók is a kijelzői, öröm rájuk nézni - anno ezért is imádtam az S6/S6 edge-m -, de csak van még olyan gyártó a piacon, aki képes hasonló minőségre ebben a szegmensben.

[ Szerkesztve ]

(#6) #16820480 válasza Mr.Silkó (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én úgy tudom, hogy AMOLED panelt csak a Samsung és LG gyárt, de leginkább az előbbi.

(#7) Palibá


Palibá
tag

"Egy ügyesen kivitelezett elképzelés az előlapot betöltő iPhone kijelzőről"

...ügyes lenne, ha legalább a press any key felirat le lenne radírozva (főleg ha ujjlenyomatos lesz), meg a hangszóró nem éktelenkedne ott.

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#8) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Megszületett-e már az az ember aki ezt a telot nem ejti le? Ha ilyen lekerekiteett lesz mindenhol, érdekes lesz a kopp.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#9) Rossi


Rossi
addikt

Miért is vesszük biztosra, hogy jövőre nem 7s jön, hanem 8-as? :F

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#10) Richie86


Richie86
senior tag

Persze lehet, hogy az ilyen jellegű pletykáknak semmi közük a valósághoz, de elég bicskanyitogató lenne, ha meglépnék, hogy 2 féle panellel szerelik...

[ Szerkesztve ]

(#11) bok92


bok92
addikt

Ha ez így lesz akkor lesz a plus-nál egy még drágább iphone. Csodás... :U

(#12) Pug válasza bok92 (#11) üzenetére


Pug
veterán

akkor lesz a plus-nál egy még drágább iphone.

És ebben mi annyira meglepő? :DDD ;]

(#13) Norb€€€ válasza Rossi (#9) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Elég idétlen lenne a 10. évfordulóra bedobni egy "s" variánst, azért ennyire talán az Apple sem hülye.
Én még abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán 8 lesz, lehet áttérnek valami új számozásra/megnevezésre.

(#14) Wesder válasza Richie86 (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Simàn elképzelhető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Burt1793 válasza Norb€€€ (#13) üzenetére


Burt1793
veterán

Azért az szomorú, hogy az iphone felhasználóknak a név fontosabb, mint a belső tartalom.

(#16) Richie86 válasza Wesder (#14) üzenetére


Richie86
senior tag

Na abból lenne ám felháborodás.

[ Szerkesztve ]

(#17) Rossi válasza Richie86 (#16) üzenetére


Rossi
addikt

Maximum itthon, a világ civilizált (értsd normális bérezésű) felén nem fog megállni az élet, ha átszámítva 400 Ft körülre jönne ki egy iPhone, főleg hogy pl. az USA-ban előfizetéssel 2-300 dollárért megkapod a legdrágább iPhone-t is.

De jelenlegi legdrágább szolgáltófüggetlen i7 Plus Jet Black 256 Gb is 969 USD, ami átváltva (nyilván vámok és minden egyéb nélkül, tehát ottani áron) 270.000 Ft, míg nálunk 378.000 Ft...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#18) #65577472 válasza Burt1793 (#15) üzenetére


#65577472
törölt tag

Sokkal szomorúbb az, hogy általánosítasz 3-4 kommentet olvasva.

(#19) motown5l


motown5l
senior tag

Egy tabletba jobban el tudnam kepzelni a teljes kijelzot.Az joval biztonsagosabb mint egy telefon.Tabletet nem kapkodjuk ki a zsebunkbol,illetve a taskankbol.Nagyon ugy nez ki hogy abba az iranyba mennek,hogy 1 evnel tovabb ne tartson a telefon.Erre bizonyitek a belso akkumlator,amitnnemnlehet cserelni.Most meg mar ez is.Valaki elejti,es mehet a levesbe a telefon.Szerintem nem letezik olyan amber,aki nem ejtette volna el a telefonjat..s7 edge telefonom van.De meg egyszer biztos hogy bem veszek draga telefont.A kovetkezo valami szutyok nyomogombos lesz.

[ Szerkesztve ]

(#20) Burt1793 válasza #65577472 (#18) üzenetére


Burt1793
veterán

Szerintem nem szomorúbb az általánosítás, persze nem mindenkire igaz ez, de az iphone felhasználók nagyobb részére igen.

(#19) motown5l: 3-4 éve nem ejtettem le telefont, pedig zsebből kapom elő, elég sokat használom (főleg a mostanit, mert ez már mindenre jó, hiszen nem iphone ;] ).

(#21) #65577472 válasza Burt1793 (#20) üzenetére


#65577472
törölt tag

"persze nem mindenkire igaz ez, de az iphone felhasználók nagyobb részére igen."

Hány fős mintát vettél a felméréshez?

(#22) -AD4M- válasza Mr.Silkó (#5) üzenetére


-AD4M-
tag

És ha eladnák az Apple-nak a sok bontott Note 7 kijelzőt? :))
Problem solved! :C

Allons-y!

(#23) viktorhu válasza #16820480 (#6) üzenetére


viktorhu
veterán

Elvileg a foxconn azért vette meg a sharpot, hogy az iphone kijelzők piacára is belépjen - nyilván benne van az oledesítés terve is, és ha nem jön össze időben, akkor lehet majd variálni a modelleket. Az meg nem rossz ötlet szerintem, mert nem mindenki híve az amolednek (ahogy a káva nélküli megoldásnak sem), nem baj, ha lehet választani.

(#24) whatwhatwhat válasza motown5l (#19) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

És a leejtésnek mégis mi köze ahhoz, hogy teljes kijelzős vagy nem? :) Most is úgyanúgy üveglap fedi az előlap 100%át, semmi nem fog változni, csak most még kijelző is lesz alatta. Pontosan ugyanúgy fog törni mint eddig..
Tabletnél meg abszolút semmi értelme nem lenne a teljes kijelzőnek.. Nem teszed zsebre és nem fogod egy kézzel, így szinte semmit nem nyersz azzal, hogy ~1 centivel kisebb, + valahogy meg is kell azt fogni..

(#25) whatwhatwhat válasza Burt1793 (#20) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

"mert ez már mindenre jó, hiszen nem iphone"

MUHAHAHAHAHA, régen röhögtem ilyen jót.. :C

(#27) #65577472 válasza whatwhatwhat (#25) üzenetére


#65577472
törölt tag

Én masszív droidos voltam hosszú éveken át, néhány hete váltottam platformot. A mai napig nem jöttem még rá, hogy egy iPhone mivel tud kevesebbet a zöld robotos társainál.

(#28) zolq7


zolq7
csendes tag

pont az appletol nem nezem ki hogy szamozast valt illetve h ilyen unfunkcionalis panelt csinal... szerintem az mi mix is elvetelt otlet hasznalat szempontjabol max villogni lehet vele jobban... mondjuk akkor lehet h meg is lesz ilyen iphone ;]

(#29) .Szaki. válasza Burt1793 (#15) üzenetére


.Szaki.
addikt

Hogy ezt miből vontad le, szerintem te se tudod.

[ Szerkesztve ]

(#30) Fejvadi válasza 7Heads Drago (#8) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én, mert meg se fognám. :)

(#31) #06658560 válasza Norb€€€ (#13) üzenetére


#06658560
törölt tag

Majd lesz egy "anniversary edisün".

(#32) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ha olyasmit alkotnak mint a Sharp vagy a Xiaomi, akkor nem tudnak mellé lőni.

Finn the human

(#33) #65577472 válasza Fejvadi (#30) üzenetére


#65577472
törölt tag

Utána le sem tudnád tenni, ugye? ;]

(#34) Phülöp válasza Rossi (#17) üzenetére


Phülöp
addikt

De jelenlegi legdrágább szolgáltófüggetlen i7 Plus Jet Black 256 Gb is 969 USD, ami átváltva (nyilván vámok és minden egyéb nélkül, tehát ottani áron) 270.000 Ft, míg nálunk 378.000 Ft...

Nálunk meg (szintén EU) €1185.00, ami 368000 Ft.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#35) Mr.Silkó válasza -AD4M- (#22) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Végülis.. A kijelzőnek nem volt baja. :)

Bár gyanítom azokat a következő modelljeibe szánja a Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#36) Burt1793 válasza Mr.Silkó (#35) üzenetére


Burt1793
veterán

Mondjuk az A8-as széria biztos elviselné azt a bitang jó note7 kijelzőt.

(#37) Fejvadi válasza #65577472 (#33) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Valószínű. :)

(#38) balgab84


balgab84
aktív tag

Jó pár kínai gyártó,oled kijelzővel adja ki a telóját apple-nek valahgy ez is olyan nehezen megy😀😀😀😀😀 ja és eladják nagy szenzációnak.....

(#39) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

De könyörgöm, ha a trendek szerint mennek továbbra is, először a 7 és 7 plus fog jönni , nem?
Alig jelent meg a 7, már mindenki a 8-al foglalkozik

[ Szerkesztve ]

(#40) Lami66 válasza pulyka jocó (#39) üzenetére


Lami66
őstag

Talán azért foglalkoznak a 8-assal, mert a 7-es csalódást hozott az innovációra vágyóknak. Amíg vártak a 7-esre akkor is vízionáltak kijelzőbe integrált home gombot, amoledet, kijelzőbe épített hangszórót....aztán a felcsigázott fanok szépen le lettek hűtve. A kijelzőt illető ábrándokból kb. semmi nem valósult meg.

(#41) .Szaki. válasza pulyka jocó (#39) üzenetére


.Szaki.
addikt

A 10 éves évforduló miatt gyanakszanak sokan, hogy nem 7S lesz a következő széria, hanem egyből jön a 8, vagy valami különleges eszköz. Ez persze azoknak, akik erre számítanak akár nagy pofára esés is lehet, én megelégszem a szokásos újításokkal. Egyébként megjegyzem, hogy az iPhone 7 a Mobilarénán Ajánlott plecsnivel zárt, szóval annyira borzasztóan szar nem lehet, mint ahogy itt páran írják... :)

(#42) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Hát én azért örülök neki, hogy még vannak akik nem sajnálják a suskát egy telora. A kis halak mint én is legalább kapnak egy-két morzsát belőle. :DDD
Ha ülnének rajta sokkal jobban főne a fejem... :D :D :D
És a téma:
Hát ha a Mate9-től (430k) nem akar lemaradni az Iphone, és ténylegesen kevés lesz a kijelző is, akkor szerintem az új Iphone meglesz fél milla is. Erre fogadni is mernék...

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#43) #65577472 válasza balgab84 (#38) üzenetére


#65577472
törölt tag

A hírt tetszett olvasni?

"A Samsung gyártósori kihozatala állítólag egyelőre nincs összhangban az iPhone-ok várható vásárlói érdeklődésével, így elképzelhető, hogy csak az egyik 2017-es iPhone vált kijelzőtechnológiát."

Nem a szenzációhajhászás az Apple célja, csak meg van kötve a kezük a beszállító gyártókapacitása miatt.

(#44) joey04 válasza bok92 (#11) üzenetére


joey04
titán

le vannak maradva. a mate 9 porsche design drágább, be kell előzni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) balgab84


balgab84
aktív tag

Erős kétségeim vannak a felől, hogy nem szenzációhajhászás van mögötte😀😀 jó ideje csak a kijelzőről szólnak a hírek, hogy oled lesz😀😀😀 és??????épp ideje😀😀 apple sajnos már rég nem innovatív, inkább próbálja behozni a lemaradást.

(#46) dementor


dementor
senior tag

Ha valóban ilyen lesz a készülék akkor elismerésre méltó, gyönyörű. Viszont a kijelző miatt biztos vagyok benne, hogy módosulni fog az eddig is horribilis induló ár.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#47) arn


arn
félisten

No eddig ment a fujfujfuj, hogy milyen tokeletesek az iphone kavai es aranyai. Megint fordul egyet a vilag?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#48) 7Heads Drago válasza arn (#47) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mindegy mit változtatnak, az pont úgy lesz a király... :C

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#49) kalifa777


kalifa777
tag

Nekem tetszik ez a terv :) Bár tudom, hogy nem fog megvalósulni.

(#50) ToniSoprano válasza Rossi (#17) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Arra még USA-ban rájön az ÁFA, azért írnak nettó árat, mert az Áfa kulcs államonként változik. De mivel ott 5-7 % az ÁFa, EU-ban meg 22-27 %, ezért az EU-ban jóval drágább a telefon. Egyébként az adók miatt a benzin literje is kb. fele az USA-ban mint az EU-ban költözz oda, ne sírankozz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.